Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Dziewczyny a wogole na jakim etapie cyklu jestescie?? Juz po plodnych dniach? Agnes wiem ze Ty chyba w trakcie tak? Tak sie zastanawiam kiedy ktoras bedzie testowac w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje posty nie dochodza. Nie widac ich nie wiem czemu. To ja.... MałaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie, juz sie pokazaly... Chyba mi net w tel szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - dochodzą z opóźnieniem, moje też nie chciały i myślałam, ze nie wysyła, ja jestem w 24 dniu cyklu (na 28) także niedługo się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. cisza. pora obiadowa itp. ja dzisiaj szybki obiadek pizza Gusseppe . pychotka. pierwsza pizza mrozona ktora mi zasmakowala. a teraz lezanka moze drzemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka dziewczęta, mmm, pizza, słyszałam, że jedna z niewielu mrożonych, która jest smaczna, czy myślicie, że fitness przy staraniu się o dzidziusia jest nie wskazany?? bo mam karnet ale boję się iść na zbyt duże wygibasy i może tylko na poprawę kondycji kręgosłupa bym poszła, aby nie zastać go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Cześć dziewczęta . Ja testuję w poniedziałek - wtorek dopiero ;-/ mam strasznie długie cykle i tak mi się dłuży i dłuży .... Młoda mi dzisiaj tak daje popalić , że dopiero teraz znalazłam troszkę czasu żeby wejść . Już nie mogę się doczekać aż będzie ta 19 - zostawiam córę z teściówką i jedziemy do kina i na kolacyjkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawcie się dobrze i korzystajcie z chwili wolnego :), ja uciekam na gimnastykę jednak, delikatną aby za bardzo nie zaburzyć nic sobie :) do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Dzięki joanne , z pewnością na maksa wykorzystamy wolne ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - pewnie idz cwicz. pewnie ze nic nie zaszkodzi. a podobno uprawianie sportu wytwarza fermony (chyba tak to sie pusze hihi) radosci. ja przed zabiegiem ciagle jezdzilam na rowerze. i jak jezdzilam to sobie spiewalam:-):-):-):-). gosciowa- super wieczorek bedziesz miala. ciekawe czy idziecie do kina czy na film hihi. milego wieczorku. a ja rozpalilam w piecu troszke. wzielam kapiel i znowu leze. troszke noga mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem, trochu się napociłam ale warto było, bo humor dopisuje :), agnes - ja dzisiaj też zamierzam wziąć kąpiel, a że mamy tylko kabinę to dodatkowo nogi w misce wymoczę, aby było bardziej relaksująco :D, odpoczywaj i się regeneruj, bo mamy duże plany :D jest u Was ciepło?? w szczecinie 14 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) wczoraj mialam dostac okres i nie dostalam dzisiaj rowniez nic jedynie taki paseczek na podpasce morelowego koloru, kurcze ciekawe czy to ciaza szczerze mowiac jestem tego pewna, w sobote zrobie test albo w poniedzialek zeby jak jestem wyszedl na 100% A kiedy wybrac aie do ginekologa? Kurcze nie wiem co sie dzieje, ale ja jakaa cierpliwa sie zrobilam hah kiedya to niewytrzymywalam godziny a teraz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - jest cieplo slonce swieci. ale w domku pod wieczor troszke chlodno. a wogole dziewczyny mieszkacie w bloku czy domku? my mieszkamy w moim domu rodzinnym. mamy trzy pieta. z tym, ze na 3 pietrze jest strych. mamy 5pokoi. kuchnie. dwie lazienki w jednej kabina a w drugiej wanna. dwa przedpokoje. piwnica z 4 pomieszczeniami. i duzy ogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbie - mozesz dzisiaj smialo zrobic test. skoro jestes po terminie. czekamy na wynik i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze w weekend zrobie i w poniedzialek do gina Kurcze ja juz sobie wmawiam ze to ciaza, za was rowniez trzymam kciuki :) Ja mieszkam w duzym domu ktory z mezem wybudowalismy za pieniadze zarobione za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - zazdroszczę i wanny i kabiny w jednym domu, my z mężem mieszkamy w mieszkaniu 2 pokojowym, ale miesiąc temu wystawiliśmy na sprzedaż, aby kupić (lub wybudować) dom, zobaczymy jak sytuacja z dzidziusiem nam się rozwinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
hej Dziewczyny u nas też cieplutko :) Piękna złota jesień :) Odbieram córkę i spacerujemy, bo naprawdę przyjemnie :) Oby jak najdłużej bo nie lubie zimna... My mieszkamy w bloku, mamy 3 pokoje, i ogromny taras 1m x 1,5m :P latem wkurzające są te blokowiska, ale zimą sobie chwalę...no zależy jakich się ma sąsiadów.... ------ Barbie, trzymam kciuki !!!! Też jestem tego zdania że test możesz już spokojnie zrobić. Skoro minął termin @ to na pewno wyjdzie :) No dalej laski dołączcie do mnie bo samotna żem taka na tym forum....wysyłam ciążowe fluidy :) Łapcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapię kasiula, ale piersi mnie już bolą i jajniki a to typowe objawy wrednej @, za 4 dni się dowiem barbie - zrób test i daj znać jak wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
joanne nie bądź taka pewna (chociaż z drugiej strony zdrowiej się nie nakręcać)...ja miałam wszystkie objawy jak na @ i.... TA DAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, wolę się miło zaskoczyć, aniżeli znowu zasmucić, załapałam to od męża, fajnie, że w dalszym ciągu tu jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie fajnie ze domek, latem kawka na lawce bujanej. grill w ogrodzie itd. gorzej zima bo trzeba palic w piecu. a w bloku odkrecisz kaloryfer i juz cieplo jest. chociaz czasami sobie mysle ze w bloku sie oszczedza bo gaz duzo kosztuje a my sobie napalimy ile chcemy ze czasami tak goraco ze gola leze i jeszcze goraco hihi. a to maz tak pali:-):-). pewnie specjalnie. cwaniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
no jestem, jestem....muszę Was tu wszystkie przypilnować :P ---- czyli z testujących mamy : 1. Joanne - test w sobotę 2.Gościowa22 - test pon/wtorek\ 3.Barbie - która się uparła że test zrobi w sob lub w pon, choć uważam że już teraz wyjdzie wiarygodnie...heh...ale co zrobić :) Kogo pominęłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
agnes u nas nie ma ogrzewania gazowego,ani liczników, więc czy mam na full odkręcone, czy zakręcone to płace tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula- to fajnie macie. a ile tak w okresie grzewczym za miesiac placicie? my kupujeny dwie tony wegla i mamy iles tam (nieznam sie) drewna na rozpalke. to powinno starczyc na.cala zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my uciekamy ze swego mieszkania, bo ogrzewanie gazowe wynosi nas w zimę tyle co innych w domach 120 metrowych (my mamy 60 m), także każda zima nam daje się we znaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×