Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość joanne12345
Witam sie i ja :) Neska - ja po wczorajszej drzemce hehe nie spalam do 01.30 ale teraz oczy otworzylam, patrze przez rolety i chyba ladnie jest bo slonecznoe, ale jeszcze poranek moze sie zmienić, M wraca za tydzień w sobotę, juz tupkam nogami :D a Ty jak sie czujesz? Mala dokazuje? Cczujesz ruchy? Ja swojego bardzo, wlasnie ze mna sie obudzil hehe, albo juz nie spi trochę :) Betka no to milej pracy choć pewnie myslami jestes zupelnie gdzie indziej :D, pewnie doczekac sie nie mozesz, co?? a jakie plany na dzis macie? Ja chce z domu wyjsc, pojade moze obejrze sobie jakieś sandalki, bo letnie mam tylko jedne klapki :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry U mnie sloneczko od rana :). Betka - ale ja ci zazdroszcze. Juz jutro bedziesz sie wylegiwac na plazy. Zobaczysz jak ci dzisiaj szybko zleci. Neska - a ty jak sie czujesz?? Wyspana? Jakie plany na dzisiaj?? Joanne - ja czuje moje dziewczyny ale nie az tak bardzo zeby mnie budzily. Tobie naprawde musi pilkaz rosnac w brzuszku. Albo bokser :). My dzisiaj idziemy na urodziny do corki znajomych. A ty co poza zakupami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - robiłaś tego kraba?? ja właśnie lecę włosy farbować, a później się szykować, sprawdzę pogodę, ale na razie jest 16 st i pięknie słonko świeci :) połażę pewnie po mieście bo dzisiaj piąteczek, wszyscy w pracy :) baw się dobrze dzisiaj :) miłego dnia Wam życzę dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - nie , jeszcze nie robilam. Ale ostatnio widzialam na targu jak sprzedawali i sie zastanawialam jak to sie robi. A ze pisalas ze czesto robisz krewetki go pomyslalam ze moze tez kraby. Na jaki kolor wlosy bedziesz farbowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne mała kopie:) Ale muszę siedzieć albo leżeć:) Dość często czuję:) A plany no cóż byłam już w sklepie i chyba się wezmę za szycie firanek. Zamówiłam dla mamy na allegro no i przyszły dzisiaj. A że listonosz po 8 rano przychodzi to o 7 musiałam się zwlec z łóżka. Łatwo nie było ale jak coś to się położę w ciągu dnia:) A ja raz byłam bez m przez miesiąc bo musiał wyjechać i myślałam że zwariuję. No i w sumie jeszcze rok temu m miał taką pracę że tylko w weekendy się widzieliśmy ale na szczęście znalazł inną:) Zazdroszczę pięknej pogody u mnie chyba z 10 stopni. Bullitka a ty co dzisiaj porabiasz? M dzisiaj też ma wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne tylko zrób sobie takie włoski jak ostatnio miałaś bo bardzo ładnie Ci w takich:) Takie jaśniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...strzeliłam ciemny brąz, nie mogę się przyzwyczaić do tych jaśniejszych i osiągnąć zamierzonego koloru, tylko przez fryzjerkę, ale jak to pewnie zejdzie to coś będę kombinować już w salonie fryzjerskim. Dzisiaj zrobię zdjęcie to podeślę :), w sumie robię je co 2 tygodnie, zobaczymy jak mi się urosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - a ty teraz pracujesz czy nie ?? Sama szyjesz te firanki?? Joanne - daj koniecznie zdjecie :) Daisy - jestes tam ?? Mam nadzieje ze ochlonelas i wrocisz do nas. My naprawde jestesmy po twojej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - Daisy usunęła swoje zdjęcia z maila, ja nie chcę aby ona oglądała moje, także albo podeślę Wam zdjęcie na fb albo pomyślimy o zmianie hasła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie, ja byłam po jej stronie do wczorajszych