Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Neska moje wszystkie koty sa szczepione, to przeciez sie robi od razu po wzieciu od kogos :p Ja przynajmniej nie ryzykowalam, bo mala itp. Poki co to ja mam zakaz seksu przez to endo. Nie bede jeszcze ryzykowac, bo jesli jednak jakies zagniezdzenie bylo wczoraj to mam uwazac, bo endo jest cieniutkie u mnie. Sama nie wiem co mam myslec. Najlepsze jest to ze po powrocie do domu o 16 zrobilam test pepino 10tke no i nie wiem cien cienia cienia widze :( moze jakis przeklamany :( To 9 h po becie. zapodaj.net/1659cb109153c.jpg.html To cos mi sie pokazalo po 2 min..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mówię o nowym cyklu gdyby się nie udało:) Termometr do szafy i idź na żywioł:) To czym się martwisz jak zaszczepiłaś kotkę? Na pewno nie zajdzie. No wiesz ja też widzę tu cień cienia ale już nie raz widziałam i okazywało się że to ściema. Tym bardziej po becie. Jak do czwartku @ nie przyjdzie to zatestuj wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ale ja pisałam o takiej szczepiące antykoncepcyjnej:) Wtedy nie musisz sterylizować:) Ona działa 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kurcze ja tez jakbym widzial cien cienia. Tylko ze byloby jednak troche dziwne bo beta wynik wyszedl Ci jaki? Zeby wyszedl tes to musialby byc przynajmniej 25. A beta rosnie co 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi - kupiłam cały wór ubranek w lumpeksie :), wszystko praktycznie nie zużyte dałam za to uwaga....30 zł :| mam kilka par hm-owskich spodni (rozm. 62) z których najbardziej się cieszę i takie a'la narciarki ciepłe jak nic :) a tak to parę koszulek, pajaców, takich spodenek ze stópkami (jakkolwiek się zwie) no i ocieplany akurat na listopad kombinezonik, ale z materiału :) no powiem, ze rewelka :D, i znalazła się koszulka z kotwicą i stateczkiem, specjalnie dla tatusia :P jak ja uwielbiam wygrzebywać stamtąd takie rarytasy :D no ale ze mnie lumpeksiara, to się nie dziwcie :P * a gdzie zdjęcie testu?? bo ja w ogóle nie widzę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapodaj.net/1659cb109153c.jpg.html MalaNadzieje beta robiona o 7.05 wyszla <0.1 To jest test 10czulosc***epino.. Zrobiony po 9h od krwi. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne no to niezle sie oblowilas ;-) spodenki ze stopkami to prawdopodobnie polspiochy ;-) ja wlasnie bede musiala zakuoic cos na jesien dla malucha i kombinezonik na zime. Chociaz mialam sliczny bialy ledwo uzywany i chyba wyrzucilam:-( sama na siebie sie wsciekam. Od siostry mam niebiwski a jak bedzie dziewczynka to bede musiala cos zakupic. Chyba ze druga siostra ma. Musze zapytac. Ale tego mojego bialego tak mi zal ze masakra. Swietny byl. Niewiem co mialam w glowie Daisy wstawila link w swojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze beta rosnie co 2 dni, ale przeciez nie jest to tak ze dzis jest 0, pojutrze 25, a w ciagu tego czasu nic.. Nie wiem no ale same widzicie az dziwne. