Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Niuńka, moja kuzynka po zastrzyku na wywołanie owulacji i monitorowaniu dokładnym tego cyklu zaszła w ciążę po ponad 4 latach starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak melisqo jakieś nadzieje są, jutro będę wiedziała to dam znać a póki co wszystkie objawy czy to na @ czy fasolkę przeszły, mam trochę stres przed jutrzejszym dniem i wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Witajcie. Jutro ide do gin zeby potwierdzil ciaze. Strasznie sie boje ze znow poronie:/ dolegliwosci calkiem inne niz w tamtej ciazy i brak plamienia implantycyjnego. To zapowiada ze bd wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
MelisQa dzieki za pocieszenie z ta kuzynka i zastrzykiem, ja pierszy raz miałam ten zastrzyk o nazwie Pregnyl , ale jakos objawy troszke sie zmniejszyly tzn to ciagniecie w brzuchu a do wczoraj czulam bardzo a w nocy dzis to mega klocie mialam, rano tez ciaglo, juz czasem wysiadam od tych roznych symptomow :/ Pysia - bedzie dobrze na pewno musisz myslec pozytywnie w koncu należy Ci sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny :) Witam wszystkie nowe staraczki :) Troszkę się nie odzywałam ale ostatnio fatalnie się czuję :( We wtorek miałam wizytę u lekarza pani doktor dała mi zlecenie na resztę badań i kolejną wizytę mam za 3 tygodnie.Dolegliwości są coraz gorsze momentami nie potrafię sobie z nimi radzić,ale niestety takie uroki ciąży.Właśnie zaczęłam 9 tydzień :) Szybko ten czas leci :) Melisqa i Pysia gratuluję wam fasolki z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za słowa otuchy. Wczoraj bylam bardzo przygnebiona. Dzisian jade sie odprezyc i spotkac z kolezankami :) wiec moze zapomne na chwile. MelisQa napisz nam jak sie czujesz :) Pysia nie martw sie na zapas ciesz się ciążą, dbaj o siebie :) Niunka trzymam kciuczki za ciebie :) Agiii32 daj znac co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Pysia wiem z własnego doświadczenia, że nawet jak będziesz martwiła się o ciążę 24h na dobę to i tak nie wpłyniesz w żaden sposób na to co ma się zdarzyć. Myśl pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
czesc dziewczyny, chcialam sie was poradzic, otoz ostatnia miesiaczke mialam 28.01.2014, kochalam sie z moim facetem 7,9,10,11, bede dzisiaj i jutro. Chcialabym sie dowiedziec jakie sa szanse za zajscie w ciaze. Pierwsza ciaze poronilam w listopadzie 2013. Mysle czy odczekalam odpowiedni czas, miesiaczki mialam regularne. Jakie sa szanse ze kolejna ciaza bedzie pusta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idę dzisiaj do lekarza bo nie mam po co :-( Wynik beta 0.100 czyli mam czekać na @ i w drugim dniu cyklu badanie FHS , a miałam taką cichą nadzieję . Mam nadzieję że następny miesiąc będzie owocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
gosc2 ciężko powiedzieć jakie są szanse...ja poroniłam pod koniec maja 2013 i do dziś w ciąży nie jestem mimo starań, więc nie ma reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka, moja kuzynka też miała Pregnyl, więc jestem dobrej myśli :) Brzuzka, jestem coraz bardziej senna z dnia na dzień, aczkolwiek jeszcze jest to do przeżycia. Każdą drzemkę Córki przesypiam razem z nią :) A poza tym bez zmian. Byłam bardzo nerwowa, ale na szczęście troszkę się to uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Hej Dziewczyny! Jestem złym człowiekiem ;( Dziś się dowiedziałam, że moja koleżanka prawie po roku starań i poronieniu zaszła w ciążę. Oczywiscie ucieszyłam się, bo należało jej się...ale potem się rozpłakałam. Czemu to znowu nie ja? Czemu ona a nie ja? Taka ze mnie koleżanka...Doła załapałam strasznego...rozmawiałam z mężem oczywiście mnie pocieszył itd ale kategorycznie zabronił mi patrzeć na innych, mamy swoje życie-fajne życie, jak będzie dziecko to bedzie i mam się tą sytuacją przestać katować..chyba póki co odłozymy starania, dla mojego zdrowia psychicznego przede wszystkim. Oczywiscie będę do Was zaglądać, bo jesteście super dziewczyny ale chyba kończe z patrzeniem na dni płodne i na termin okresu w tabelce... Teraz jade do rodziców na wieś z mężem, będę z mężem odpoczywać do bólu bez internetu. Życze wam miłego weekandu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim wiem co czujesz. Ja też tam mam jak się dowiem że jakaś koleżanka w ciąży. Najpierw się cieszę z jej szczęścia a jak zostanę sama to płacz. Po prostu nasza psychika już jest tak zbudowana. Mamy tak silny instynkt macierzyński i wydaje mi się że dlatego tak się dzieje. MelisQa to odpoczywaj jak najwięcej i dbaj o siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkaa2013
