Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulijan82

kantory internetowe a stacjonarne

Polecane posty

Gość daro88
Sprawnie działa system do wymiany waluty na stronie www.amronet.pl. Korzystam już któryś miesiąc i jestem happy. Dobre stawki mają, do tego sama transakcja zajmuje dosłownie chwilkę. Bez nerwów, bez stresu, wygodnie i bezpiecznie. Nie trzeba chodzić z gotówką po mieście, wszystko jest realizowane za pomocą przelewów online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legalny bukmacher
Przy wpłacie 50zl bonus 50zl, za rejestracje z tego linku dodatkowe 50zl (promocja Zaproś Kumpla). Czyli inwestując 50 zł mamy na koncie gracza 150 zł. Polecam https://www.sts.pl/pl/registration/?parent=24 40695104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YoAnna7
Internetowe a stacjonarne... oj wiem coś o tym, bo kiedyś ze stacjonarnych musiałam korzystać dość często i jakoś nie wspominam tego szczególnie mile. Internetowe są o wiele wygodniejsze, przeważnie dużo tańsze-np. Amronet, gdzie płacę zamiast spreadu tylko 0,2% prowizji. Wystarczy ze mam w zasięgu ręki komputer, tablet czy telefon z dostępem do sieci- wspaniała sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remarki
Zawsze ceniłam sobie niezależność i dogodne rozwiązania, Amronet w pełni mi to daje na płaszczyźnie wymiany walut. Wymieniam kiedy chcę, bo platforma jest dostępna 24/7, mam wpływ na kurs po którym dokonam transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf303
Kantory online mają moim zdaniem dużą przewagę nad stacjonarnymi. Nie chodzi o samą wygodę załatwiania spraw przez Internet (co jednak dla wielu ludzi jest istotne), ale też o wyraźne korzyści związane z oszczędzaniem pieniędzy. Sam odkąd korzystam regularnie z Amronet zauważyłem, że mając w planie zakup waluty, nie zastanawiam się już jak wysoki będzie spread i ile czasu stracę stojąc w kolejce do okienka. Loguję się po prostu na stronie, dokonuję transakcji taniej i szybciej, o dowolnej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
A może kantor internetowy http://ergokantor.pl/ ? Nie będziesz musiał nigdzie biegać po mieście - wymienisz kasę w domu w ok 15 minut. Moim zdaniem takie rozwiązanie jest o wiele korzystniejsze zwłaszcza, ze nie ma żadnych ukrytych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1112
Tylko i wyłącznie Amronet.pl polecam. Wymieniam duże kwoty i to dosyć często - żadnych problemów. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga11122
Dodatkowo w Amronet można negocjować cenę kursu. Inne kantory tego nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałem Pewnemu Kantorowi i się nie zawiodłem. Najlepszy spread i najkorzystniejsze warunki na rynku ma Pewny Kantor. Korzystam z jego usług już któryś raz z kolei i za każdym razem na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunside
Najlepsze są takie kantory- internetowe, koszty transakcji niewspółmiernie niskie w porównaniu ze stacjonarkami. Niedawno się zarejestrowałam na Amronet.pl i dodatkowo aż 90% zniżki dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janicki
Z kantorów internetowych korzystałem już nie raz jest to szybszy i jednak według mnie bezpieczniejszy sposób na wymianę euro, nie wyobrażam sobie że wychodzę z gotówką z takiego kantoru i czuję się bezpiecznie sam korzystam z internetowej wymiany walut polecam Intransfer24.com gdzie korzystnie wymienisz walutę i już następnego dnia jest na twoim koncie i nie trzeba nigdzie wychodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeryff
Nie wyobrażam sobie chodzić z firmowymi pieniędzmi po kantorach na mieście. Rozwiązanie nie praktyczne i istny pożeracz czasu. Takich transakcji dokonuję na Amronet.pl. Dostaję za każdym razem FV, nie muszę się nigdzie fatygować i czuję się bardziej komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhg
Internetowy kantor online? To łatwa i szybka metoda wymiany walut niewymagająca wychodzenia z domu. Dla osób leniwych idealny pomysł :P Sam do takich należę, więc będę korzystał siedząc sobie wygodnie w fotelu. Polecam www.amronet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymieniam w Pewnym Kantorze - ma dobry spread, usługi są szybkie i profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często wymieniam w www.kantorpruszkow.pl/ mają naprawdę korzystny kurs dla klienta. Zawsze z korzyścią dl amnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po wypowiedziach widać, że na pewno internetowe lepsze ja też tak sądze, a który ? to nie ma znaczenia. wszystkie takie same dlatego korzystam z porównywarek np strefawalut.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janova
Całkiem niezła porównywarka i można poczytać też opinie klientów różnych kantorów. Tam wypatrzyłam Amronet.pl i dowiedziałam się o zniżce dla nowych Klientów w tym e-kantorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowe są zdecydowanie lepsze dla przedsiębiorców. W tym właśnie Amronet o którym wspominacie oferuje wiele dogodności, np. FV oraz przelewy w ekspresowym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raczej z dużą rezerwą podchodzę do tych wszystkich kantorów internetowych. jednak wolę jak moje pieniądze trafiają na miejsce i to widzę. zresztą mam już od kilku lat swój sprawdzony kantor Cent www.centkantor.pl i wiem że za każdym razem wszystko przebiegnie tam na pewno w porządku. nie wiem może jestem niedzisiejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często wymieniam waluty ze względu na liczne podróże. Już kilka razy zauważyłem różnice w kursach w różnych kantorach. Dlatego postanowiłem poszukać alternatywy. Ten internetowy kantor o którym piszecie wydaje się być dobrym pomysłem. Polecam www.amronet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarno animi
Kantory stacjonarne to tylko do okazjonalnych transakcji, chyba że ktoś lubi przepłacać;) Ja zdecydowanie nie, więc postawiłem na tańsze i wygodniejsze rozwiązanie, czyli przez Internet. W Amronecie mi się podoba z wielu powodów, głównie jednak obsługa wszystkich banków, bo mamy w firmie kilka różnych rachunków, a pieniądze wysyłamy też za granicę dosyć często. Cieszy mnie też, że otrzymuję FV, spore ułatwienie dla księgowości i korzyść dla firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula90CVB
Ja mam spore doświadczenie w kantorach internetowych. Polecam kantor Amronet.pl Bardzo prosty i szybki. Nie będziesz miała na pewno problemu z obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa266
Ja z kantorów stacjonarnych to korzystam już max raz w roku jeśli jadę na wakacje zagranicę. A do spłacania kredytu (mamy z mężem w Euro) to kupuje już tylko w kantorze internetowym. Generalnie w lepsze kursy i co dla mnie najważniejsze nie trzeba biegać z gotówką w torebce. Teraz akurat kupujemy na https://www.kantory-plus.pl/ bo wszystkie przelewy są najczęściej na koncie tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli regularna wymiana waluty jest konieczna, to rzeczywiście tylko e-kantory się sprawdzają pod kątem korzyści dla klienta. Nie wyobrażam sobie np. chodzenia do stacjonarnego kantoru średnio raz na tydzień, żeby dokonywać tam firmowych transakcji. Szybciej, bardziej komfortowo i taniej można np. kupić walutę na Amronet.pl, całkowicie online. Wszystie banki są obsługiwane, a więc nie ma żadnych problemów z przelewaniem pieniędzy z kantoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam kantora www.kantorplex.pl - jak mialam kredyt we frankach to wlasciwie tylko tam oplacalo mi sie walutowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole internetowo, zaoszczedzam czas, wymieniam i od razu wplacam ... polecam - www.kantoralex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymieniam od jakiegoś już czasu przez internet. Ostatnio w Pewnym Kantorze, który znalazłam na strefie walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x3andra
Różnice są znaczne, na korzyśc klienta oczywiście. Najlepiej się samemu przekonać. Polecam Amronet, rejestracja to dosłownie moment. Ja teraz wymeniam w tym kantorze regularnie pieniądze firmowe, mam pewność, że nie zawiedzie. Nawet do banku Reiffeisen szybko otrzymałam przelew, pozytywne zaskoczenie, bo środki były zaksięgowane już w pierwszej sesji bankowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×