Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulijan82

kantory internetowe a stacjonarne

Polecane posty

Gość harszczek
Namiary na sprawdzony kantor - https://ekantor.pl/ Z bardzo niskim spreadem i dobrymi w stosunku do miasta kursami. W bankach kursy popularnych walut mogą być nawet o kilkadziesiąt groszy wyższe - tylko na jednym euro czy dolarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerbaniks
Wymieniam przez ten sam ekantor.pl od kilku miesięcy - małe sumy, chodzi o środki na spłatę kredytu, ewentualnie o pieniądze przeznaczone na wakacje. Tak czy siak nawet przy kilkuset euro jednak te różnice są znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek korycki
Spread walutowy na mieście potrafi wynosić nawet kilkadziesiąt groszy - przecież to kosmiczna różnica w stosunku do tego, co macie w sieci. Inna sprawa - tak wymiana jest dużo bezpieczniejsza, niż załatwiając to samo na mieście - ryzyko łatwej utraty gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabecki
Kantor na mieście może mieć kurs nawet o kilkadziesiąt groszy wyższy - mówię oczywiście o sprzedaży waluty i tych walutach najbardziej popularnych - euro, dolar, frank, funt. Wymieniam przez ekantor.pl walutę co miesiąc. Daje to sensowne oszczędności - te kilkadziesiąt złotych zostaje w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korton
Proszę tutaj - https://ekantor.pl/ Pewnie, że nie ma sensu kupowanie waluty na mieście - wiem że już o nim pisaliście, ale ja wymieniam w dokładnie tym samym kantorze i dobrze na tym wychodzę. Nie są to wysokie sumy, ale mimo wszystko mi się opłaca. Zawsze tych kilka dyszek zostaje w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanareks
Dzięki. Założyłem tam konto. To była dopiero moja pierwsza wymiana online, ale rzeczywiście cały proces przebiega bardzo szybko. System domyślny, całość przebiegła bez żadnych problemów, tak więc i ja uważam, że to był dobry ruch. Póki co zamierzam wymieniać walutę online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zdecydowane stacjonarne. Od początku do końca widzisz co dzieje się z twoimi pieniędzmi. Jeżeli chodzi o internetowe to nie wierzę w te wszystkie zabezpieczenia szczególnie że hakerzy są naprawdę bardzo dobrze wyszkoleni. Sama chodzę do Kantoru Cent www.centkantor.pl u siebie we Wrocławiu i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystalem z obu opcji i jakos bardziej przekonany jestem do stacjonarnych, moge polecic smialo www.kantoralex.pl bardzo dobra obsluga i kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tullak
Kilka razy mi się zdarzyło w ostatnim miesiącu sprzedawać euro na stronie www.amronet.pl. Dobrze działający system, bez jakiegoś zawieszania się, czy wstrzymania transferu. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo wcześniej z tymi kantorami online to miałem różne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakos wole kantory tradycyjne, jezeli ktos bedzie poszukiwal odpowiedniego to smialo moge polecic www.kantoralex.pl swietna obsluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba skorzystam z kantoru online w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z początku również nie mogłem się przekonać do wymiany on line. Spróbowałem, zaliczyłem pierwszy raz bezproblemowo i teraz już nie wyobrażam sobie standardowej wymiany, bo niby po co, skoro mogę to zrobić z domu? Najlepiej wymieniać w PEWNYM KANTORZE- sprawdziłem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z początku również nie mogłem się przekonać do wymiany on line. Spróbowałem, zaliczyłem pierwszy raz bezproblemowo i teraz już nie wyobrażam sobie standardowej wymiany, bo niby po co, skoro mogę to zrobić z domu? Najlepiej wymieniać w PEWNYM KANTORZE- sprawdziłem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spłacam kredyt i od dawna wymieniam na www.KantorEkspert.pl szybko i nie musisz biegać do banku. Kantor posiada konta w najpopularniejszych