Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Własny biznes plusy i minusy

Polecane posty

Gość gość
ja prowadzę również sama firmę, nie jest może łatwo, ale sama jestem sobie szefem :))) księgowość również rozliczam sama, uwierzcie dziewczyny że wcale nie jest to trudne jak ma się dobry / łatwy w obsłudze program. Ja akurat korzystam z programu Księga Pakietu Przedsiębiorcy, do tego mam moduł do wystawiania faktury - Faktura VAT. Dzięki integracji między programami mam o wiele mniej pracy - a więcej czasu na własny biznes :) programy możecie znaleźć tutaj: http://pakietprzedsiebiorcy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasny biznes to przede wszystkim ogromna niezależnosc, ale i odpowiedzialnosc. O tym trzeba pamietać. Ja jestem zwolenniczką, widze jak od dawna fajnie rozwija sie biznes moich znajomych ( szyja mundury, stroje teatralne itp - http://www.hero-collection.com.pl/onas ) i sama wlasnie sie zastanawiam nad rozpoczęciem czegoś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grunt to dbanie o wysoką jakosc, dzieki temu ma sie wielu zaufanych klietnow! widze to po firmie moich znajomych - http://www.atm-gazownictwo.pl/produkt/118 , robią wszystko aby mieć jak najlepsze produkty i to im sie zdecydowanie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_olgaa
w kontekście czy własna firma czy etat to zależy http://cenabiznesu.pl/-etat-czy-wlasna-dzialalnosc-co-wybrac Nie zawsze planując np dziecko warto się porywać na własną firmę ale to naprawdę zależy od indywidualnej sytuacji . Powyżej podałam stronę na której fajnie ot tym napisali wiec każdemu rozważającemu odejście z etatu na swoje radze przemyśleć albo pokombinować z połączeniem obu opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest większosć plusów niż minusów posiadania własnej firmy. Myślę, że dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na ryzyko założenia czegoś niż ciągły strach i siedzenie pod czyimiś skrzydłami. Ja założyłam gabinet stomatologiczny, kupiłamk sobie sprzęt w www.holdental.pl i gabinet działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
QRWWWA w kazdym watku tylko spam. To forum ewidentnie schodzi na psy...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy własnym biznesie na początku jest naprawdę trudno. Z biegiem czasu jest lepiej. Ja mam gabinet dentystyczny i polecam. To też usługi. Kupuje sprzet od www.holdental.pl mam kilku doskonałych dentystów. Na początku było trudno ale się udało. To dobry kawałek chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja otworzylam swój salon fryzjerski, poczatki wiadomo były trudne ale nie zaluje, duzo mi dalo wziecie udzialu w targach fryzjerskich i zaprezentowanie swojego salonu. Zlecilam przygotowanie stoiska firmie www.art-co.com.pl dzieki czemu mialam profesjonalnie przygotowane stisko obrandowane moja nazwa salonu co pomoglo w przyciągnięciu zainteresowania uczestnikow targow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no najwiekszym plusem wlasnej dzialalnosci jest to, ze pracujesz na siebie, nie na kogos. Ja mam wlasny gabinet okulistyczny - pracy przy nim bylo niemalo, ale bylo warto :) najwiecej oczywiscie wyniosl mnie specjalistyczny sprzet jak autorefraktometr czy unit, ale tez jak sie znajdzie dobrego dystrybutora http://www.polandoptical.pl/ to i warunki kupna mozna utargowac atrakcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze warto! ja sobie otworzylam secondhand i idzie mi doskonale. Ciuchy sprowadzamy dzięki firmie www.wilowscy.pl zza granicy dzięki czemu są atrakcyjne dla klientów, są też dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wlasna piekarnie, sprzet kupilem tu www.guztech.com.pl i owszem, czasami sa slabe momenty, ale trzeba umiec wyciagnac wnioski i dzialac dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam gabinet stomatologiczny. I minusem na pewno było to, ze musiałam sama kupić sobie albo wziąć w leasing urządzenia do rozpoczęcia pracy. A jak wiadomo, nie należą one do najtańszych. Znalezienie dobrego dostawcy materiałów, żeby kompleksowo zamawiać wszystko też czasami jest trudne. Ja na szczęście korzystam z oferty firmy http://www.donau.com.pl/ i mam wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niewielką fabrykę kosmetyków naturalnych, to było moim marzeniem od dłuższego czasu. Wynajęłam odpowiednią halę, kupiłam potrzebne maszyny, np linie pakujące i kartoniarki od www.polpak.pl, zatrudniłam wykwalifikowanych pracowników i teraz interes się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze restauracja w ktorej beda dania z pieczarkami? Swieze i dobre pieczarki znajdziesz w www.lomania.