swoich wypowiedzi, ta dziewucha już mnie nie interesuje :) nie interesujesz się - źle, interesujesz - jeszcze gorzej bo Ci naubliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja nie pracuję. A firanki sama szyję:) Jestem taką pomocą krawiecką w rodzinie. Non stop ktoś po coś do mnie przychodzi. Skracanie, przerabianie i takie tam:) Joanne to wklej później zdjęcia:) A nie chciałabyś wybrać się do fryzjera żeby Cię ufarbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - a sama sie uczylas szyc czy jestes po szkole? Ja tez kiedys szylam, bluzki sobie, sukienki . Ale to bylo jeszcze w liceum. Siostra uczyla sie za krawcowa a ja tak od niej podgladalam . Joanne - naprawde usunela ?? Mam jednak nadzieje ze to chwilowy kryzys i wroci jednak. Daisy - taka mala sprzeczka jest naprawde warta aby nas zostawic ?? Zawsze odwracasz sie plecami gdy pojawiaja sie problemy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - no to gratuluję talentu :) jak ja bym sama chciała coś takiego robić :) włosy już sobie zrobiłam :) to bez amoniaku, także szybko zejdzie i wtedy wybiorę się do fryzjera, nigdy nie byłam w salonie farbować i nie wiem czy oby lepiej zrobi to ode mnie :P hehe, a nie myślałąś aby sobie dorabiać teraz w ten sposób?? wiesz, ja za skrócenie spodni płacę ok. 15 zł, zależy jeszcze w jaki sposób :) Bullitka - tak, usunęła, ja jednak już nie chcę patrzeć na jej fochy i ciągłe przemądrzalstwo z wulgaryzmem :) dziewczynki, ja lecę się szykować, już po kąpieli, zobaczę czy uda mi sie zdjecie podesłać przed wyjsciem, a jeszcze z M na telefonie pewnie będę siedzieć, u Angoli buszuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja sama wszystkiego się uczyłam. Od dziecka szyłam ubranka dla lalek i tak mnie to wciągnęło:) Tylko że wcześniej szyłam ręcznie a maszynę mam od kilku lat dopiero i od razu lżej. Teraz żałuję że nie poszłam do szkoły krawieckiej żeby się nauczyć kroić materiał i takie tam. Uszyłam sobie 2 pary spodni ale tylko metodą prób i błędów bo nie umiem idealnie wykroić. Ale to nic straconego. Czytałam że są kursy krawieckie to na pewno prędzej czy później się wybiorę. Fajnie że też sobie potrafisz coś uszyć:) To fajna rzecz i bardzo przydatna:) Joanne do mnie dużo ludzi przychodzi ale głupio mi zdzierać kasę z rodziny i znajomych, a tak to każdy ma gdzieś kogoś co przerobi za darmo. A Daisy nie tylko chodziło o tą konkretną kłótnie ale ogólnie miała żal że musi czytać i oglądać nasze wpisy o ciąży i zdjęcia. Jak Agnes się żaliła że wszystkie zaciążyły i ona zostanie sama to Daisy pisała że jej to nie przeszkadza że została jako nieliczna niezaciążona. Że cieszy się z naszych ciąż. Ale pewnie myślała że szybciej zajdzie, a tu życie psikusy robi i niestety dalej w ciąży nie jest. I to ją przerosło. No ale nikt nic na to nie poradzi że jedna kobieta zachodzi po miesiącu starań, a druga lata po lekarzach 2 lata a i tak nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - a wiec czekam na zdjecia :) Neska - przeciez na Daisy tez przyjdzie czas. Ty zaszlas w ciaze po roku staran, ja po 2 i to z invitro., Joanne tez po ponad 2 latach. Gosciowa po 6 miesiacach . Kazda z nas przebyla swoja droge. Daisy dopiero kilka miesiecy . Przykro jak takie sytuacje sie dzieja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Bóg sprawiedliwy - Daisy wyzywała ludzi od bezpłodnych krów, to teraz karma do niej wróciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no więc każda z nas wie jak