Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLM konkret

MLM sposobem na bezrobocie

Polecane posty

MLM konkret Nie reaguj za bardzo na tego debila. On i tak nic nie zrozumie. Piszmy swoje i niech ktoś normalny to czyta. Bo jak jest normalny to zrozumie, że na śmieci tego chama patentowanego niema co nawet patrzyć. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
"człowieku co tu udowadniać każdy z IQ większym niż meduza ci to powie" | Jak zwykle bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Sapienti ,widze ze on lubi jak ktos mu odpisuje. Moze go to podnieca. ciekawe co bedzie gdy nie bede mu odpisywal. Spróbujemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
dzieki Sapienti Sat za odpisanie na email. Postaram sie jeszcze dzis zebrac te pliki o ktorych pisalem i wyslac. A jesli nie dzis to najpozniej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne pliki ci wysłał , weź sie mongole schowaj lepiej spowrotem do pupska owcy skąd żeś wylazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do meritum tego topicku... Poza wszelką wątpliwością, gdyby Urzędom pracy rzeczywiście chodziło o pomoc bezrobotnym, to powinny partnerów MLM na rękach nosić. My rzeczywiście dajemy ludziom możliwość zarobić na swoje utrzymanie, i nie tylko. Odpowiednio, ci ludzie nie będą już potrzebować usług UP. Co więcej, będą płacić podatki i w takim czy innym stopniu wspomagać gospodarkę tego kraju. Ale niestety UP tylko nominalnie jest instytucją pomocy bezrobotnym. De facto jest to coś co bardziej im przeszkadza niż pomaga! :-D Dają absolutnie złudną nadzieję, że zaproponują jakieś dobre stanowisko, czego z reguły nigdy nie idzie się doczekać. Ponadto, rzucając ochłapy zwane zasiłkiem przyzwyczają ludzi do nędznej wegetacji. Bo większość osób ma tak, że jak na chleb i telewizje jako tako ma, to lepiej pooglądają sobie "Trudne sparwy" czy "Klan" zamiast coś pokombinować dla własnego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Postaram sie jeszcze dzis zebrac te pliki o ktorych pisalem i wyslac. A jesli nie dzis to najpozniej jutro." OK, niema sprawy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Z tymi urzedami dla bezrobotnych to sie zgadzam. Nie sa potrzebne. Nie rozumiem czemy MLM nie jest promowany przez urzedy dla bezrobotnych. zamiast siedziec w domu ludzie by sie czyms zajeli i mysle ze wielu z nich osiagneloby sukces w MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje, ze kiedys UP bedzie bardziej dbalo o bezrobotnych i rzeczywiscie bedzie sie staralo pomoc w znalezieniu pracy. chociaz teraz i tak jest lepiej niz wczesniej. Wiecej szkolen itp. Zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Wiecej szkolen itp." Tylko co z tych szkoleń? Przyglądałem się jakiś czas ich ofertom i stwierdziłem, że to kolejne marnotrawienie publicznej kasy.Baaardzo mało użyteczne są te ich szkolenia! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz moze kiedys bedzie lepiej. Ja ostatnio w UP bylem w 2006 roku jak sie chcialem wyrejestrowac. Kolejny raz nie zamierzam tak isc bo chyba nie ma po co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jaki sposob ludzie odbieraja MLM za granica. Czy wszedzie panuje takie sredniowieczne myslenie jak w PL czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie bywa. Tam gdzie udało mi się być i rozmawiać w tym temacie, to stwierdzam, że Polska niestety jest raczej w tej gorszej części listy. Może nie najgorsza, ale bardzo niedaleko od tego szarego końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoby z MLM zazwyczaj 'zwabiają' lub starają sie zwabic do gupy członków rodziny, przyjaciół, kolegów itp. Na dłuższą metę zazwyczaj nie przynosi to korzysci. Zresztą MLM przynosci korzysci głównie dla osób ' na szczycie' drabiny, wiec taki szeregowiec nie ma z tego zbyt wiele poz ytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj masz troche racji ale prawda jest taka ze kazdy kto wchodzi do grupy w MLM zaczyna od zera wiec nie mozna mowic ze MLM przynosci korzysci tylko ludziom na gorze bo ci ludzie tez dawniej byli na poczatku i musieli pracowac na to zeby teraz odpoczywac i zbierac profity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"osoby z MLM zazwyczaj 'zwabiają' lub starają sie zwabic do gupy członków rodziny, przyjaciół, kolegów itp. Na dłuższą metę zazwyczaj nie przynosi to korzysci." vvVvv Ogólnie rzecz biorąc, jest to temat na specjalne szkolenie. Ale mogę powiedzieć, że na przestrzeni wielu lat, kiedy mam styczność z MLM nie spotkałem ani jednej osoby, która zrobiła ten biznes na rodzinie czy znajomych!!! Sam również uważam że to nierealne. Mimo to, należy zaczynać swój biznes ze zwrócenia się właśnie do rodziny i znajomych. Jest 2 bardzo istotnych powodów żeby to zrobić! 