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze faktycznie poniekad minusem jest to ze o wszystko martwicie sie sami ale to jeszcze nie jest takie okropne. a jak firma sie dobrze rozwija i prosperuje to zarabia sie wiecj niz to 1500. poza tym uwazam, ze jednak to duzy plus miec cos swojego. Ja mam np stacje paliw, a jak sie ma dobre dystrybutory typu www.petronova.pl to i nie psuja sie ciagle wiec naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie ma dobry pomysl na biznes i glowe na karku to nie ma minusow, trzeba jednak pamietac o rozwoj kazdej firmy. ja mam stacje paliw, umowe z www.mar-serwis.com/ na naprawy i dzieki temu na szczescie nie psuja mi si edystrybutory. planuje otworzyc kolejne punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minusow w zasadzie nie widze. my ostatnio zalozylismy mobilna restauracje www.localpizza.pl/ . przyrzadzmay pyszne jedznie, a zatrzymac sie z nim mozemy doslownie wszedzie, to jest swietny pomysl na biznes zwlaszcza ze mozna sie przmeieszczac jesli gdzies CI nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja minusow nie widze zwlaszcza przy takim biznesie jak second hand - koszta prawie niewidoczne -wystarczy miesjce. ubrania z hurtowni www.wilowscy.pl/ - to ubrania najwyzszej jakosci - dlatego ludzie czesciej je odwiedzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wlasny biznes, jakim jest second hand. kupuje ubrania od www.clothes4you.eu/ mam mase klientow... jestem zadowolona z efektow i ze wspolprac jakie zawralam, klientow duzo i zarobek wystarczajacy takze minusow nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,my wlasnie otworzylismy hale magazynowa, przydadza nam sie gownie pojemniki www.pojemnik.net.pl/ na raize ceny nie bylywygorowane wiec moge polecic tkai biznes. brak minusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasny bizneszs nalezy zawsze reklamowac, pamietajcie o tym. wlasnie dlatego w www.zrobtorebke.pl/ wykonuja doskonale torebki idealne do reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza jest przyczepa z jedzeniem www.przyczepygastronomiczne.pl/ pierwszym plusem jest to ze mozesz postawic ja wszedzie, druga ze mozesz jezdzic na targi, a trzecia ze wcale nie trzeba miec duzo pieniedzy na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własny biznes to wazna sprawa. Trzeba o niego dbac. osobiscie zalozylam gabinet dentystyczny przy pomocy hurtowni http://www.holdental.pl/ udalo mi sie i dziala doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widze same plusy po otworzeniu wlasnej hali produkcyjnej. Dzieki temu mam doskonale urzadzenia od Herz Polska swietnie sie sprawdzjaa w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza opcja na biznes wydaje sie byc restauracja. WIekszosc produktow potrzbenych do jej otwarcia mozesz kupic np w http://rotho24.pl/ - my tak zrobilismy i jestesmy zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zajmuje sie organizacja roznych imprez. korzystam czesto z uslug firmy http://jbcatering.pl/ - catering sala itd. Moi klienci sa bardzo zadowoleni- to dobra opcja na biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie otwieram swoją firmę produkcyjną i mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie. Póki co kupuje potrzebny sprzęt, szkolę pracowników i wybieram specjalistyczną odzież ochronną od www.konfexim.com.pl i sprzęt przeciwpożarowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×