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Daisy. Myslalam ze mialas test 25. Nie doczytalam. Poczekaj jak @ sie jie pojawi to zrob bete za dwa dni. Mi jak w szpitalu robili bete to mialam 75 a po 11h tylko 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też rzeczywiscie coś tam widzę, ale dla mnie beta jest bardziej wiarygodna niz test, no chyba, ze jest jeszcze za wcześnie, ale o ile pamiętam doktorka mówiła, ze jajko było w trakcie pęknięcia?? szkoda tylko, ze powstrzymaliście się od późniejszego współżycia...jak mi lekarz mówił, że jest w trakcie pękania i zrobił iui, nic nie wyszło, a też później sexu nie było, bo M nie było niestety, ja bym Daisy bardziej liczyła na własne "bara bara" i to cały miesiąc :) a co tam, trochę więcej przyjemności :P * MN - ja kombinezon chcę nowy i parę innych rzeczy też, ale nie mogłam się powstrzymać, ten jest taki śliczny :D, no i cieplutki, akurat na jesień :), no czasami szkoda niektórych rzeczy, musisz przetrzepać szafy, moze znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mam napewno :-( wszystkie ciuszki mam u mamy a u niej juz szukalam jakis czas temu bo chcialam dla szwagierki synka. Bede musiala zakupic. Najwyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - no to faktycznie szkoda, ale na pewno kupisz coś równie pięknego, chodzisz czasami po secondhand'ach?? tam naprawdę można fajne rzeczy kupić, nie mogę z tych "wielkich" spodni :D, moderniacha będzie mały haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udalo mi sie puscic @ :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no ja tez tam widze kreske. I to nie cien cienia cienia ale kreske. Jutro zrob test z porannego moczu. No ale co z ta beta?? Joanne - ja widzialam w sklepie piekne spodniczki na szelkach. Jedna rozowa a druga zielona. Tak mnie korcilo aby kupic ale sie powstrzymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kreska po 2 min... Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to dobrze. Ja na Twoim miejscu powtorzylabym dopiero pojutze test lub bete. Nawet jesli teraz znowu wyjdzie ci cien ti i tak bedziesz sie wpatrywac i zastanawiac i i tak zrobisz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no juz dzis nie robie testu zadnego bo dostane j***a...poza tym tak mnie suszylo ze teraz juz mocz to sama woda by wyszla. Zrobie rano najwyzej i znow pol dnia myslenia.. Bete powtorze w piatek jesli @ nie przyjdzie. Ale brzuch boli bylam juz 3 x sprawdzic czy @ przyszla. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj jestem hardcorem, wstałam najwcześniej i najpóźniej położę się spać :P niestety ale dopiero niedawno do domu wróciłam, mieliśmy awarię systemu i musiałam czekać aż informatycy naprawią no tak mi się zeszło :( Co do zastrzyka to dziękuję Wam za wsparcie ale niestety stchórzyłam :( tzn zrobiłabym sobie sama gdyby nie to, że znalazłam przychodnię pełniącą dyżur nocny i pani zrobiła mi tam zastrzyk za 8 zł, wyrwałam się z pracy podczas tej awarii. Także jutro jak tylko mąż wróci z delegacji to powtórka ze starań, potem luteina i czekamy do 5 czerwca albo i wcześniej ;) Bullitko teraz jak wracałam do domu to zajrzałam do skrzynki a tam koperta od Ciebie, listonosz widocznie był po południu jak mnie już nie było, spóźnił się minimalnie :( Dziękuję Ci Kochana :* mam nadzieję, że Twój zastrzyk nie przyda mi się jednak i będę mogła przekazać go którejś z dziewczyn jak będzie potrzebowała, ale póki co czeka u mnie w lodówce :) Daisy przykro mi z powodu bety :( liczyłam na Ciebie :( Dziewczyny mają rację, może daj sobie chwilę oddechu od wykresów, termometru, testów, może faktycznie jak uwolnisz głowę to coś zaskoczy. Ja też planuję tak zrobić po tym cyklu jeśli się nie uda... Ściskam Cię :* Przyszłe mamusie Bullitka, MałaNadzieja, joanne, Neska, gościówa