Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

A u nas w nl jest dlugi weekend bo swieto dzis. Wniebowstapienie wiec wolne od pracy. Bylismy z mezem farbe kupic na to poddasze i wszystko co potrzebne. Gosciowa - na tym poddaszu to bedzie pokoj goscinny. Bo teraz gdzie jest goscinny to bedzie od dzieci. Ale zeby oproznic pokoj to najpierw trzeba wszystko zrobic na poddaszu i potem tam przeniesc i wtedy zabrac sie za pokoj od dzieci. Ale tam to tylko pomalowac Mala mi - a daja wam wogole potrzebne rzeczy do tego co macie przygotowac czy musicie z wlasnej kieszeni wykladac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko na początku roku były zbierane pieniądze na wyprawkę, czyli wiadomo kupujemy, to co nam potrzeba i dajemy fakturę, ale po tym jubileuszu nagle jakoś zabrakło wielu pieniędzy i kupujemy ze swoich. Nie ma co liczyć, że jakąś kasę zobaczymy, a jak nie będzie dekoracji czy coś, to oczywiście wielkie ALE! :/ Nie wierzę, że całe pieniądze, które wpłacili rodzice na wyprawkę z naszej grupy wydałyśmy. To było po bodajże 55 zł od dziecka. A np. na dekoracje powinnyśmy dostać pieniądze z całkiem innej puli, ale tej kasy też już nie ma. To się wydaje mało, tu 5 zł tam 5 zł, ale ostatnio na samą krepę na stroje dla dzieciaków czy do zajęć wydałam ok. 20 zł :/ do tego czasem trzeba też kupić jakieś brystole, wstążki itp. I skąd na to kasę brać? :/ A potem sama się dziwię, że nie mam pieniędzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi to straszny wyzysk. To się w głowie nie mieści. MałaNadziejo a co to za ćwiczenia? Bullitko i jaki kolor kupiliście? Biały czy jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Mala mi to nie ciekawie. A z drugiej strony patrzac, gdzie w takim razie sa te pieniadze xo rodzice daki? Neska cwiczenia dla kobiet w ciazy. W necie tego pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesko bo tak to wygląda jeżeli człowiekowi zależy tylko na opinii innych i pokazaniu się. Jeden dzień uroczystości w przedszkolu, a pieniądze wydane co najmniej, jak na obiad z prezydentem. A potem "nie mamy pieniędzy", "zabrakło na, to zabrakło na tamto", "ja wam dziewczyny nie mogę dać, bo nie mam". gdyby była możliwość, to pieniądze takie na wyprawkę wolałabym już trzymać w sali w słoiki i bym wiedziała ile na co wydałam. Naprawdę zależy mi na pracy w miejskim przedszkolu, bo wiadomo, że warunki chociażby finansowe są lepsze i te przywileje nauczycielskie, ale nie myślałam, że będę chodzić załamana. Pracowałam kilka lat wcześniej w innym przedszkolu i atmosfera była całkiem inna i dyrekcja super. Tu p. dyrektor uważa, że jak będzie dla nas dobra, miła itp., to chyba nie będziemy mieć do niej szacunku, a przecież, to nie o to chodzi żeby być dyktatorem. Wiem, że stara się dla placówki jak najlepiej i widać, to naprawdę chociażby w remontach, ale trzeba być ludzkim dla innego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - no waśnie wszystkie pieniądze praktycznie były przeznaczone w zorganizowanie tego jubileuszu :/ Zresztą rada rodziców też się zainteresowała tematem pieniędzy i szczerze mówiąc, to wolę nie wiedzieć, co tam wynikło z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - to moze jakies rachunki dawajcie tej dyrektorce albo poprostu nie przygotujcie rzeczy bo poprostu nie macie pieniedzy. Ciezka sytuacja Joanne - wiesz jak przygotowac kraby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko nie raz się zastanawiałyśmy z koleżanką czy czegoś nie zrobić, bo czemu stale ze swoich, ale mamy umowy do sierpnia, a zależy nam na przedłużeniu umowy. Zresztą wiadomo większość rzeczy robimy dla dzieci, a szkoda nam ich, jak wiemy, ze wszystkie dziewczyny coś przygotowują dla swoich. Mam nadzieję, że od września będzie lepiej. Nie ma w planach żadnej większej