Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulijan82

kantory internetowe a stacjonarne

Polecane posty

Gość Grabarczyk
Internetowe kantory mają wiele zalet moim zdaniem. Ja wymieniam też przez Amronet i podoba mi się ta cała wygoda, jak również elastyczne podejście do klienta i bardzo niska opłata (prowizja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysummer
W kantorze internetowym możesz przyoszczędzić, jasne że tak. Wystarczy że rozejrzysz się za dobrą ofertą, która pozwoli Ci zaoszczędzić - za pomocą porównywarek możesz to sprawdzić. Wybieraj te kantory, które są wiarygodne i nie pobierają dodatkowej opłaty za transakcję - np Pewny Kantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekito
Jestem kolejną osobą, która popiera Amronet. Zero strachu. Wszystko sprawnie, a kursy zadowalają mój portfel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireball
Chyba internetowe. Jak nie ma ogromnej prowizji na transakcję i korzystny kurs to jak najbardziej jestem za. Korzystałem póki co z usług tylko jednego, pewnego kantoru i jestem raczej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowe kantory działają bez nadzoru bankowego , nie mają żadnej kontroli , nie muszą mieć licencji, także wymieniaj cie tam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dofrelden
Ale są wśród nich wiarygodne marki. Ja 100% zaufania ma do Amronet. Posiadają zresztą Świadectwo Wiarygodności Finansowej. Wymieniam za pośrednictwem platformy długo, więc sam też zdążyłem się przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek78
ja myślę, że przed dokonaniem takiej transakcji przez internet warto jednak coś na ten temat wiedzieć - ja korzystałem akurat z tego poradnika http://strefawalut.pl/faq#jaki_wytypowa%C4%87_najlepszy_kantor_internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_katowic
Czasem też tam zaglądam. Dzięki temu poznałem kilka naprawdę świetnych e-kantorów, m.in. Amronet.pl gdzie transakcje trwają moment przy czym się bardzo opłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barto26 żabka
W przeciwieństwie do Was nie szukałem w rankingach. Siostra, która pracuje w UK poleciła mi Amronet. Po prostu bomba:) Nie spodziewałem się, że tak tanio i wygodnie mogę kupić walutę przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolikadia
internetowe jak dla mnie mają wieeeele zalet - oszczędność pieniędzy i czasu - a czy to bezpieczne ? dla mnie tak, nie słyszałam jeszcze żeby się ktoś na tym przejechał - jak poprzednicy, zdarza mi się korzystać z tych porównywarek strefawalut.pl albo kantorbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość softcell
Ja polecam korzystanie z porównywarek, czasem można upolować fajną promocję. :) Moim ulubionym kantorem jest pewny kantor, nie tylko kwestia przyzwyczajenia, ale również i przystępny kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtanszy kantor wroclaw www.centkantor.pl i zadnych online. Moja jedna znajoma zostala oszukana przez kantor internetowy. W stacjonarnym pieniadze przynajmniej dostajesz od razu do reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoniusz
Nie sądzę aby pod względem korzyści finansowych jakikolwiek zwykły kantor dorównał tym internetowym. Porównywałem ostatnio kursy jakie oferuje pobliska placówka z tymi w Amronet.pl. Różnica naprawdę znacząca. Wymieniając w Amronecie oszczędzam dobrych parę %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadfrank
myśle że teraz jest dobry czas na wymienianie w internetowych - chodzi mi szczególnie o frankowiczów....Ja niestety jestem jednym z nich i jak na razie wymieniłem w kantorze który ma najlepszą oferte a szukałem przez porównywarki - tym razem strefawalut.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okcremlecon1972cljnm
jesli masz jakieś obawy to po prostu trzeba wybierać kantory sprawdzone, działające na rynku od dłuższego czasu, wtedy nie ma żadnego niebezpieczeństwa. ja zdecydowanie polecam używanie kantorów tylko internetowych Jasne http://lastmesa.com/miurl/k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poquaressoft1970scehz
teraz to większość spraw przez Internet można załatwić, ale tyle się słyszy o oszustach, że sama nie wiem czy kantor internetowy to dobre rozwiązanie. Ja wole się przejść do pobliskiego kantoru http://www.kantorpruszkow.pl/kontakt i jestem spokojna ze mam pieniadze w rece i nie musze myslec czy mi gdzies znikna. Jasne http://rtsl.us/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość touchbscurevni1974ospzs
ja nigdy nikomu nie polece kantoru online. Moja znajoma zostala u nich oszukana i to wcale nie na mala kwote a kantor szybko sie zmyl... Ja na szczescie nie dalam na na to nabrac i wymieniam tylko w kaps www.lombardkaps.pl Najwiekszym plusem jest to ze pieniadze dostajesz od razu i nie musisz czekac na przelewy Jasne http://urlr.be/short/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewweryn
Ja natomiast jestem zdania, że bezpieczniej online. Mam za sobą nieprzyjemną przygodę ze stacjonarnym. Przez Internet nikt mi nie sprzeda sfałszowanych banknotów, a w tradycyjnym tak mi się przytrafiło przed kilkoma laty. Aktualnie wyłącznie online wymieniam i wszystko OK. Jeśli szukacie wiarygodnej firmy, polecam Amronet.pl. Jestem przezorny, ale im ufam, ponad 2 lata współpracy mnie utwierdziły w przekonaniu, że są solidni, nie naciągają itd. Znacząca różnica jest także w kosztach, internetowo zdecydowanie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrKuk
Wymieniam cały czas w tym kantorze i też nie mam żadnych zastrzeżeń do bezpieczeństwa internetowych transakcji w Amronet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, jako właściciel sporej firmy, a przy okazji frankowicz, nie wyobrażam sobie wrócić do korzystania z usług kantorów stacjonarnych. e-kantory to dla mnie duża wygoda, bo mogę obracać dużymi kwotami szybko i bezgotówkowo. aktualnie korzystan z usług openkantor.pl i, choć jest stosunkowo nowy na rynku, sprawdza się świetnie, zwłaszcza pod względem ekspresowych wpłat i wypłat - księgowanie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annan2901
Ja od jakiegoś czasu korzystam z kantoru Trejdoo.com. Spłacam kredyt i dużo kupuję przez Internet. Atrakcyjne kursy i szybka wymiana jak najbardziej mi odpowiadają. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornela34
Dobrze zrobiłaś, że zaczęłaś wymieniać przez Internet, bo w bankach i stacjonarnych najzwyczajniej się traci. Ja jestem w Amronet i również widzę różnicę na swoją korzyść, znaczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od pewego czasu też korzystam z Amronet i sobie chwalę . Platforma jest przejrzysta i prosta w obsłudze, unikam spreadu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się, że internetowy kantor to lepsza opcja - głównie ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Trzeba również łapać wiele okazji, a nie uwiązywać się tylko przy jednym wyborze. Ja ostatnio jestem klientem Pewnego Kantor, bo przetestowałem wiele innych i na ten moment to jest najkorzystniejszy wybór i najlepsza oferta na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milulner
Wole internetowe kantory, z całą pewnością. W ubiegłym roku zachęciła mnie wyjątkowo korzystna promocja do zarejestrowania się na Amronet.pl i do dziś korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozzy
Od kliku lat Amronet prezentuje najwyższy poziom usług kantorowych online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×