Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLM konkret

MLM sposobem na bezrobocie

Polecane posty

Gość MLM konkret

Jak myslicie. Oczywiscie temat kierowany jest do tych ktorzy wiedza co to MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście jestem za i zapraszam do współpracy www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlm to zwykła akwizycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
mlm to zwykła akwizycja - przeciez to nieprawda. Temat dopiero co sie zaczal a ty juz wprowadzasz inych w bład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
prosilem zeby wypowiadali sie ludzie ktorzy wiedza co to MLM. Nie robcie syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja potrafię. MLM to żebranie o nowych członków grup. Poniżające naganianie i łowienie leszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Uwazasz ze potrafisz ale i tak piszesz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
jesli chcialbym cos dodac to dodam ze temat nie jest o tym w jaki sposob ludzie robia ten biznes bo wiem ze sa tacy ktorzy na sile naganiaja innych do MLM spamuja na forach i robia z siebie idiotow. Temat jest o tym czy system MLM to dobry sposob na bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Bobek z Kielc
Czy na bezrobocie ? Z pewnościa nie , gdyż aby dobrze działać w MLM , trzeba mieć sporo kasy na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba miec kasy wystarczy zbierac od ludzi i obiecywac cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
W wiekoszci MLM-ów na starcie trzeba kupic pakiet za max 300 zl. w Takim FM np pakiet kosztuje chyba 120 zl z zestawem probek katalogami itp. Wiec nie sa to duze pieniadze. Jesli chodzi o bezrobocie to chyba lepiej zaczac wspolprace z firma MLM niz siedziec w domu calymi miesiacami i narzekac ze nie ma pracy. Bo znam ludzi ktorzy na bezrobociu siedza dosc dlugo, a zarabiaja pieniadze dzieki drobnym pracom dla kogos typu roznoszenie ulotek, czy naprawianie urzadzen AGD sasiadom itp. | Moim zdaniem MLM to swietny sposob na bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Bobek z Kielc
Większość ,, nowoczesnych MLM ,, tak właśnie działa. Są to świetnie ukryte Piramidy Finansowe , np. ACN , iWooWe , Darczyńscy. itp. jest jakiś śmieszny niby produkt , a kase czerpie się z niowych idiotów / sczytaj : członków /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
budowanie grupy to nic innego jak wciskanie innym badziewnych kosmetyków albo innego dziadostwa , nakłanianie i przekonywanie że to najlepsze i zmieni Twoje życie , prezentacje dla emerytów i sprzedawanie im kołder albo garnków importowanych z chin za kilkaset złotych . Ot cały MLM czy jest sposobem na bezrobocie , nie bo już coraz mniej ludzi da się naciągać na badziewne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Bobek z Kielc
TAK , wszyscy bezrobotni za chwilę będą latać z katalogami i z próbkami ,, perfumóf ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Mylisz kolego normalny MLM od sprzedazy bezposredniej | Leszek ale ja mam na mysli MLMy typu FM group, Akuna, Oriflame i wiele innych polskich i swiatowych firm ktore osiagaja sukcesy od kilku lub kilkunastu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Bobek z Kielc
Wiem , że napisałeś o FM , ja znam je wszystkie , przypuszczam , że mam więcej lat pracy niż ty życia. Ale nim zbudujesz mocny fundament MLM , musisz..... długo robić grupę , lub zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasy świetności akwizycji już się skończyły. Nawet z AVONu nikt już nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Tutaj sie zgodze. MLM to dlugotrwaly biznes. NIkt nie zarobi 10 tys zl po kilku miesiacach pracy. To tak samo jak w zwyklym biznesie. Na poczatku albo wcale nie ma zysku albo jest on bardzo maly. Ale po roku, dwoch itd zysk rosnie oczywiscie tylko wtedy jesli solidnie budujemy grupe i dobrza nią zarzadzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