imprezy, więc i może pieniądze, nie znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Mala mi u nas tez jest podobnie. Co miesiac rodzice dzieci ktore chodza na podstawe placa komitet 5zl. A rodzice dzieci calodzinnych 10zl. I tak naprawde nikt nie wie gdzie to jest. Dzieci jest bardzo duzo. W kazdej grupie ponad 20. A jak jest jakakolwiek wycieczka czy teatrzyk kino itd to placimy dodatkowo. Nawet skladalismy sie na paczki dla dzieci na mikolajki. Nasze przedszkole przynalezy do szkoly i jest jedna pani dyrektor. Ta sama w szkole i ta sama w przedszkolu. Wydaje mi sie ze kase z przedszkola przeznacza na swoje szkolne druzyny koszykowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi rety nie sądziłam że takie "cyrki" się dzieją u Ciebie w pracy... brak słów :/ Kochane lecimy w sobotę-jutro jeszcze pracuję niestety ale na szczęście krócej-chcę dziś na ten basen jechać ale się waham...... boję się, że ze wszystkim nie zdążę.... i gardło mi dzisiaj dokucza hmmm ciężko sobie darować ten trening....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN u nas komitet to 40 zl msc. Ale też ostatnio wyszło, ze w ostatnich miesiącach połowa nie płaciła i był problem z wycieczką, ale udało się skądś znaleźć kasę, za to np. zabrakło na wodzireja co miał prowadzić festyn rodzinny i my zamiast być z dziećmi i rodzicami porozmawiać czy coś, bo to nie zawsze jest czas, to wszystko musimy same prowadzić :/ Betka to może sobie odpuść przed tym wyjazdem żeby Cię gorzej nie chwyciło. Ojj ale Wam dobrze, ze lecicie odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówaa22
Mała mi kochana nie łam się :-* Przecież twarda z ciebie babka ! CO nie zmisnia faktu , że to niesprawiedliwe, że musisz dawać z własnej kieszeni na przedszkole . Betka , a może znajdzie się miejsce w torbie na takie dość duże słoniątko ? :-D Aśka ,a wy kiedy i gdzie się wybieracie nad morze ? :-) Bullitka , a mebelków nie będziesz kupowała dla dzieci?, bo mówisz tylko pokój pomalować... Kiedy kompletować zaczynasz wyprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Mala mi w zyciu bym tyle nie placila za komitet. Raz na rok 40zl to rozumiem. Albo chociaz na semestr alennie na miesiac. Jakies nieporozumienie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa dzięki za pocieszenie ;* Już mi od powrotu z pracy trochę przeszło, ale nadal przytłacza mnie fakt takiej ilość pracy w tak krótkim czasie. MN z tego co się orientuję, to z tego jest jeszcze załatwiona rytmika i angielski, ale ręki nie dam sobie uciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Mala mi jeszcze troche i sobie odpoczniesz. Dobrze ze chociaz masz wakacje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN zaloguj się, bo tak dziwnie :-) Mała miale rozumiem, że masz normalnie płetne wakacje? A mnie dzisiaj wzięło na fasolkę po bretońsku :-D Mmm już fasolka się moczy ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj naprawdę już czekam do tych wakacji, a w sumie to nawet 2 tygodnie, bo 16 zabieg, a potem zwolnienie, więc już od połowy czerwca będę odpoczywać. Tak mam urlop normalnie płatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Gosciowa no wlasnie niw moge sie zalogowac caly czas. Komp chwilowo nie dziala, a na tel nie moge. Klikam na to logowanie i nic sie nie dzieje. Robi mi sie bialo i tyle. Wkurza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa z tego co wiem będę miała znieczulenie ogólne, więc nic mnie nie będzie w trakcie bolało. Ciekawe jak będzie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam jeszcze takie pytanie do brzuchatecz. Czy was też swędzi tak pochwa i wargi sromowe jak macie ciut dłuższe włosy ? Ja nie wiem czy to tym spowodowane,że rzadziej się golę czy mam jakąś infekcję :-/ Mocz mam badane na każdej wizycie ale chyba jak jest jakiś grzyb to nie pokaże tego? no czasami zadrapać na śmierć bym się mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i tylko czasami ma taki " inny zapach" i wczoraj miałam ze dwa razy jasno zielonego śluzu. Ale na prawdę mało.Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - oczywiscie ze bedziemy kupywac mebelki. Tesciowa obiecala ze kupi pokoj dla dzieci ze my mamy wybrac tylko jaki chcemy. A moja mama kupi znowu wozek. Wiec te najdrozsze rzeczy nam odpadna. A o tym malowaniu mowie ze nic nie musimy tam wiecej robic bo okna wymienialusmy w calym domu we wrzesniu, panele tez tam sa nowe i sciany tez sa gladzia zrobione. Wiec tam tylko malowanie i mozna wstawiac mebelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja ze swoim niekontrolowanym zasypianiem ech...aż noga mnie boli w kolanie, bo nie wiem dlaczego znalazła się na oparciu i była "wygięta w drugą stronę". MałaMi no współczuję bardzo, szkoda, ze na wszystkim cierpią dzieciaki i ludzie, które tak kochają te dzieci, czyli Wy... Bullitka - nie robilam nigdy kraba :P, jej, ja do skorupiaków to zielona, ale pamiętaj, aby go uśmiercić do zamrażarki "na usypianie" a nie na gorąco :) tyle widziałam, myślę, ze bardziej humanitarne... gościówa - to ja?? my nad morze lecimy i dziś patrzyłam noclegi w Kołobrzegu, ale jak M wróci to temat rzucę powtórnie :) pewnie przełom czerwca i lipca, tak myślę...ale nas to tak, ze pewnie skończy się na jednodniowym wypadzie, bo zawsze sie cos ważniejszego znajdzie :) mam nadzieję, ze tym razem jednak wypali :) w końcu nawet podróży poślubnej nie mieliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - co do śluzu, to ja mam mnóstwo ale koloru, blado żółtego, bz zapachu, ale taki mam od początku, żadnego zielonego, nic mnie nie swędzi, nie piecze, tylko mam bardzo podrażnioną skórę w pachwinach po goleniu, zawsze robiłam to golarką i ni nie było, teraz jakby mi ktoś czegoś dosypał, albo jakby ta golarka była tępa, szok, muszę się przerzucić na krem bo z czymś takim u lekarza nie wyskoczę, a to juz niedługo :D wydaje mi się, że w moczu to powinno wyjść, podobno są w rossmannie paski do badania ph pochwy, kup sobie takie i zobacz, moze masz zaburzona florę bakteryjną...tylko dziwny ten kolor zielonkawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może źle napisałam, po goleniu, ale jak włosy są już widoczne, czyli może i nawet podobne podrażnienia mamy, skóra jest chyba bardziej delikatna w tym okresie, smaruję alantanem dermoline pachwiny, kurcze powiem Wam, ze krem za grosze a lepiej działa na moją twarz aniżeli inne kremy specjalnie do niej przystosowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpiochy:) Odsłoniłam rolety a tu dalej buuu zimno i szaro. MałaMi bidulo to jeszcze jakieś 2 tygodnie i będziesz miała spokój na 2 miesiące z tą chorą pracą. A bardziej z tymi chorymi zarządami w przedszkolu. Evelynka jak tam u Ciebie? Masz wolny weekend czy zasuwasz też w sobotę? Gościówa ja też nie mam i nie miałam swędzenia ani zielonego śluzu no ale ty jesteś kilkanaście tygodni przed nami. A kiedy masz wizytę u lekarza? Bullitka robisz kraba?:-D Nigdy czegoś takiego nie jadłam:) Joanne widzę że przeszło spanie ze mnie na Ciebie:) Ja w pierwszych tygodniach tak miałam choć teraz też mi się zdarza tak zasnąć:) A przypomnij kiedy mężulek przyjeżdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie tez pogoda do bani.. Jestem od 8 w pracy, ale wcześniej się zrywam, bo czeka mnie sterta prasowania i pakowanie walizki :) jeszcze pranie nie doschło buu Miłego dzionka Wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka i byłaś wczoraj na basenie? Ale fajnie że sobie jedziesz już na wakacje:) W końcu sobie odpoczniesz:) Tylko dużo zdjęć zrób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×