Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wulgarnaaa

Wulgarna z tatuażami

Polecane posty

Gość wulgarnaaa

Lubię na maxa sponiewierać faceta. Jestem wulgarna, napluję ci w twarz, założę sztucznego penisa i zrobię ci anala. Wyliżesz moje stopy oraz tatuaże na ciele i na cipce. Będziesz moim psem na łańcuchu i zrobisz co ci każę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulgarnaa
Mam krótko ścięte włosy, dla mojego niewolnika mogę się zgolić na łyso, a ty spuścisz mi się na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie lubie krotko scietych jedym z oczywistych atrybutow kobiety sa piekne dlugie wlosy tatuaze lubie, ale dyskretne, nie na rekach na pewnol, nie na szyi i nie na nogach niech dominuje, ale niech wyglada jak rasowa kobieta lyse i krotko sciete kojarza mi sie z lesbami, lub takimi co to czuja w sobie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulgarnaa
Ja wydaję rozkazy mojemu słudze. Jak będę chciała to zrobimy pissing. W pozycji 69 ten kto by był na dole sam głównie by się obsikał, chyba że to byłby niewolnik z dużym ciśnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię krótko ścięte, moim zdaniem to odważne kobiety, ale długie włosy też potrafią być piękne. Moja dziewczyna gdy mieliśmy po 18 lat chodziła łysa przez kilka miesięcy po nieudanym fabowaniu, raz ją zgoliliśmy na łyso i nam się spodobało, i tak jakiś czas zostało. Do tego miała ostry ciemny makijaż, ciemne ubrania, ogromnie okrągłe kolczyki w uszach, stare baby patrzyły z niedowierzaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wulgalrna jezeli jesteś z wawy to pisz wrona3129@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelekkkz
doswiadczony wierny pies deklaruje swoje uslugi... jestem na skype - pawelekkkz lub w radomiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelekkkz
doswiadczony wierny pies deklaruje swoje uslugi... jestem na skype - pawelekkkz lub w radomiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozne zpoczenstwa mi w glowie, ale o lizaniu tatuazy to jeszcze nie myslalem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×