MelisQa ja tez byłam dobrej mysli bo jeszcze 3 dni temu byłam od 2-3 dni senna w brzuchu bulgało a pozniej ustało, bolą tylko mocno piersi, lekko brunatnego sluzu coraz mniej ale biore duphaston z powodu jego pojawienia nie wiem co on zwiastuje, ale w poniedziałek zrobie betę choc pewnie i tak bedzie ujemna :( maxim77 nie załamuj sie kochana aż tak, ja też miałam takie mega pschochozy ale przetłumaczyłam sobie że dam sobie trochę czasu a losu i tak nie zmienię, staram sie pomoc organizmowi bo chodze do lekarza on mi pomaga jak nie zastrzyk to monitoring, kochana musimy buc silne moze sproboj monitoringu cyklu masz jakiegos fajnego lekarza? A moze maz zrobi badanie nasienia moze cos sie chwilowo pogorszyło, albo zapodaj mu witaminki na 3 miesiace zaszkodzic nie zaszkodza a mogą pomóc :) nie uciekaj od nas, poza tym ja tez jestem dokłądnie w takiej sytuacji jak Ty wspierajmy się a skąd jesteś? Brzuzka24 - chyba wszystkie tak mamy bo chcemy zostać mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
maxim77 głowa do góry,wiemy co czujesz,ale odpoczynek na wsi na pewno dobrze Ci zrobi.Ja na weekend jadę do teściów też za miasto ale pewnie całe dnie przeleżę w łóżku bo ostatnio źle się czuję.Cały czas bym spała i nic nie robiła,dostałam takiego lenia że mam już sama na siebie nerwy :/ MelisQa jeśli masz taką możliwość to odpoczywaj jak najwięcej sobie :) Ja pracuję jak na razie ale jak długo to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
MelisQa a Ty czułas coś innego zanim testowałs i wyszło pozytywnie, jakieś objawy? Czy typowo jak na miesiaczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxim wiem co czujesz. dziś poszłam do swojej starej pracy w odwiedziny i wchodząc zobaczyłam znajomą która też tam wcześniej pracowała okazało się, że jest w ciąży i wszyscy ją po brzuszku macali. ja też jej pogratulowałam, ale nie zabawiłam długo nawet mi się gadać nie chciało, więc ubrałam się i powiedziałam że muszę już iść. też mi się strasznie przykro zrobiło, jej udało się po 2 miesiącach. staram się to jakoś wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj @ przyszła :-( Fasolka nie martw się to jest naturalna reakcja, moja koleżanka też po 2 miesiącach starań zaszła i ma już dzidzię , a miała 11 lat przerwy między jednym a drugim dzieckiem, powiem ci że kiedy mnie widzi to pyta kiedy w ciąży będę a ja jej na to że jak będę to będzie pierwszą osobą która będzie wiedziała, jest mi przykro bo tak naprawdę staramy się już od września. 2011 roku, a dopiero 5 cykli mam monitorowanych a czas leci nieubłaganie. etrudno niektórzy mają tak że tylko popatrza na męża i już w ciąży, :-) musimy się wspierać, :-):-)ale uważam że to niesprawiedliwe, niestety nie mamy na to wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mozecie wpisac mnie do tabelki 9 cykl 15-16.03.2014. Dwa dni po luteinie i dzisiaj dostalam @. Dobrze ze tak szybko bo lekarz mowil ze moge czekac nawet tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka, nie miałam objawów ani na @ ani na ciążę. Jedynie więcej jadłam. Nawet mnie piersi nie bolały, ale podobno tak jest, że w drugiej ciąży już nie bolą. Test w 29 dniu cyklu był negatywny (po kilku godzinach się dorobiła druga kreska), w 31 dni był pozytywny i beta - 35. Niuńka, w pierwszej ciąży piersi zaczęły mnie boleć w 30 dniu cyklu!!!! Wcześniej nie miałam żadnych objawów!!!! W tej ciąży zrobiłam test przed objawami :) Bo wczoraj skończyłam 5 tydzień i zaczyna się... jestem głodna, a na jedzenie patrzę z obrzydzeniem :/ W pierwszej ciąży w pierwszym trymestrze schudłam 2kg. Brzuzka, mam nadzieję, że po wywołaniu @ teraz uda Ci się zajść. Karola, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
