Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLM konkret

MLM sposobem na bezrobocie

Polecane posty

Niestety, nie wiem ile ludzi w tym jest. Na pewno kilka tysięcy, a może i kilkanaście. Tak czy siak, jeszcze mamy mnóstwo "miejsca" na tym rynku w Polsce! Przecież tylko w tym kraju jest 38 000 000 mieszkańców, a firma działa również w Czechach, na Węgrzech, Słowacji itd. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAPIENTI  SAT
Jestem mongolskim baranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to akwizycja? , kumpel lata po domach i sprzedaje latarki wcześniej kupione w hurtowni . Mówi że to MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak ! inni latają z perfumami czy tabletkami na mniejsze spalanie na stacjach benzynowych jak viktor folomeyev. To właśnie takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pierdoły opowiadacie. Jeszcze nigdy na tym form nie doczekalem sie zadnych konkretow od jakiegokolwiek glupiego trolla. Nigdy. Nic nie osiagniecie takim pisaniem. Osmieszacie sie tylko leszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej trolle, nie wiem jak wam ale mi sie kasa zgadza w kieszeni, dzieki mlm :) słodkiego miłego życia etatowcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ty sobie po obejzeniu jednego filmiku wyrobiles opinie o calej branzy MLM to ja juz nie chce z toba wiecej dyskutowac bo nie warto. za ciasny masz rozumek zeby pojąc jak to wszystko naprawde dziala. I jak pisal gosc wczesniej, milego zycia na etacie. mam nadzieje ze nie zdechniecie z glodu na emeryturze bo raczej wysokiej miec nie bedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu mongoł gada sam ze sobą w 3 osobach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , nazywam się Viktor Folomeyef i jestem oszustem i naciągaczem , jedyne co umiem to mamić ludzi na MLM , gadać sam ze sobą na tym forum pisząc w trzech osobach i skamlać o wpłaty na moje mongolskie konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty glupku jak widzisz siebie za 10 lat ? Dalej na kafe, bezrobotny albo na etacie za 1100 zl, ja tak to widze. i pewnie dalej bedziesz mieszkal z rodzicami haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz i ty też codziennie rano wstajesz z myślą że musisz od nowa żebrać o marne grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak ty mi nic nie możesz zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wiem już byłeś w prokuraturze ...., nie lataj tam tak za często pieszo (bo na autobus to nie masz) bo ci sie ostatnie szmaciaki na nogach rozlecą , a to wszystko czego sie dorobiłeś na MLM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak samo jak ty mi nic nie możesz zrobić" | Jeszcze sie zdziwisz. pamietaj, nie znasz dnia ani godziny smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne a co odprawisz mongolskie czary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no ten MLM konkret , stary chłop a taki głupi jak mongolska owca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiem sie kim jestes i osmiesze cie przed wszystkimi. bedzie ci wstyd i kazdy sie dowie jaką jestes ciotą i frajerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Ja umówiłem się z prokuratorką że co wtorek lub środę zdzwaniamy się i ustalamy co i jak. W przyszłym tygodniu jak będę rozmawiał, zapowiem jej o twojej gotowości świadczyć. Zapytam co do tego potrzebne z twojej strony. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×