wyglądacie świetnie :) tak kwitnąco :) Aaga jak dolegliwości Ci trochę odpuszczą to też nam się pokaż :) ale Ciebie długo trzyma, mam nadzieję, że niedługo poczujesz się lepiej Dobrej Nocki Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ale piękna pogoda:) Joanne no to naprawdę się obkupiłaś:) Evelynka najważniejsze że zastrzyk dostałaś. Nie ważne czy sama czy nie:) Ja też bym stchórzyła no chyba że nikt inny nie mógł by mi go zrobić. Nasza Bullitka to odważna kobitka nie ma co:) Ja się na razie z Wami żegnam bo uciekam na cały dzień do siostry. Także dzisiaj sobie ode mnie odpoczniecie:) Miłego dnia Wam życzę:* Gościówa a ty gdzie się podziewasz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melduje sie s tel żebyście nie pomyslaly ze rodze! ;-) byłam cały dzień u mamy i po ciuszki u. Cioci dla małego. Kupiłam kwiatki wiec będę sqdzila. Aaaa no l tata przyjeżdża robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja, ale też tylko na chwilkę :) zaraz uciekam na opalanko, pewnie nie będzie mnie w domu min. do obiadu :D, coś mnie dół brzucha ciśnie, znowu problemy z jelitami, koszmar :| życzę Wam pełnego słoneczka dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) U mnie @ pelna para, od samego ranca, pomimo skoku tempki na 36.53 :) Juz sie rano cieszylam az lubego obudzilam ze tempka skoczyla, a tu taka kaszana. Teraz sie zwijam z bolu, do tego ten upal.. * Evelynka co za szalenstwo! Biedna tak dlugo w pracy, ale dobrze ze udalo Ci sie wyrwac na ten zastrzyk! Maz kiedy bedzie? Trzymam mocno kciuki zeby Wam sie udalo wstrzelic w owulkę i szczesliwe zakonczenie :) * Gosciowa co tam u Ciebie? Slicznoto Ty moja pieknie wygladasz z tym brzuszkiem, nie moglam sie napatrzec.. * Dzis randka u mnie w domu popoludniu :) Bylam juz na zakupach i robimy dzis z dziecmi razem pizze :) Mam nadzieje ze taka forma 'zabawy' sie im spodoba, bo jesc to na pewno beda ze smakiem :) * W gruncie rzeczy jest mi strasznie przykro, ze jednak @ przyszla, ale jakos nie umiem sie poplakac. Wole @ niz czekac jak debilka na kolejna bete i wtedy sie rozczarowac. Wczoraj mialam takie chwilowe zwatpienie. Teraz tylko nie wiem co wiecej zrobic..Luby zrobi te badania dna i wiązania, a ja 14 dc czyli 03.06 by wychodzil, jade na monitoring..i a piać znowu od nowa. Jesli wyniki lubego beda ok to dalej kombinujemy ten cykl naturalnie, jesli zle to nie wiem bedziemy gadac z nia co dalej. Musze opracowac jakis plan. Nie wiem dlaczego nie wyszlo. Watpie by to byla kwestia psychiki, bo nie jestem taka spieta z tym zajsciem jak chocby 2 msc temu. Milego dnia! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc10
Hej:) Chciałabym się do was przyłączyć:) Ja również bardzo bym chciała już być w ciąży ale nadal nam nie wychodzi staramy się ponad rok a wy ile czasu się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie pięknie i słonecznie. 25 stopni na termometrze,ale mam okna od wschodu, więc tyle jest w słońcu, a może i więcej. Wbiłam się dziś w kieckę, nie będę się parzyć w spodniach :) * Evelynka współczuję Ci Kochana tej pracy. To przecież jakiś koszmar. Dostaniesz chociaż kasę za nadgodziny czy coś? Dobrze, że udało się zrobić ten zastrzyk, teraz tylko czekać na lubego i działać ;* * Daisy nawet nie napisze, że mi przykro, bo to wiadomo. Za to napiszę, że strasznie Cię podziwiam i tą Twoja determinację i siłę :* Ja to pewnie bym się