Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość agata6541
Czesc dziewczyny U mnie lipa, robilam dzis test i znow negatywny:( wpatrywalam sie w ten paseczek jak zaczarowana ale nie bylo drugiej kreseczki, co prawda okresu jeszcze nie dostalam, ale juz mnie krzyz zaczal bolec wiec stanie sie to lada moment :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata6541
MałaNadzieja dzis 28 dzien cyklu, czyli dzis mija, ale zdazaly sie tez cykle 29,30 dniowe, czyli prawdopodobne jutro dostane okres :>> A w ktorym dniu cyklu Ty jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
hej kobietki :-) No mnie dzisiaj cały dzień nie było - do kościoła, potem rodzinny obiadek i na urodzinki jechaliśmy. Położyłam córe spać, wypiła mleczko iiiiii ;-/ zwymiotowała :-( Kurcze mam nadzieję ,że to nie angina ropna się rozwija :( Bo u nas jesień / zima w zeszłym roku to ciągłe, nawracające się anginy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja mam dzis 27dc ale u mnie to inna bajka bo moj ostatni cykl trwaj juz nawet ponad 60dni. Jestem na luteinie. Gosciowa moze to nie gardlo tylko cos malej poprostu zaszkodzilo. Znam ten bol z nawracajacymi infekcjami gardla. Poki mojej corce nie wycieli migdalka to na 12mcy w roku ona 10 byla chora. Za przedszkole placilam bez sensu. Teraz tez jak wejdzie w gardelko infekcja to niestety bez antybiotyku nie puszcza. Daje jej teraz taki syrop omegamed i narazie zalapala tylko katar. U mnie ten zanarwiony sluz juz sie nie powtorzyl narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
hej, u mnie dzisiaj powinna przyjść @, ale nie przyszła. nadziei sobie nie robię, bo nie mam absolutnie zadnych objawów, które mogłyby wskazywać na ciążę. dół pleców o którym pisałam dziś prawie nie boli, piersi też i jajniki tez nie...nie wiem o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Małanadzieja - ile miała twoja córka miała lat jak wycięto jej migdały?? lekarz ci to zaproponował czy ty sama o to zadbałaś?? Ja teżsię zastanawiam nad usunięciem migdałów tylko młoda chyba jest jeszcze zbyt mała ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolus powiedz mi dlaczego Ty wkoncu nie zrobisz tego testu? Ja w sr testuje. Pisalam Ci juz ze np przy pierwszej ciazy nie mialam absolutnie zadnych objawow procz braku okresu. Skoro okresu nie masz to powinnas zrobic test a nie sie zastanawiac caly czas. Gosciowa mala miala dopiero co skonczone 3 lata. Ona miala przerosniety trzeci migdalek i tylko tego usuneli. Chociaz te dwa pozostale tez ma spore. Bylam z nia u laryngologa. Najpierw p.doktor chciala go wysuszyc lekami ale miala go podobno tak wielkiego ze nie leki nie zadzialaly wogole. Poza tym byl juz caly wiecznie "obleziony" ropa dlatego tez zdazalo sie ze miala przykry zapach z ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Tak też myślałam ;-/ U nas jeszcze co najmniej dobry rok będziemy musieli się przemęczyć, bo niby rzadko kiedy ale robią też od 2,5 roku . Właśnie toluś zrób ten test i będziesz miała z głowy, takie użalanie się " bo nie mam żadnych nadziei, objawów , na pewno nie zaszłam" NIC NIE DA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
Nadzieja, ale serio żadnych żadnych? a czułaś się jak przed okresem (ból podbrzusza, piersi itd.) czy kompletnie nic? no jak @ nie przyjdzie w ciągu 3 dni to zrobie ten test, ale na razie wydaje mi się to daremne bo ja nie mam miesiączek jak w zegarku i poślizgi sa u mnie dosyć normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety gosciowa... Wiem jak to jest. Tolus naprawde zadnych. Juz pisalam wczesniej ze w 5tc bylam u lekarza ktory sie dziwil ze nie mam nawet nabrzmialych ani bolacych piersi. Lecialam samolotem do pl z irlandii bo tam wtedy mieszkalismy bez zadnych problemow. A przez cala ciaze zwymiotowalam 2 razy i to wcale nie na poczatku. Poza tym pracowalam do 9mca ciazy i to nie za biurkiem. Sorki za bledy. Pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
hmmm, ciekawe, ale to chyba rzadko się zdarza żeby tak nic...u mnie cichosza, obiecuję, ze jak w ciągu trzech dni @ się nie pojawi to nie będę Wam skomleć i grzecznie wykonam test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
no ja myślę!! ;-) dobra dziewczynki lece :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolus tu nie chodzi o nas tylko o Ciebie bo poco masz sie zastanawiac jezeli poprostu mozesz juz zrobic test i wszystko bedzie jasne. Tolus to jest Twoje pierwsze dziecko tak? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
tak, staram się o 1 dziecko, mam 26 lat. niepokoi mnie że obsypało mi buzie syfami tak jak na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
wiesz, ja wcześniej o dzieciach nawet nie myślałam, kończyłam studia, bawiłam się, imprezowałam...no, musiałam się wyszaleć;) absolutnie nie byłam gotowa na macierzyństwo. teraz przyszedł czas na stabilizację :) (choć czasem się jeszcze zastanawiam czy za młoda nie jestem, czy nie warto jeszcze pokorzystać heh;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolus - ale meczysz bule od poczatku topiku. wkurzasz wszystkich. zrob ten test i juz. a nie marudzisz p********z i uzalasz sie. no chyba ze jara cie jak ci laski za kazdym razem pisza to samo i "podtrzymuja na duchu" ze moze jestes i takie tam bzdury. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
jesteś rocznik '87?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ok, skoro wkurzam wszystkich to mogę już tu nie zaglądać, spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze sie dama obraza. co za dziecko z ciebie. wez ty sie zadtanow czy ty chcesz dzieci jak sama sie zachowujesz jak dziecko. rozkapryszone rozpieszczony g****az.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro mala.nadzieja napisala ze macie tyle samo lat to po co sie jej pytasz o rocznik :-):-):-). to oczywiste ze ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
a Ty gościu oprócz tego,ze jesteś chamski to jeszcze przygłup:D g****arz pisze się przez rz!!! zrób sobie wieczór ze słownikiem zamiast wtrącać się do czyjejś rozmowy. to o co pytam Małą Nadzieje to nie Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
tak, teraz dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
nie Twoja sprawa "koleżanko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
dobranoc Nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy jak dzisiaj temp mialam 36.49 to oznacza to nici z owulacji? Zaznaczam ze po 4 nizszych ( 36,30) byl wzrost na 36.77 a dzisiaj juz 36.49 czy juz mam nie robic sobie nadzieji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×