Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLM konkret

MLM sposobem na bezrobocie

Polecane posty

Gość gość
albo rozmawiamy poważnie albo nie , 2zł mam Ci wysłać SAPIENTI SAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy biznes MLM nie wymaga dużych inwestycji. Jak ktoś ma powiedzmy te 45 000 zł, to może przeznaczyć na rozpoczęcie biznesu MLM jakieś 5 000. Resztę ja bym zainwestował w niemieckie domu spokojnej starości. Dostaniesz po 400 zł miesięcznie przez 10 lat i 20 000 jednorazowo wraz z ostatnią wypłatą. W ten sposób uzyskasz średnio 17% w skali roku i bez Belki! Całkiem niezły interes!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz kosmetyki? Chcesz sobie dorobić ? Chcesz być na bieżąco z trendami kosmetycznymi ? A może myślisz o budowaniu własnej struktury i prowadzić własny biznes ? Wiele możliwości kryje się za współpracą z Oriflame! Każdy już chyba słyszał, że to się nie opłaca, że to jakaś sekta, że nie warto.. To są słowa ludzi, którzy nie biorą życia we własne ręce i nie kreują go. Przełam ten stereotyp i spróbuj sam/a! To nic nie kosztuje, nie potrzebujesz mieć środków finansowych na start. Potrzebne są chęci, pozytywne nastawienie i odrobina kreatywności. Zajęcie jest z pewnością dla każdego. Wśród mężczyzn nie jest to zbyt popularne ale to właśnie oni zajmują bardzo wysokie szczeble drogi do sukcesu. A jeśli chodzi o kobiety, to sprawa jest dużo prostsza, po prostu kochamy kosmetyki. Jeśli zechcesz spróbować to możesz na nas zawsze liczyć. Gwarantujemy wszelką pomoc, motywację oraz ciekawe szkolenia z zakresu m.in marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz kosmetyki? Chcesz sobie dorobić ? Chcesz być na bieżąco z trendami kosmetycznymi ? A może myślisz o budowaniu własnej struktury i prowadzić własny biznes ? Wiele możliwości kryje się za współpracą z Oriflame! Każdy już chyba słyszał, że to się nie opłaca, że to jakaś sekta, że nie warto.. To są słowa ludzi, którzy nie biorą życia we własne ręce i nie kreują go. Przełam ten stereotyp i spróbuj sam/a! To nic nie kosztuje, nie potrzebujesz mieć środków finansowych na start. Potrzebne są chęci, pozytywne nastawienie i odrobina kreatywności. Zajęcie jest z pewnością dla każdego. Wśród mężczyzn nie jest to zbyt popularne ale to właśnie oni zajmują bardzo wysokie szczeble drogi do sukcesu. A jeśli chodzi o kobiety, to sprawa jest dużo prostsza, po prostu kochamy kosmetyki. Jeśli zechcesz spróbować to możesz na nas zawsze liczyć. Gwarantujemy wszelką pomoc, motywację oraz ciekawe szkolenia z zakresu m.in marketingu. asiaori94@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na moją stronę poświęcisz dwie minuty, a w zamian dowiesz się czegoś pożytecznego. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowca wieprzy
zadzieram kiece i lece :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 14-10-2013 o godzinie 20.30 prezentacja Harika-EV w firmowym pokoju konferencyjnym. Pokój pod adresem http://login.meetcheap.com/conference,88879883 Możesz wejśc do pokoju z strony głównej www.harika - ev.com , klikając przycisk " KONTAKT " Prowadzący Tomasz Kamiński Pisz :abantonino09@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat fajny, rozmowa kiepska... Moim zdaniem MLM może być sposobem na nowe perspektywy, prace, mniejsze lub większe zarobki, jednak nie na bezrobocie. Jeżeli MLM potraktujemy oddzielnie od sprzedaży bezpośredniej, a tylko jako, że ja konsument Klubowicz polecam zostań Klubowiczem i miej takie same ceny i możliwości jak ja, to z większością planów marketingowych na pieniądze takie jak zarabiane w pracy trzeba długo pracować. Osoby bezrobotne najczęściej potrzebują pieniędzy na opłaty, przeżycie itd. już