dawno załamała. A Ty po prostu piszesz nowy plan działań i lecisz dalej. Dzielna kobieta z Ciebie :* Udanego randkowania dzieciakom życzę i smacznej pizzy :) * Neska, Joanne korzystajcie ze słonecznej pogody, miłego dnia dziewczęta! :) * Gościówa dobrze, że żyjesz :) Ta pogoda, to pewnie tragedia dla ciebie? I co tam z tą krwawiąca koleżanką, wiesz coś? Miłego dnia :* * Witaj gościu :) Załóż sobie nick i zrób się niebieska :) Skąd jesteś? Rok staracie się naturalnie czy jesteście już po badaniach i działacie coś wspólnie z lekarzem? Ja jeszcze się nie staram. Obecnie czekam na zabieg histeroskopii. Mam nadzieję, że staranka rozpocznę pod koniec wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Pogoda przecudna az mam w sobie tyke energii ze szok. :-):-) Nadia jednak zostala u babci wiec siedze sama. Dopiero zjadlam sniadanko i koktajl truskawkowy. Musze zrobic znowu;-) Evelynka masakra jakas. Ja tez kiedys siedzialam i czekalam w pracy na informatyka. Wiec wiem co to znaczy. A o zadnej kasie dodatkowo nie bylo nawet mowy. Daisy :-(:-(:-( cos te twoje testy dziwne w takim razie. Joanne milego wypoczynku tylko nie przesadz ze slonkiem. Podobno kobietom w ciazy od nadmiaru slonca moga robic sie przebarwienia na skorze. Musze sobie kupic stroj kapielowy. Chce cos a'la tankini. Mala mi a Ty biedulko wciaz na popoludnie? Neska milego dzionka zycze ;-) Gosciowa no juz sie martwilam o Ciebie w te upaly. Dobrze ze sie odezwalas. Gosc10 witamy :-) napisz cos wiecej o sobie. Ile masz lat? Skad jestes? Czy staracie sie o pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MalaMi! Jejku ja to w kiecach nie chodzę..nie lubię i nie czuję się komfortowo, hehe. Jak tam przygotowania do Dnia Mamy i Taty? Tez macie w piatek? Ja musze mala przebrac za niezapominajkę, ale to chyba poprostu ubiorę ją na niebiesko (tunika i getry) i wepne we wlosy spinke niebieska i to tyle. Moge ewentualnie pozyczyc jej jakas moja chabrowa sukienke, bo mam ze 3 :D Ale bedzie jej sie ciagnac po ziemi wiec nie wiem czy to dobry pomysl :D Nie wiem w co ją tam przystoić, a to juz 2 dni zostały tylko..eh no trudno. * Gosciowa no wlasnie jak tam znosisz te upaly? Mi sie przypomnialo ze przeciez ja rodzilam w lipcu :D W upale ponad 30 stopni bylo od rana pamietam..tragedia! A Ty pod koniec ciazy z Tosia tez mialas juz taki duzy bruszek? Mi wyszedl dopiero pod koniec 6 msc...nie nacieszylam sie zbytnio, ostatecznie na porodowce wygladalam jakbym byla gdzies w 4-5 msc :D Ponoc w 2 giej ciazy szybciej brzuszek wychodzi, nie moge sie doczekac. * Kurde brzuch mnie tak boli, ze ledwo siedze :( Ale jakos jestem pelna nadziei ze sie juz niedlugo uda. A zamiast testu ciazowego dla lubego na urodziny kupilam Mu parowar, hehe. Nie ma to jak test ciazowy, ale parowar tez moze byc. Niestety o prezencie juz go poinformowalam, bo chcialam sie upewnic, ze taki bedzie mu odpowiedni. Byl zachwycony! Prawie mnie do niebios wyniósł, hihi :) Urodziny tuz tuz. Tesciowa znowu nie bedzie zachwycona, ze na dzien mamy u niej w sobote machne se winiacza, bo dla niej to jest wyznacznik braku zaciazenia :D Ale przynajmniej jej maz przestal ciagle sie mnie pytac czy w koncu przytylam..(czyt. zaszlas?). * Termometru na pewno nie odstawie, fajny gadzet naprawde w porownaniu z szyjka, sluzem i tempka mozna sie wiele na temat swojego ciala nauczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×