Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kominek

Polecane posty

Gość gość

Zobacz sobie na kominki-vector.pl/ - mają spore doświadczenie i dużo ciekawych pomysłów więc myślę, żę dla Ciebie też będą mieli jakąś sensowną propozycję i będą w stanie wykonać ładny kominek. Realizują takżę inne instalacje więc możesz sprawdzić co mają i wybrać takie opcje, które będą dla Ciebie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Must have w przypadku posiadania własnego kominka - stojak do przechowywania i suszenia drewna kominkowego.

 

Duży stojak na drewno kominkowe GRAB-2 o wymiarach 240x123x32 cm, idealny do przechowywania aż 1m3 drewna kominkowego! Znakomicie komponuje się z wystrojem każdego ogrodu lub tarasu, tworząc w nim przyjemny, nowoczesny klimat. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego pokrowca, który ochroni drewno przed wilgocią, deszczem i śniegiem. 
 

więcej informacji bezpośrednio u ePraktyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikksa

ja mam piękny kominek i czekam na chłodniejsze wieczory żeby go odpalić i relaksowac sie przy tym cieple! pieknie wykonane maja w kratki.com.pl - na prawdę jest to dobre i ładnie wykonane! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjanka

Sklep ma sporą ofertę wiec nie dziwie się że kominek jest z kratek. Mi sie one bardzo podobaja i szczerze mówiąc bardzo polecam bo to są prawdziwi fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie, że równie ważne jak wybór samego kominka jest zapewnienie odpowiedniego odprowadzania spalin! Polecam montaż dobrego i szczelnego systemu kominowego, ja mam od firmy henitom.com i służy mi już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kominek powietrzny izolacyjny to jedno z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w polskich domach. Brak pylenia to jedna z najważniejszych zalet. Jeżeli chcesz dokładnie poznać technologię to zajrzyj na kominkizdunskie.pl/oferta/kominek-powietrzny-izolacyjny/. Poradnik przygotowany przez bezpośredniego wykonawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×