Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość Neska 15
Evelynka i znowu dziękuję:* W takim razie życzę miłe spędzonego dnia i trzymam kciuki za teścik. Od razu pisz jak zrobisz:) Ja też jestem na pomarańczowo. Bullitko a ty jak tam dzisiaj? M w domku? Ja dzisiaj robię obiad i leniuchuję:) Posprzątane mam to nic dzisiaj nie ruszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka - to bedziemy trzymac kciuki aby byly 2 kreseczki. Wkoncu ktos znowu musi rozpoczac te dobra passe :). Milego dnia :) Neska - tak , M w domu. Ma dlugi weekend :). Dzis idziemy na wesele do kolegi z pracy syna. Nie bedziemy tam dlugo ale musimy sie pokazac bo on u nas tez byl. U nas dzis cieplutko od rana i pieknie skonko swieci. A ty jakie plany na dzisiaj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaNadzieja
Dzien dobry. Evelynko no to jeszcze troche i test :-) trzymam kciuki. Wkoncu ktoras musi do nas dolaczyc. A co do pracy to niestety znam ten bol. Tez chcialam sie zwolnic i znalezc cos innego ale umowa i mysl o ciazy mnie tam trzymala. Jak dziewczyny samopoczucie? U mnie dzis pogoda ladna. Blekitne niebo narazie bez chmurek ;-) Wlasnie posprzatalam mieszkanie..ehhh... Jak ja nie cierpie odkurzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Bullitka u mnie dzisiaj luzik:) Posiedzę sobie trochę na podwórku:) M trawę będzie kosił, może jakiegoś grilla się zrobi:) W Niemczech mój tata też mówił że święto mają:) Od czwartku jak u Was. Miłej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - teraz wolne i za tydzien w poniedzialek tez dlugi weekend bo tez jakies swieto. Co dzis robisz na obiad?? MN - a ty jak sie czujesz? Dziewczyny czy wy tez tak macie ze jak budzicie sie rano i chcecie sie przeciagnac to czujecie takie napiecie w brzuchu ?? Staram sie tak nie robic ale wystarczy ze dobrze nogi wyprostuje i czuje jak sie mi brzuch naciaga. Nie wiem jak to lepiej wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :) evelynka - to trzymam kciuki zaciśnięte, aby test pokazał 2 krechy :) Neska - odpoczywaj sobie ile wlezie :), fajnie, ze mała tak dokazuje, a już myślałam, ze moje takie nadpobudliwe :P Bullitka - obiadek jednak w domku, w sumie już po :P, teściowa jeszcze pojechała do mojej szwagierki a mi się położyć chciało, trochę km zrobiłyśmy po cmentarzu...wiecie...2 co do wielkosci w Europie :| naprawdę jest ogromny. Baw się dobrze na weselu, no i jakieś zdjęcia z niego podeślij, pewnie bedziesz wyglądała pięknie, jak zwykle :), co do mięśni, też mam takie napięte z samego rana, chcę się przeciągnąć to aż czasami boli, myślę, ze to normalne, skoro obie tak mamy :) MałaNadzieja - ja też nie znoszę odkurzania ale wolę to anizeli z mopem jeździć :P, siedzisz dzisiaj w domku? M w pracy, czy spędzacie razem weekend?? u nas pogoda się poprawiła, także słonko jest, chmurki też, no i zimny wiaterek, który na otwartej przestrzeni nie jest przyjemny.... jaka ja ostatnio chodzę ciągle zmęczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Bullitka barszcz biały tylko z ziemniakami i bez jajka. Zalewajka się nazywa:) Ja też tak mam jak się przeciągam ale to chyba normalne skoro wszystkie tak mamy:) Joanne może więcej odpoczywaj skoro sam organizm tego potrzebuje. My jednak jedziemy do teściów i siostry m po obiedzie. Na takie ziemniaki pieczone z ogniska z burakiem, kiełbasą i boczkiem. Już mi ślinka cieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej Neska o jakich Ty tutaj pysznościach piszesz :), zjadłabym coś takiego a tak, to pierogi ruskie wciągnęłam nosem i czuję dalej niedosyt...ech, jeść i spać, spać i jeść, masz racje, moze teraz sie przytulić do poduchy aby potem z nocą nie mieć problemów... baw się dobrze i..podeślij takie z ogniska ziemniaczki, mniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przepraszam nie miałam czasu Was poczytać tylko zajrzalam się pożegnać bo jedziemy na lotnisko także odezwę się jak będę mogła ;) 3majcie się zdrowo i ciepło, buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - o zabawie niestety nie moze byc mowy z moim krzyzem :(. Bylismy teraz z mezem w miescie pochodzic i juz boli. No ale musimy sie pokazac na tym weselu choc na chwilke bo inaczej nie wypada. A ty co bedziesz robila w reszcie dnia?? Juz za tydz o tej porze bedzie twoj mezus przy tobie :) Neska - a jak to sie robi ziemniaki z burakami z ogniska?? Koniecznie zrob zdjecie jak to wyglada Betka - kochana cudownych wakacji ci zycze i odpoczynku. I pamietaj ze wrocic macie w 3!