MeliQa dzięki za wyczerpującą odpowiedź, bo wszyscy nakręcaja objawami od samego poczatku zaplodnienia i człowiek poźniej świruje. Mnie piersi bardzo bola, ale wiadomo na okres też bolą. Zrobie w poniedziałek rano bete to wieczorem bedzie wynik bedzie to 28 dzien cyklu a ja mam 30-31 dniowe, choc nie nastawiam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja normalnie masakra tak się pochorowałam ze szok. Nie odzywałam się bo przez cały tydzień leżałam z gorączką prawie 40 stopni. Antybiotyk angina, neistety okazało się, ze antybiotyk nie pomógł - nastepny antybiotyk mam bo tym razem sie rzuciło mi na tchawice. Mam nadzieje ze mi przejdzie bo wczoraj @ zakonczona pasuje rozpocząc staranka a z antybiotykiem to się nie da zbyt. Takie mam przygody :/ Widze, ze coraz nas wiecej. Zgubilam sie już teraz za kogo trzymamy kciuki? za niunkę? Mam nadzieje, że Ci się kochana udało bo za dużo tych @ po pozytywnych wieściach Melisqi. Musisz przerwać złą passę :) Wierzę w Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Witam Was gdzie sie wszystkie podziały, pewnie korzystają z weekendu tak jak maxim77 :) a ja czekam na jutrzejszy dzien żeby zrobić bete, ciekawa jestem ale w głębi duszy mówię sobie i że i tak penie nic z tego bolą tylko piersi :( plamienia ustaly po duphastonie, jak myślicie czy jesli miała by nadejsc wczesniejsza miesiączka to duphaston by ja zatrzymał? Lekarz mowił ze jak ma nadejsc to i tak nadejdzie, a moze wy miałyscie jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
1986Karola - współczuję tyle antybiotyków i takiej gorączki, ja z mężem byliśmy w zeszłym roku w styczniu oboje tak chorzy jak Ty opisujesz - jednym słowem masakra. Kuruj sie i trzymam kciuki żebys mogła w dni płodne korzystac i nie brac już leków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja ostatnio stałam się ogromnym kibicem skoków narciarskich heh także przykułam się z mężem do telewizji. Przynajmniej odciągnęło mnie to troche od myśli które ciągle siedzą w mojej głowie i nie pozwalają normalnie funkcjonować( staje się to naprawdę męczące że nie potrafię o niczym innym myśleć jak o ,,ciąży,, ehh ) niuńka2013 - wiesz ? mam koleżankę która pracuje w aptece i ona mi kiedyś powiedziała ( bo rozmawiałyśmy o duphastonie ) że jeżeli ma się pojawić @ to duphaston ją przyśpieszy , a jeżeli to ciąża to powinien ją podtrzymać , z tego co piszesz plamienia się Ci skończyły , czyli moim zd. bardzo prawdopodobne że możesz być w ciąży :) ale kochana nie chcę zapeszać ... będę oczywiście trzymać kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiii32__________32 lata____5____@12-14.02.2014 niuńka2013______28lat____4______@20.02.2014 Wera_84_________29lat____2______@ 22.02.2014 maxim77________27lat_____6______@25.02.2014 lady_di _________26lat____26______@ 04.03.2014 Marcelka89______24lata____8_____@05.03.2014 aniulka0341_______21lat____22____@6.03.2014 cytrynka_5_______25lat____25_____@08.03.2014 fasolka87_________27lat____6____@11.03.2014 1986Karola_______27lat____8_____@14.03.2014 brzuzka24______23lata____9_____@15-16.03.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat____1 dziecko_____16.06.2014 Inesskaa_________29lat___1dziecko________ 06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września MelisQa ________ 24 lata ____ 2 dziecko ____ 17.10.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję właściwie agiii32__32__6__15.03.2014 miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Hej dziewczyny, wróciłam od rodziców z naładowanymi akumulatorami. Postanowiliśmy z mężem, że zrobimy sobie z dwa miesiące przerwy od intensywnych starań. Musimy odpocząć psychicznie obydwoje, a jak w tym czasie nam się uda to będzie super, a jak nie to trudno ;) Poza tym wczoraj wieczorem dostałam strasznej gorączki, gardło mnie boli, malo co spałam a na 12 mam do pracy...masakra... niuńka pytałaś skąd jestem, jestem z Olsztyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mam takie pytanie czy luteina może pomóc na bezowulacyjne cykle? Bo podejrzewam że mogę takie mieć. Już schizy jakieś mam. Boję się że wszystko co najgorsze mnie się czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×