"MLM to zwykłe naciąganie" - a jakis konkretny powod dlaczego tak uwazasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Pamietaj ze kazdy robi ten biznes tak jak uwaza za sluszne. Ja nie neguje MLMu bo jacys ludzie zle go robia. Masz zle myslenie po prostu. | Sam system MLM jest genialnie skonstruowany, inna sprawa jest taka ze sa ludzie ktorzy probuja na nim latwo zbic majatek oszukujac ludzi wmaiwajac im nieprawde i manipulujac. Ale czy to wina MLMu ? NIE. To wina glupich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Nie wiem ile sie dorobil ten czlowiek bo nie mam takich informacji i z pewnoscia Ty takze ich nie masz. A domysły mnie nie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorobił sie takiego majątku że we wrocku pokoju szukał do wynajęcia za 300zł , jak by dało rade to i w chlewie by mu nie przeszkadzało . I on też jest wielkim zwolennikiem MLM a jedynie naciąga i oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
"Dorobił sie takiego majątku że we wrocku pokoju szukał do wynajęcia za 300zł , jak by dało rade to i w chlewie by mu nie przeszkadzało . I on też jest wielkim zwolennikiem MLM a jedynie naciąga i oszukuje." | A skad o tym wiesz ? ktos ci powiedzial czy to twoja subiektywna opinia ? Bo wiesz, w internecie kazdy moze napisac co tylko chce. Ale bez dowodow jest to tylko zwykly bełkot. | Ja np nie jestem jakims tam fanatykiem MLMu. Po prostu wiem, ze MLM to biznes przyszlosci i warto sie nim zainteresowac. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM sposobem na bezrobocie? Z całą pewnością TAK! Oto dlaczego. Na dobry początek dlatego, że na znalezienie pracy tak naprawdę masz wyjątkowo mały wpływ, a do struktury MLM możesz przystąpić w każdej chwili. Co za tym idzie, dosłownie od następnej chwili możesz zacząć cokolwiek zarabiać. A propos, w pracy musisz poczekać na wypłatę miesiąc, a czasami nawet dłużej. I wcale nie jest pewne że ją dostaniesz. Chyba że pójdziesz do szefa i wyżebrzesz jakąś zaliczkę. vvv W pracy, za rzadkim wyjątkiem, musisz być w odpowiednim wieku i być w odpowiedni sposób dyspozycyjny oraz mieć odpowiednie wykształcenie, doświadczenie, kwalifikacje itd. W MLM niema żadnego znaczenia czy masz 18 lat czy 80. Bylebyś był sprawny i chętny robić to, co jest do zrobienia. Możesz nie mieć specjalistycznego wykształcenie czy doświadczenia, bo i tak firma zaoferuje Ci szkolenia, treningi i inną pomoc szkoleniowo-dydaktyczną. vvv W pracy z reguły wymagają od ciebie obecność w określonym miejscu i o określonej porze. W MLM sam sobie ustawiasz czas, miejsce i długość wykonania czynności zarobkowych. vvv Pracując w projekcie MLM jesteś przedsiębiorcą i możesz skorzystać z praw przysługujących tej grupie zawodowej. Możesz płacić mniejsze podatki i inne koszty, na które pracownik niema żadnego wpływu. vvv Na koniec można powiedzieć, że z pracy Cię mogą zwolnić w każdej chwili, a z MLM - nigdy. To oznacza, że w pracy możesz stracić dochody, a w MLM nie, ale pod warunkiem że trochę tam się udzielasz. I nie jest Ci do niczego nie potrzebny Urząd pracy czy MOPS, bo ty sam zarabiasz ile chcesz i kiedy chcesz. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Sorry. Ze 3 razy za to się zabierałem, ale ktoś dzwonił czy przychodził i odstawiałem. Obiecuję że zaraz zjem kolację i Ci odpiszę. Przepraszam za moje zachowanie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
"SAPIENTI SAT i MLM konkret to jedna i ta sama osoba złodziej i oszust Viktor Folomeyev" i to mowi troll ktory na tym forum uzywa conajmniej 4 nickow haha | A potrafisz udowodnic ze Ja i Wiktor to jedna i ta sama osoba ? Ja mysle ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tu Was poczytałem to dochodze do wniosku że MLM to naciąganie i akwizycja nic więcej , dziekuje za taki biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
"Jak tu Was poczytałem to dochodze do wniosku że MLM to naciąganie i akwizycja nic więcej , dziekuje za taki biznes" | Coz moge dodac. Gratuluje sposobu myslenia. Ale i tak wiem ze to ty trollu. Nigdzie sie nie ukryjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku co tu udowadniać każdy z IQ większym niż meduza ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×