dziś, tu bardziej sprawdzi się sprzedaż bezpośrednia, a nie MLM o jakim wspominałem. Mając pieniądze z pracy na etacie, własnego biznesu można poświęcić czas na budowanie odpowiedniej grupy konsumentów, dla wybudowania interesującego nas dochodu. Wiem, że długo, ale na temat i mam nadzieję pomocnie :) Pozdrawiam Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny merytoryczny komentarz: WANKSTA Maćku, obcią.gniesz mi ? brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Do "łowca wieprzy" nie wiem czyje są podane przez Ciebie loginy ale MaciekMLM jest mój:) Pozdrawiam Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy MLM jest sposobem na bezrobocie ? Hmmmm mysle ze tak. Tak samo jak i inne formy zarabiania pieniedzy, a jest ich bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze temat. Trolle beda miec uzywanie bo oni uwielbiaja pisac o MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Bobek
iWooWe , nowy , rewelacyjny biznes MLM , najlepszy sposób na pozbycie się kasy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Tak, w MLM na pewno da się zarobić jeśli operuje się z głową. Nie każdemu warto zaufać, ale jak się ogarnia mniej więcej na czym polega to to można się sporo rozwinąć. Duży zarobek np tutaj: http://www.tomaszpietrzak.pl/biznesonline - lider jeśli chodzi o mlm także warto sprawdzić. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM sposobem na bezrobocie? Chyba na poprawienie samopoczucia największych nieudaczników. Nigdzie cie nie przyjęli to idź do MLM ;) Kasy nie zarobisz ale przynajmniej zajmiesz się czymś. A że to żebractwo to już inna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo kradnie jedzenie w sklepach. Taki bedak z niego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM-ki kradną kosmetyki z marketów, które później dodają do swych starterków :P To dopiero żebractwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zajmować się jakimś durnym mlm to pograjcie w pokera na poker stars, rozerwiecie się a jak macie łeb to można sporo kasy wygrać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem MLM jest po czesci sposobem na bezrobocie. el camillo twierdzi inaczej ale jego nie sluchajcie bo to idiota. poczytajcie jego komentarze i tez stwierdzicie ze to tępak i zwykly wsiowy burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Owszem MLM jest po czesci sposobem na bezrobocie.@@@ . Niby jakim cudem pajacu, skoro większość mlm-owców są zarejestrowani w PUP jako bezrobotni? :) . . @@@el camillo twierdzi inaczej ale jego nie sluchajcie bo to idiota. poczytajcie jego komentarze i tez stwierdzicie ze to tępak i zwykly wsiowy burak.@@@ . Durny mlm-ek nie ma żadnych argumentów, więc zaczyna obrażać. Ale co się dziwić, przecież to margines społeczny. Zwykły tępy gamoń, debilny akwizytorek mieniący się biznesmenem. Śmiać mi się chce z takich pajaców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że w PUP, to pół biedy, większość "byznesmenów" MLM żyje z zasiłków MOPS a na obiadki chadza do Brata Alberta :). No sorry, taki to "byznes" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przejrzystość" jak w mglistą noc :D Nie ma to jak podpierać się na propagandowym blogu jakiegoś mlm-owskiego trolla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narazie najwiekszym trollem jestes tutaj ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ale komentarz. Masz umysl 10-letniego dziecka haha. Pewnie nadal jestes prawiczkiem. Usmialem sie. Kazdy twoj komentarz jest taki sam. Ja napisze ze jestes glupi, a ty opiszesz, Ty tez. Tak robia dzieci. Zadnych argumentow nie masz to albo wyzywasz albo odwracasz kota ogonem. Jestes zalosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×