Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLM konkret

MLM sposobem na bezrobocie

Polecane posty

Gość gość
zapomniałem że pan Folomeyev zadzwoni i cały wymiar sprawiedliwości z ministrem na czele stają na baczność , ciebie głuptaku tam nawet nie chcą słuchać , a pisemka to se możesz wysyłać , a właśnie a skan z odmowy wszczęcia postępowania , albo ze wszczęcia postępowania masz? No to czekamy na konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po sprawie karnej będę miał namiary tych wszystkich kozaków. Postaram się żeby w ich miejscu zamieszkania się dowiedzieli z kim sąsiadują. Ciekawe, jak się będą czuć ich rodzice, może żony, dzieci i inni, kiedy sąsiedzi zaczną wytykać im palcami? :-D W kościele ksiądz ogłosi o upadku niektórych owieczek... :-) Może szkoła, praca! Będzie wesoło!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Mogę póki co nie mówić. Ale lepiej też nie zrobić głupot. Bo dowalisz gnojowi a osądzą jak za człowieka!!! :-D Najlepiej jakbyś użył wszelkich dostępnych środków prawnych. Z tym że póki co nie masz do tego za bardzo podstaw. Bo nie wymieniają cię po imieniu ani jako firmę. Z drugiej strony, jakbyś tego, chyba ostatniego z tej bandy, co jeszcze się panoszy na forum, dorwałbyś, to bardzo mi pomożesz. Bo policja się ociąga a sprawę trzeba zfinalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze i tak prokuratura niewiele mu zrobi a ja go wole osmieszyc przed wszystkimi. To go bardziej zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ciąg dalszy Mongolskiej bajeczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na marginesie, chodzi mi po głowie jeden taki pomyślik, jak tym gnojom uprzykrzyć życie ponad to, co przewiduje prawo. Muszę go jeszcze trochę przemyśleć. Jak wyjdzie, to baaaardzo będę współczuć im! :-D Debile z całą pewnością nie wiedzą, co oznacza końcówka mojego nazwiska i co się stanie, jeśli ja to w odpowiedni sposób "użyję". Po czymś takim będą się modlić, żeby resztę życia spędzić w polskim więzieniu!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja mysle ze i tak prokuratura niewiele mu zrobi..." No wiesz... Jak uznają te groźby karalne, co do mnie kierowali, to jednak mogą ostro beknąć. Bo za takie chamskie pieprzenie na forum dostaną raczej zawiasy. Ale i tak najlepsze się zacznie po tej rozprawie. Bo oni chyba nie kumają że wyrok skazujący otwiera mi szerooooooooooką drogę do dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynienia. I tutaj czeka na nich duuuuużo atrakcji!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniesz odszkodowanie 2zł którego nie wyżebrałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sapienti nawet nei pomyslalem o tych odszkodowaniach. W smie bedzie ci sie nalezalo bo oni posluguja sie twom imieniem i nazwiskiem. Ci idioci nawet nie wiedza jaki sobie gleboki dołek kopią haha. | No nic, wasz czas sie zbliza kafateryjne kozaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kiego Wuja udowadniać coś co jest oczywiste ?. Ale ty jesteś dureń knurze opasły :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczwiste jest to ze Ja i Wiktor to 2 rozne osoby. oczywiste jest to ze ty jestes najwieksza c***a na swiecie i plujesz sie tu pod wieloma nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie właśnie o te odszkodowania mi przede wszystkim chodzi! :-) Bo takim kretynom nic tak nie zaboli jak mus bulić gruby szmal!!! Ale współczuję też ich rodzicom, kiedy ogłoszę wszystkim naokoło jacy to gnoje i chamy. Dopiero będą się palić ze wstydu!!! :-D I dobrze im tak, skoro nie potrafili wychować ludzi z tego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe dostaniesz odszkodowanie :D hahahaha tłusty wieprz :D a do tego głupek i analfabeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam , kiepsko dzisiaj poszło , nikt sie nie dał oszukać na moje MLM , musiałem zeżreć trawe póki jeszcze troche zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ożesz ty qrwa , TRAWE TO W MONGOLII możesz sobie żreć , tu masz wpi*erdalać SPOD SIEBIE wieprzu zakłamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze nasza kafeteryjna d****a wrocila haha Dlugo cie nie bylo. co robiles ? Odrabiales zadanie domowe ? hahaha Jutro znowu do himbudy trzeba napierniczac. Biedactwo haha do ktorej klasy chodzisz leszczu >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrzcie na folomeyeva a macie odpowiedź do czego doprowadza MLM. Przecież to kompletny świr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy popatrzec na ciebie debilu. Do czego doprowadza bieda w rodzinie. Trzeba wylewac zale na publicznym forum. Totalna desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij du*pe wieprzu bo w twoim mongolskim przypadku gębą tego nazwać nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem dowiedzieć się czegoś o MLM a tu widze same bluzgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajer to w Mongolii przeleciał owce i począłeś sie ty Folomeyev nieudaczniku życiowy , zapłaciłeś za pokój 300zł czy znowu zalegasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chciałem dowiedzieć się czegoś o MLM a tu widze same bluzgi." | niestety ponioslo mnie i musialem ublizyc pewnemu debilowy ktory tutaj siedzi od kilku lat pod roznymi nickami i obraza wszystkich. A czego konkretnie chcesz sie dowiedziec. zadawaj pytania a ja odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowany zainwestować w MLM 45.000zł , jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co 45000zł , wyślij mi na początek 2zł , za o kupisz super biznesplan w formacie.pdf pod tytułem "złodziej folomeyev radzi.." potem za tydzień wyślesz mi kolejne 2 zł , za poradnik "złodziejski świat folomeyeva" , itd itd , to jest właśnie MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tłumacze o co chodzi w MLM wpłacasz na moje konto 2zł albo na konto MLM konkret , bo to jedno i to samo , no wpłacasz te 2zł a potem ... , no potem czekasz aż biznes sie rozwinie .:) Człowieku 2zł to nie majątek a dla mnie to ponad kilo kartofli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem zainteresowany zainwestować w MLM 45.000zł , jak to zrobić?" NIJAK! Jeśli chodzi o rozpoczęcie budowania sieci, to taka kwota nie jest potrzebna. A jeśli chcesz założyć własną firmą MLM, to tego będzie zdecydowania za mało!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×