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Joanne przepchnę Ci trochę przez słuchawkę tylko nr tel. podaj:-D Bullitka wyścielasz garnek na spodzie liśćmi kapusty, potem wrzucasz ziemniaki, przyprawiasz, na to układasz plasterki buraka i dalej posypujesz kiełbasą i boczkiem pokrojonym w kosteczkę:) Lejesz olej i trochę smalcu. Jak kto lubi. Ale z odrobiną smalcu są smaczniejsze. Przykrywasz znowu liśćmi z kapusty, potem zamykasz garnek i na ognicho:) Po jakieś godzinie są gotowe. Można przemieszać z raz w trakcie pieczenia. Ziemniak potem jest taki czerwony zabarwiony burakiem i smakuje pysznie:) Zrobię zdjęcie ale telefonem. To nie wiem jakie wyjdzie jakościowo bo trochę głupio jak będę przy rodzince latać z aparatem i ziemniaki fotografować:) Zrobię jak wygląda na talerzu:) Betka kochana wypocznij, przywieź ze sobą piękną opaleniznę, tysiące zdjęć które koniecznie musisz nam pokazać i dołączam się do dziewczyn macie wrócić w 3:* Ja lecę kochane. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka - udanego wypoczynku :* Bulltka - no szkoda, ale najważniejszy Twój komfort fizyczny, tyle jeszcze przed Tobą, to musisz się oszczędzać. Ja właśnie oko otworzyłam, drzemka poobiednia, ale obudziłam się z dziwnym bólem pod lewym żebrem, ech...jelita mi doskwierają ciągle... Jak dobrze pójdzie to M rzeczywiście będzie ze mną już o tej porze :) Neska - no to smacznego i udanego ogniskowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - aaa juz slyszalam gdzies o tym ze bardzo pyszne ale sama nigdy nie jadlam. Zrob zdjecie tak pokryjomu z talerza. Ale bym zjadla czegos takiego . Mniamm Joanne - a ty co jesz poza pierogami ?? Ja teraz tak na szybko robie zapiekanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - zjadłam parę pierogów, przespałam się i właśnie arbuza pochłonęłam, a teraz siedzę i oglądam tv, ale nuda dzisiejszego popołudnia, nie lubię weekendów bo taka cisza i spokój, a Ty tę zapiekankę to sama robisz, na bułce, czy moze inna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne2345
Czesc dziewczęta :) jaka cisza w weekend :) ja uciekam z domku, milego dnia Wam życzę... Bullitka jak wesele? Neska smakowalo jedzonko?? gościówa jak remont? Spalas juz u siebie? MalaNadzieja - po śniadaniu? Jakie plany na dzisiaj?? joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzis cieplo ale raczej pochmurnie . Joanne - a gdzie sie to dzisiaj wybierasz?? Ja po weselu dobrze. Duzo bylo znajomych z pracy. A te zapiekanke to na bulce bagietce robilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaNadzieja
Dzien dobry. Ja juz obiad przygotowalam. Pranie musialam wstawic. Potem przejde sie na lody z nadia. Maz w pracy wiec obiad na 15. Dzis dzien dziecka wiec chiciaz te lody zafunduje. ;-) Za tydzien do Zoo. Milego dnia zycze wszystkim :-) Gosciowa dzis chyba do zoo jechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Dzień dobry:) U mnie też pochmurno ale ciepło:) Wczoraj pogoda dopisała więc był i grill i ziemniaczki. Pycha:) Niestety Bullitka nie zrobiłam zdjęcia bo wszyscy przy stole siedzieli i tak głupio było mi zrobić zdjęcie. Ale nic straconego bo jak będę u siebie kiedyś robić to zrobię na pewno:) Ja już też obiad przygotowałam, rosół zjedzony tylko jeszcze drugie przede mną:) Też Wam życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Juz tak pozny ranek a tu jeszcze nikogo?? Gdzie jestescie dziewczyny?? Jakie plany na dzisiaj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się :) ja już nie śpię od 6.15 a to za sprawą M bo chciał mi przekazać pilne info, a mianowicie: mam mu podać godziny odjazdów pociągu, którym wróci..no rzeczywiście nie można było poczekać do tej 11.00 :P widzę, że dzisiaj ładna pogoda, wybiera się z koleżanką do miasta, zadeklarowała się, że pomoze mi tachać zakupy, a dzisiaj już częściowo się zaopatrzę, aby potem tylko po mięso i warzywa pojechać :) a Ty Bullitka - jakie plany na dziś?? w domu? praca? czy jakiś wypad z M??