1. Kiedy już osiągniesz sukces w tym biznesie, to twoje bliscy nie będą mieli do ciebie pretensji, że znalazłeś dobry sposób na kasę a im o tym nie powiedziałeś. 2. Na początku będziesz popełniał błędy i "spalisz" nie jednego kandydata. Lepiej jest kiedy będą to swoi, bo nie stracisz ich na zawsze i po czasie będziesz mógł do nich wrócić z ofertą. Do obcych raczej już nigdy nie będziesz mógł uderzyć po raz drugi. A więc, biznesu MLM na znajomych nie zrobisz, ale nie powinieneś ich pomijać, bo bez przećwiczenia na swoich na obcych na pewno nic Ci nie wyjdzie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MLM przynosci korzysci głównie dla osób ' na szczycie' drabiny, wiec taki szeregowiec nie ma z tego zbyt wiele poz ytku." vvVvv Po-pierwsze: ten na szczycie też zaczynał "od dołu" i zanim dostał się na szczyt musiał być szeregowcem. Czyli, szeregowiec też może wejść na szczyt! A po-drugie: w prawdziwym MLM jest tak, że jeśli ktoś jest na tej "drabinie" niżej, ale robi większe obroty ze swoją grupą, to zarabia więcej, a nawet dużo więcej, od tego, kto jest wyżej, ale nie specjalnie się wysila lub niezbyt dobrze zbudował swoją grupę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W biznesie, który obecnie buduję jest pewna pani, która weszła praktycznie pierwsza w Polsce do tej sieci. Czyli, jest na samym szczycie. Nie miała i nie ma jakichś wygórowanych ambicji finansowych więc nie specjalnie się wysilała w rozbudowie biznesu. Dlatego dzisiaj dostaje między 3 a 5 tysięcy miesięcznie i się nie martwi niczym. Ale kilka lat po swoim wejściu wprowadziła faceta, który bardzo ostro zabrał się za robienie tego biznesu. Ten akurat bardzo chciał dużo zarabiać. Dzisiaj wraz z żoną biorą prawie 100 000 PLN miesięcznie. I jest to najlepszy dowód na to, że samo zajmowanie wiejsca wyżej jeszcze nie jest gwarancją większego sukcesu finansowego. Liczy się również zaangażowanie i aktywność. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś marnie dziś z utargiem. Tabletki się nie sprzedały. Trzeba grzebać po śmietnikach za jakąś kolacyjką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jesli ktos ma jeszcze jakies ciekawe informacje o MLM i/lub chcialby wyrazic opinie to zapraszam. Z pewnoscia milo sie nam bedzie rozmawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to akwizycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM to nie akwizycja. Akwizycja nazywamy bezposrednia sprzedaz produktu czyli chodzenie z torba np kosmetykow po miescie i wciskanie na sile wszsytkim ludziom lub chodzenie z np odkurzaczami po domach. W MLM nikt po domach nie chodzi i nikt nikomu nie wciska produktow Jesli chcesz sie wiecej dowiedziec zapytaj wujka google. Odszukaj takie pojecia jak MLM, akwizycja, sprzedaz bezposrednia i dowiesz sie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj cos mam wrażenie, ze sam autor trochę myli MLM z piramidą finansową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźmy np. taką firme Avon, która to jest własnie przykładem MLM. Element "akwizycji" jak najbardziej tu występuje. Zgodzisz sie ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwroc uwage na to ze dawniej avon nie byl MLMem. Wtedy nastolatki biegaly jak szalone z katalogami i kosmetykami po ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... dawniej avon nie byl MLMem" Avon nigdy nie był i obecnie nie jest firmą MLM. Jest to firma sprzedaży bezpośredniej, a to jest coś całkiem innego niż MLM. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sapienti jeszcze raz dziekuje za informacje na tamt tej firmy MLM o ktorej piszemy w emailach. Plan marketingowy jest rewelacyjny. poczytalem wsystko i jestem pod wrazeniem. Mam pytanie, czy wiesz moze ilu ludzi w Polsce sie tym zajmuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×