to jest i ja rozumiem Daisy że ma gorsze dni bo ja też miałam i Wy pewnie też. Prędzej czy później zajdzie ale każdy musi swoje odczekać. Nie ma na to reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - wiem. Ale to takie przykre. Tyle razem przeszlysmy. Najpierw Agnes a teraz Daisy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no ja też myślałam że kiedyś w przyszłości wszystkie będziemy mieć maleństwo na rękach i będziemy się cieszyć szczęściem innych dziewczyn tak jak one są teraz z nami. Ale to jest jej wybór i nikt nikogo do niczego nie zmusza. Mamy jeszcze Betkę, Evelynkę, MałąMi no i Życzliwą i mam nadzieję że będą z nami cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podesłałam Wam zdjęcie na @ :) w sumie jeszcze nie minęły 2 tyg, ale później może mi wypaść z głowy, bo przyszły tydzień bedę szykować się na powrót do domu, wybaczcie za bałagan, standardowo wory, ale to ubrania dla maluchów, mojego i jakiejś małej dziewczynki :) hehe choć czekam na potwierdzenie przez mojego doktorka co będzie, wtedy będę myśleć nad zrobieniem paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - bardzo ładnie napisane :), jak ktoś nie chce nie zmuszamy na siłę, a jak sobie niektórzy nie radzą z emocjami, to ich problem, przecież nie musimy znosić wiecznych obelg i przekleństw, jesteśmy dorosłymi kobietami po przejściach, chcących się wspierać, po co te ataki od razu?? jak ma się zły dzień to się nie odzywa a nie wszystkich naokoło w domu i wirtualnie obrażać :) dojrzałym trzeba być, aby rodzinę zakładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam, trzymajcie się ciepło i miłego popołudnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ślicznie wyglądasz:) Fajny jest taki kolor zaraz po farbowaniu. Ja też lecę do tych moich firanek:) No i obiad muszę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - slicznie wygladasz :). Jaki juz brzuszek wyrazny. Neska - jak juz skonczysz i powiesisz te firanki to koniecznie zdjecie wyslij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Czesc dziewczyny. Ja dzis bylam po to L4 i po Nadie w przedszkolu wiec dopiero wrocilam. Dzisiaj posluchalam serduszka maluszka chociaz. Wczoraj wieczorem tez kopal dosc intensywnie. Nie moglam zasnac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Joanne slicznie wygladasz mamusiu :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka :-) Ja od rana zalatana . Już po obiadku , a teraz chwila odetchnienia , bo Tośkę usypiam. I wkurw mnie łapie, bo wszyscy chodzą przez ten pokój! Ja pierdole byle weekend przetrwać, bo w poniedziałek chyba u siebie. Dzisiaj malujemy ściany. Bullitka ty kochana za dobra jesteś. Nie można nikogo zmuszać, żeby z nami został.Nie chce to nie. Joanne idealnie napisała ostatnią wypowiedź i te wcześniejsze z resztą też. W 100 % zgadzam się z nią. Joanne ślicznie wyglądasz.Jej jak ja ci zazdroszczę urody w ciąży <3 MN co masz dzisiaj dobrego? :-D Ty ostatnio tylko kusisz jedzonkiem he he. Ja ugotowałam fasolkę po bretońsku na kolację , a na obiad jajaka w sosie musztardowym . Aj kocham ten obiad :-D Neska a tobie zazdroszczę talentu ! Teściowa też ma maszynę ale tylko podszywa, czy właśnie skraca . No i m robocze ciuchy zszywa :-D bo ja mam do igły i nitki dwie lewe ręce. Ha ha raz jak guzik szyłam m to szyje, szyje i szyje, a nagle i tak odpadł :-D Chyba cały czas w jedną dziurkę przekładałam, bo innego yjścia nie widzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×