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane ! :-) No my wczoraj w zoo byliśmy . Wypadzik udany, Tosia zadowolona . Staliśmy dwie godziny w korku 5 k przed zoo :-D Także super .Ale ważne , że Tośka cicho siedziała.Potem byliśmy na obiadku w Miszewku w Kaszubskich chatach. Jedzonko pycha ale ceny też piękne. :-/ A no i standardowo lody w macu i kawka :-D Także troszkę kcal przybyło. Jutro do lekarza :-) Joanne mam na 9:20 czyli pierwsza ha ! :-) Bullitka podeślij foty z wesela :-) Neska wow ale super te firanki !! Naprawdę piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa no to swietnie, ze rodzinka zadowolona :) ja się przeraziłam wczoraj u teściowej po wejściu na wagę, kolejny 1 kg do przodu, czyli jakieś 3 już będą...ech masakra, a zjadłabym takiego lodzika z maca :D no nic, ciąża nie jest fit, także liczę na szybkie rozwiązanie i obiecany rower stacjonarny od M :D a na dzisiaj jakie masz plany?? ja lecę się myć, a tak mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne na dzisiaj plany? Zaraz idę z Tosią do szkoły. Podobno jakiś mini dzień dziecka więc pójdę z nią zerknąć. Pokoje mam wymalowane i podłoga również gotowa. Pozostało karnisze zamontować, listwy podłogowe przykręcić, kontakty no i mable powstawiać. Ale niestety nie da rady dzisiaj :-( Może jutro w co wątpię. Niestety ale prace polu się zaczęły więc będzie robił do późna. Kochana ja się tak strasznie boję wejść jutro na wagę , że szok ! tłuścioch ze mnie się zrobił niesamowity ;-( Jak będzie 4 kg przez ten miesiąc to będzie dobrze. No ale nic po porodzie biorę się ostro za siebie. Mam nadzieję, że karmienie piersią troszkę ze mnie wyciągnie. A wy zamierzacie karmić piersią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam zdjecie ale tylko jedno mam z kolezanka. To moja najukochansza kolezanka z pracy , zawsze byla przy mnie w dobrych i zlych chwilach mojego zycia. :) Gosciowa - no to wypad mozna zaliczyc do udanych :). Macie zdjecia ?? I przeprowadziliscie sie juz ba swoje?? Joanne - no bo twoj M juz nie moze sie doczekac powrotu. Chce zobaczyc twoj brzuszek, jak Julek bryka. Dla niego to bedzie nowosci :). Co za zakupy dzis robisz?? Moj maz teraz w pracy do 14 a potem musze go zaprowadzic do dentysty na 15.30. On jak male dziecko, trzeba za raczke prowadzic bo inaczej nie pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ale duży brzusio jejku !! :-D <3 Nie kochana jak pisałam trzeba jeszcze troszkę dorobić w tych pokojach. Ale w tym tyg na pewno ! Nie popuszczę m ! :-D Idę z Tośką na ten dzień dziecka :* do zobaczenia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Dzień dobry:) U mnie zimno leje i jest okropnie. Dlatego leże pod kocem:) Miałam iść do sklepu po jakieś smakołyki ale nie chce mi się nosa wyściubiać na dwór:) Gościówa dziękuję:) No i fajnie że wypad do zoo udany:) A lody z maca bezcenne:) Joanne jeszcze kilka dni i zobaczysz swojego ukochanego mężulka:) On tęskni i dlatego tak wcześnie Cię obudził:) A z tą wagą to u mnie też różnie. Czasami dużo zjem i nic a czasami mało zjem a waga do góry. Może woda też się zatrzymuje. Bullitka mój m też omija dentystę z daleka. Jak umiera z bólu i trzeba kanałówkę robić to wtedy idzie. Zdjęcia zaraz obejrzę. A ja co do karmienia piersią nie jestem ani za ani przeciw. Jeśli nie będę miała problemów z karmieniem to będę karmić. Ale jeśli będzie się to wiązać ze szkołą przetrwania to sobie odpuszczę. Zobaczę jak to w praniu wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka naprawdę masz już duży brzuszek:) Ale w końcu masz 2 szczęścia:) Ślicznie wyglądasz:) Ale masz duże oczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - najwazniejsze ze juz prawie koniec. Ucaluj Tosienke Neska - dzieki :). U mnie nawet cieplo ale pochmurno. Od jutra ma padac. Co dzis na obiad robisz?? Ja mam nadzieje ze bede karmic piersia ale bede raczej odciagac mleko. Bo inaczej bym nic innego nie robila tylko karmila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×