Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Wiecie co... dzisiaj jest rocznica naszych zaręczyn.. a termin porodu z miesiączki wychodzi mi na rocznicę ślubu... :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera_84_
Jak miło i wspaniale jest patrzeć jak coraz więcej osób spełniło swoje marzenie o upragnionej ciąży, to naprawdę baaaardzo umacnia nas staraczki w przekonaniu, że w końcu każdej z nas się uda :) cytrynka_5 Ty będziesz następną ciężarówką jak tu pieszczotliwie się nazywamy, a potem kolejno: 1986Karola, fasolka87, niuńka2013, JA :) , maxim77 i to wszystkie w LUTYM hehehe ależ będzie owocny ten miesiąc. No a potem koleżanki z marca nam zaciążą na wiosnę. Ależ to moje pozytywne dziś nastawienie daje mi ogromną nadzieję. Pozdrawiam Was wszystkie i MelisQa jeszcze raz serdecznie Ci gratuluję, no i czekam na dalsze info jak maleństwo, kiedy rodzisz itp, itd. :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa - tak się cieszę , Ogromne Gratulacje !! :D Jak wspomniałaś o tej ,,bladej,, II kresce to przeczuwałam że to może być własnie ta upragniona ciąża . Wiedziałam że któraś z nas dostanie tej najwspanialszy prezent na Walentynki ;) Nie myliłam się, Cudownie MelisQa Mam tylko nadzieje że ta dolna tabelka z miesiąca na miesiąc będzie się coraz bardziej powiększać ... =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 cytrynka_5_______25lat____24_____@10.02.2014 1986Karola _____ 27 lat ___ 7 _____ @ 11.02.2014 fasolka87_________27lat____5____@12.02.2014 niuńka2013______28lat____4______@20.02.2014 Wera_84_________29lat____2______@ 22.02,2014 maxim77________27lat_____6______@26.02.2014 lady_di _________26lat____26______@ 04.03.2014 Marcelka89______24lata____8_____@05.03.2014 aniulka0341_______21lat____22____@6.03.2014 Nasze Ciężarówki: Inesskaa_________29lat___1dziecko________6 wrzesień Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września Melisqa__________24 lata___2dziecko____? jelonek_rogary____27lat____1 dziecko_____16.06.2014;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka , Karola , fasolka - ja czekam jeszcze na kolejne dobre wieści :) bo Wspaniałych wiadomości Nigdy za mało he he :D I za Was trzymam kciuki kochane ... a potem za siebie bo w tym tyg. chyba będą mi wypadać dni płodne , oby to był szczęśliwy miesiąc dla nas wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
gratulacje Melisqa! z testem miałaś podobnie jak ja :) te testy jednak nie są niezawodne. teraz czekam ,aż będziecie pisać prawdopodobną płeć ;p może jakaś panna dla mojego kawalera tu się znjadzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonek_rogaty , jaką masz wspaniałą datę porodu :) W tym dniu będę obchodziła 2 rocznicę ślubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
a ja 4 rocznicę, ale 26 czerwca ;) w sumie to też będziemy mieli prezent na tą okoliczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonek, ja mam nadzieję na chłopca, bo pannicę mam w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chciałam się dopisać do Was od jakiegoś czasu was czytam, Jestem już mama mój synek będzie miał 6 jak, jakieś 2.5 roku temu zaczęliśmy starania o rodzeństwo, jestem już piąty cykl na monitoringu biorę clo i duph. Ale niestety nie udaje się, mam dzisiaj 30 dc i nie wiem czy się udało :-\ Melisqa gratuluje, mam nadzieję że i nam się też uda wkońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
agiii32- bez wątpienia uda sie każdej. Znam wiele par , które po wieloletnich nawet staraniach zostają rodzicami. Trzeba być dobrej myśli. melisqa- ja zawsze chciałam mieć dwóch chłopców i córeczkę. plany mam wielkie, ale na razie musze stawić czoła jednemu :p jak przytulaliście się w trakcie lub po owu to raczej będzie synek, policz sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu jakies pozytywne wiadomosci:-) melisqa gratulacje :-) doczekalas sie upragnionego cudu :-). Uswiadamiaj nas swoimi dolegliwosciami czy czujesz sie jakos inaczej i wgl... no i oczywiscie pochwal sie beta :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak po za tematem to taki okres jak mialam w tym miesiacu to moglabym miec od zawsze, obylo sie bez boli i trwal tylko 4dni a zazwyczaj trwa ok 7 lub 8 :-) jedyny plus tego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi chciałbym zacząć brać wiesiołka ale nie wiem ile tabletek i jak długo, czy którąś z was używała ziół klimuszki te na pracę jajników i anty zrostową jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
MelisQa - WIELKIE GRATULACJE!!! Super :) agii32 i Wera_84_ witamy WAS na forum i sama zycze Wam i sobie szybkiego zaciążenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
agii32 - ja jem wiesiołka tak od 4-5 dnia cyklu do owulacji czyli ok 15 dnia cyklu: rano 2 kapsułki i wieczorem 2 kapsułki, czasem mi sie zapomniało i tylko 2 kapsułki na jeden dzien zjadłam, te z oeparolu zazywałam albo zwykłe albo femina dla kobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie kupiła oeparol, ale jeszcze nie miałam okazji brać widzisz jakąś różnice, ja wcale nie zauważam śluzu płodnego a gdzieś czytałam że wiesiołka pomaga od następnego cyklu zacznę bo coś czuje że @ będę miała na dniach, cykle mam nieregularne raz 30 32 35 dni różnie, nie nastawiam się chociaż nadzieję mam nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
agii32 - wiesz zauwazyłam róznice mam wiecej śluzu ale jak pamietam brac po 4 kapsułki dziennie :) ale wiesz co C***owiem ostatnio też napomknełam lekarzowi że ja na zewnątrz to nie widze takiego płodnego ciagnącego sie sluzu, to on mi na usg pokazał ze śluz jest i jest go sporo wiec sie ucieszyłam dlatego nie kazdy musi widziec go na zewnątrz :) wazne ze jest w szyjce, ale uwazam ze wiesiołek pomaga mimo ze na zewnatrz nie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
MelisQa jeszcze raz gratuluje ciążowej BETY :-)) trzymaj teraz kciuki za nas Wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
niuńka ja tez zauważyłam, że po wiesiołku śluzu jest więcej warto go brać. Ja wczoraj i dzisiaj miałam pozytywne testy ciążowe, przytulanko było przez ostatnie dni. jutro już nie bedzie bo mąż wyjechał. W ogóle to chyba owulacje mam dzisiaj, jajniki mnie kują niesamowicie, brzuch boli...Wy też taką macie wyczuwalną owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Oczywiście wyzej miało byc owulacyjne testy hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa gratulacje, ja jezeli nie dostane @ to w czwartek lub piatek też będę robiła, bo gin pewnie mnie skieruje. Dzięki za info z tym wiesiołkiem, spróbuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera_84_
1986Karola nic się nie martw w marcu miesiącu wiosennym już na pewno się uda. Dziś słyszałam, że bociany już do nas lecą wiec będzie prawdziwy wysyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa GRATULUJĘ!!!:):) Oszczędzaj się Kochana i uważaj na siebie:) Ogromnie się cieszę z Twojego szczęścia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za gratulacje! Ja oczywiście trzymam za Was najmocniej kciuki, jak tylko się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Czesc dziewczyny pamietacie mnie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×