Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość mezatka splatka
wiecie co nie odpisuje mu juz nic chyba mysle ze teraz czas zeby on zrobil jakis krok moze cos jeszcze napisze. bo w sumie co mialam na takie cos odpisac? przeciez nie zapytam sie wprost czy mysli o mnie. jedyne to moge mu wyslac kolejna buzke za chwile i niech sie dzieje wola nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź go pod włos, że to musi być ktoś wyjątkowy, skoro tak nie może się skupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
masakra jestem chyba jakas glupia ze was tak slucham albo taka zaslepiona, ale ok, kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. :) napisalam mu tak, ze to widocznie jest ktos wyjatkowy skoro az tak bardzo nie moze sie skupic i dalam trzy kropki na koncu. ale jestem ciekawa co napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
wysyłąnie buziek mija się z celem, szczeniacki bez treści sms. Zagraj va bank skoro już tak dążysz do tego i zapytaj czy tak samo myśli o Tobie jak Ty o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahha nas sie sluchasz? Sluchasz sie 3% z nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
napisalam narazie to co wyzej napisalam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
no slucham osob ktore cos doradzaja a nie tylko komentuja i oceniaja mnie. chociaz jak widzicie jestem otwarta na krytyke i przyjmuja ja z godnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezatka ze stazem dala lepszy tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
no juz za pozno teraz tlyko pozostaje czekac czy cos na to odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
odpisze tylko zastanawia się co ;) Najpewniej nie odważy się napisać czegoś wprost, tylko podejmie tą grę słowną :D wtedy przejdź do ofensywy i zapytaj czy ma na myśli Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekal na twoj ruch ty wyslalas mu sygnal jasny wiec pewnie koles mysli ze jestes chetna watpie ze moze zaoferowac ci cos wiecej niz romans i zycie w ukryciu - jesli ci to pasuje to sie w to pakuj ale nie masz na co liczyc na oficjany zwiazek i zycie rodzinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
dokładnie, najwyżej seks z dreszczykiem emocji, a to samo w sobie jest mocno ryzykowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
odpisal :) napisal tak : to jest ktos bardzo wyjatkowy, o kim nie moge przestac myslec od dawna. hmm no i jak to interpretujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
no i dalej nie napisal nic wprost i dalej nie wiem co mam myslec. co byscie napisaly na moim miejscu? bo ja nie mam pomyslu jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisz: "Twoja narzeczona?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko mam pytanie czy gra jest warta swieczki co chcesz wygrac? liczysz sie z konsekwencjami czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jaakas
Uwazam ze zle posteujesz, jesli kochasz meza i z nim chcesz byc powinnas o tej sprawi zapomniec i nie doszukiwac sie niczego a brata meza ignorowac wieszjak to sie skonczy?jeslo faktycznie na ciebie leci najpierw beda dwuznaczne smsy, flirt i predzej czy pozniej skonczy sie to jednym a ty sobie sama odpowiedz czy maz jest twoja miloscia zycia czy polecisz na pierwszego leoszego faceta ktory ci sie podoba bo sie toba zainteresowal. Sa w zyciu pewne zasady a to co ty robisz jest mega podle.Oszukujesz meza do tego z jego wlsnym bratem. Jest mase pokus nie jeden facet i nie jedna kobieta po swiecie chodzi ale jesli juz sie decydujemu na zwiazek z kims i kochamy ta osobe to trzeba miec jakies wartosci w zyciu i zasady. Szkoda mi twojego meza bo jest nieswiadomy niczego a najblizsi mu ludzie czyli ty i jego brat moga mu wbic noz w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
Napisz mu "uchyl proszę rąbka tajemnicy któż to taki?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
no i tak napisalam, tylko nie napisalam narzeczona tylko napisalam jej imie. no ciekawe co odpisze na to. woz albo przewoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jaakas
Wszystie sie tu podniecacie jaracie tym smsem , szkoda ze niewiele jest prawdziwych wartoscowych kobiet, wystarczy tylko ze facet wam sie spodoba okaze chceci a wy nie zbaczacie na nic i pisze to jako kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz twoja narzeczona ale jej imie np "o kasi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
licze sie z konsekwencjami i wiem jak sie to moze skonczyc. nie jest to pierwszy lepszy facet ktory sie mna zainteresowal a ja od razu na niego lece, to nie jest tak. jestem po prostu zauroczona, on mi sie mega podoba, juz od dawna i widze ze wysyla sygnaly teraz te smsy to tylko potwierdzaja, ja czuje ze z tego mogloby byc cos wiecej niz tylko niewinny flirt, ze moglaby mnie polaczyc z nim wieksza milosc niz z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"woz albo przewoz" czyli co? jak wyjdzie na to ze jest zainteresowany to co? zostawisz meza dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
no dokladnie tak napisalam jej imie. to teraz bedzie musial napisac wprost nie ma innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieksza milosc? Haha teraz na szale postawmy milosci. Milosc jest albo jej nie ma. Prowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
nie wiem, nie mam pojecia. narazie nie wiem czy on jest zainteresowany, ale tak jak napisalam wczesniej jezeli z jego strony to bedzie cos wiecej niz tylko chec seksu to jestem w stanie zostawic meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
juz mnie zaczynaja wkurzac te smsy. teraz mi napisal "a jak myslisz?"... matko ciagnie taka gre jakby nie umial napisac wprost. co mam mu napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaa
autorka przecież już wybrała,że jesli bedzie okazja to pojdzie na całosc :D a tak w ogóle to macie dzieci?ile jesteście już w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jaakas
wybacz ale piszsesz jak 15 letnia dziewczynka W takim razie odejdz od meza nie marnuj mu zycia,byc moze skonczy sie tylko na sexie bo podejrzewam ze jego brat by raczej nie odbil mu zony przez co by go pewnie cala rodzina znienawidzila Nie znasz nawet go dobrze a piszesz ze moglaby was polaczyc wieksza milosc niz z mezem:D sorry ale jak dla mnie rozumujesz jak 15 stolatka a nie dorosla kobieta. Do tego trzeba byc na prawde wyrafinowanym zeby z jego wlasnym bratem uwiklac sie w romans a przynajmniej stwarzac do tego warunki. nie masz kobieto zadnych zasad moralnych, pierwszy lepszy facet na widok ktorego masz mokro a ty lecisz jak mucha. Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
ciekawe czy sę odważy wprost odpisać że o Ciebie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×