bankach więc możemy wysyłać pieniądze z różnych banków, a przede wszystkim atrakcyjne kursy! przecież nikt z nas nie chce przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rozejrzeć się za dobrym kantorem internetowym, co zdecydowanie ułatwia życie. Pewny Kantor to moim zdaniem najlepszy wybór na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie i moich znajomych Pewny Kantor po prostu rządzi- ma zwyczajnie najkorzystniejszą ofertę, a wiem, co mówię, bo testowałem już wiele różnych przez was wymienianych kantorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowe - kursy znacznie lepsze. ale trzeba dobrze wybrać. Polecam sprawdzić jakiś ranking, jakikantor.pl czy coś, dużo opinii i dużo kantorów. A licza sie nie tylko kursy, ale i bezpieczeństwo czy brak awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli, jednak się zdecydujesz na kantor internetowy to proponuje najpierw zapoznać się z rankingiem http://rankingkantorow.pl/ łatwiej Ci będzie podjąć decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakikantor.pl - zdecydowanie warto zaglądać. Czemu? Bo wszystko się zmienia cały czas a tam ludzie faktycznie wrzucają aktualne opinie. Więc wiemy co jest najlepsze teraz, a nie co było 3 miechy temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z początku również nie mogłem się przekonać do wymiany on line. Spróbowałem, zaliczyłem pierwszy raz bezproblemowo i teraz już nie wyobrażam sobie standardowej wymiany, bo niby po co, skoro mogę to zrobić z domu? Najlepiej wymieniać w PEWNYM KANTORZE- sprawdziłem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grssge
Dla mnie jest istotny kurs, wiadomo, ale też bezpieczeństwo. jakos tak przez internet nie mam tyle obaw co niosąc ze sobą pieniądze do wymiany. korzystam z Trejdoo, jest to dla mnie zaufana strona no i kurs dobry http://www.trejdoo.com/analizy/kursy-walut/gbp-pln/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunwill
Marne teraz szanse na korzystną wymianę waluty gdzieś na mieście, a w internetowych można taniej i można w parę minut sprawdzić i porównać sobie kursy. Warto zajrzeć na Amronet.pl, tam można również automatycznie wyliczyć wynik przewalutowania zanim się to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam kantor https://kantoronline.pl/. Znajoma z pracy poleciła mi go jakiś czas temu i od tej pory korzystam z ich oferty w razie potrzeby. Fajną opcją jest też możliwość wykonania przelewu bez prowizji. Wszystko sprawnie i na dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamde
No właśnie - narosło mitów, że kantor online zawsze najtańszy, a to wcale nie jest prawda. Wczoraj przy A4 wymieniałem walutę w małym kantorze - nazwę zapamiętałem, Kantor Plus. Nie wiem, jak to możliwe, ale mieli pół grosza spreadu. A cena euro niższa niż gdzie nie patrzyłem online. Wymieniłem sporą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminianka
Fajnie ale jeśli nie sądzę aby każdy klient mógł celowo za każdym razem jeździć i szukać kantoru, no i nie wiem jak z mniejszymi kwotami? Tak z doświadczenia dla wszystkich mogę ręczyć za dobrą wycenę w Amronet, najlepiej z cashback wymieniać- o dodatkowe 20% obniża koszt- standard 0,2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największą pewność mam co do przewalutowań w internetowym pluskantor.pl. W końcu wymieniam u nich już od kilku miesięcy, nigdy nie zaskoczył mnie wysoki koszt. To najlepsze wyjście dla osób które tak jak ja nie mają czasu szukać po Polsce stacjonarnego kantoru z dobrym kursem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunrise12
Ja nie spotkałem jeszcze żadnego kantoru stacjonarnego który miałby lepsze kursy niż kantor internetowy. Ja zanim skorzystałem z internetowego zrobiłem mały rekonesans i najlepsze kursy w stacjonarnych były gorsze o ok. grosz. Wymieniam teraz w Kantor Ekspert i jestem bardzo zadowolony. polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×