Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka 1980

brak pęcherzyka żółtkowego w 7 tygodniu ciąży

Polecane posty

Gość malinka 1980

Witam jestem prawdopodobnie 7 tygodniu ciąży na USG nie widać pęcherzyka żółtkowego ani zarodka . Czy ta diagnoza przekreśla ciąże ? dodam że pęcherzyk ciążowy ma 27 mm. Proszę o wypowiedź w mojej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno 7 tydzień, moz e ciąża jest młodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy badać poziom beta HCG co 48 godzin - jeżeli poziom rośnie (lub ew nie spada) to ciąża trwa. Moje "poronienie" ma dziś 4 latka i jest cudowną dziewczynką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o anomaliach mowi sie, gdy pecherzyk ciazowy ma wiecej niz 25 mm a zarodka wciaz nie ma. poczekaj jeszcze z tydzien i juz wszystko powinno sie wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy pustym jaju plodowym beta tez bedzie rosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 1980
martwi mnie ten brak pęcherzyka żółtkowego przy tak dużym pęcherzyku ciążowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy tak dużym pęcherzyku ciążowym powinien cie martwić brak zarodka i serduszka, pęcherzyk żółtkowy to pikuś chyba, ze ciąża jest dużo młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 1980
Z tego co wiem to pęcherzyk żółtkowy odżywia zarodek a jak nie ma pęcherzyka żółtkowego to tym bardziej nie będzie zarodka. Wczoraj na Usg lekarz widział jak coś pulsuje przy bocznej ścianie pęcherza a już dzisiaj nic kompletne zero :(((( wykończę się psychicznie przez taką niepewność , bo dalej czekam tylko to mi pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alt ot Ty wczoraj założyłaś też topik? pisałaś, że jesteś w 10 tc, bo cykl miałaś 35-dniowy ten ostatni, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 1980
Tak to ja , widzisz wczoraj się cieszyłam a dzisiaj znowu nic nie widać nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz długie cykle, więc masz szanse na to, ze ciąża dużo młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli ten cykl był dłuższy, to w 7 tc już powinien być zarodek z bijącym sercem niestety, ale ja to marnie widzę:( bardzo mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 1980
Ja właśnie też tak sobie tłumaczę że może jest wcześnie ale ten mój pęcherzyk ma 27 mm więc duży jest , chyba powinno być coś juz widać , z pierwszym dzieckiem było podobnie ale to było 10 lat temu więc sprzęt był gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie, nie daję dużych szans, ale jednak, zcasem dni płodne mogły być dużo później + długie cykle, różnie bywa jak już byłby więcej niż 8 tydzień to już przekreślamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, za duży pęcherzyk trochę, ale skoro miałaś podobnie to może ty jakas nietypowa jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale autorka twierdzi, że to tylko ten cykl był DŁUŻSZY, bo pozostałe ma 28-dniowe licząc od OM to już 10 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 1980
U mnie nawet nie potrafią określić który to dokładnie tydzień bo z @ wychodzi inaczej z Usg inaczej a lekarz mówi że dni płodnie mogłam mieć bardzo późno przy cyklu 35 dniowym więc sam nie wie który to może być tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób beta hcg to po pierwsze a po drugie kolejne usg dopiero za jkaiś czas -trzeba odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko po co ma robić betę?:O byłaś na usg u specjalisty z dobrym sprzętem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinak 1980
USG mam dopiero z tydzień, a jeśli chodzi o hcg to nie da mi to nic bo przy pustym pęcherzu hcg przyrasta tak jak przy zdrowej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinak 1980
tak dzisiaj w szpitalu , i niestety nic nie było widać , tylko okrągły pęcherzyk ciążowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie pozostało Ci nic innego jak uzbroić się w cierpliwość;) mam nadzieję, że jednak skończy się pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinak 1980
Dzięki za dobre słowo , jak też mam nadzieję ale czarno to widzę , dobrze że przy najmniej nic mnie nie boli nie mam plamień, bo pewnie bym leżała w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty w ogóle robiłaś betę bo coś mi się kojarzy ale nie wiem czy to było w twoim temacie czy innym? Jeśli tak to ile ci wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj hcg robiłam 12 września i była ponad 22 tysiące ale ten mój lekarz mówi mi że nie ma sensu robić bo przy pustym pęcherzyku również hcg rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg norm beta wskazywała w takim razie 12.09 -6tc. Taka wysoka beta a brak zarodka to niestety ale nie wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinak 1980
Wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde, aż 22 tysiące? to szanse na pojawienie się zarodka są praktycznie równe zeru:( naprawdę mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobna sytuacje
Hej, Mam podobna sytuacje do Twojej, dostalam plamienia w 6 tygodniu i w 6 tyg i 2 dniu poszlam na usg i nie bylo zarodka, lekarka powiedziala ze ciaza wyglada na mlodsza okolo 5 tyg, ale ja mialam krotkie cykle okolo 26 dni. Nie mam mdlosci i dalej mam bardzo niewielkie brazowe plamienia i czekam, w poniedzialek mam isc znowu na usg i wtedy wszystko sie wyjasni, bo to juz bedzie prawie 8 tydzien. Licze ze zarodek sie pojawi...bety nie robilam, bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×