Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Widzisz Karola ty przynajmniej mozesz domniemywac ze jestes a ja nie mam zadnych objawow no oprocz klucia jajnikow nawet piersi juz mnie nie bola. W sumie jakbym sie doszukiwa to od niedzieli mam wlasnie napady goraca i czasami w glowie mi sie zakreci. Ale to o niczym nie swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na nfz ale chyba wiecej nie pojde do niego. Wczesniej chodzilam prywatnie ale z kasa bylo ciężko i musialam zrezygnowac. A teraz chyba znowu zaczne chodzic prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka - tak niestety jest z tymi lekarzami, niby się o nas martwią , badają a tak naprawde maja nas gdzieś ... a powiedz , czy byłaś prywatnie czy na NFZ ? i jeszcze ci kazał czekać na @ ! Chyba właśnie po to się do nich idzie żeby się dowiedzieć czy ona w ogóle nadejdzie ... a ty wyszłaś tak samo jak przyszłaś do niego, z niewiedzą . Co to za lekarz w ogóle ?! Mam nadzieję że byłaś na NFZ bo szkoda twoich pieniędzy , skoro cię nawet nie chciał zbadać A nie masz gdzieś w okolicy apteki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzuzka mi test zweryfikował :) najbardziej wkurza mnie fakt, że dalej musze szukac przyczyny. Moja koleżanka z pracy ma takie uderzenia gorąca przed @ i okazało się ze to tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie tak ale wiesz testy nie zawsze wychodza ;) Dzieki za podpowiedz Karola. Jeszcze raz zrobie badania na tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie mam Marcelka. Mieszkam na wsi zabitej dechami ;-) hehe fajnie tu jest tylko dostep do roznych sklepow aptek itp jest ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka ja też gdzies o tym czytałam że jak są uderzenia gorąca to może być tarczyca . Ja tez mieszkam na wsi także wiem jak to jest ;) ale i tak wole wieś, cisza, spokój a w lato grilowanie :D I pamiętaj, kup jutro test ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka ja tez wole takie zycie ;-) I obiecuje ze jak gdziez bede to kupie test :) oczywiscie jak nie dostane @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuzka, nie win siebie. To normalne zjawisko, ze w obecnosci lekarza czujemy sie niedoukami i gubimy pewnosc siebie. Powierzamy im swoje zycie, wiec nic dziwnego, ze darzymy ich respektem. Przezylam cos takiego, gdy neurolog nakrzyczal na mnie i na Meza, ze nasza Corka ma przez nas wzmozone napiecie miesni - od nieodpowiedniego noszego. Komentowal, ze musi naprawiac, co rodzice zepsuli, a my nic! Czulismy sie jak besztani gowniarze, ja plakalam w drodze do domu, az sobie uswiadomilam w domu, ze to przeciez wynika z zycia plodowego - potwierdzil to inny lekarz i rehabilitanka. Gdybym sie tylko mogla cofnac w czasie, to bym inaczej zareagowala. Takze rozumiem, czym jest ten amok u lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola na pewno znajdziesz przyczyne będziesz działać i niedlugo ujrzysz upragnione dwie kreseczki a wtedy bedziesz narzekac na dolegliwosci ciazowe ;-) zycze ci tego jak i kazdej starajacej sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1986Karoa
i brzuzka też jak już kupi teścik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, meldowac sie! Ja dzisiaj wyladowalam u lekarza, od razu mnie oddelegowano do laryngologa i wyrok jest taki: z gardlem nie jest tak zle, ale zatkana trabka sluchowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj MelisQa współczuję . Karola przykro mi że sie nie udalo i że ta glupia malpa znowu przyszła. U mnie jak na razie sie nie pokazala i nie mam żadnych objawów. Ani na @ ani na fasolke. I chyba jakies fatum przed tymi świętami u nas. Mielismy niemilych gosci szkoda nawet o nich opowiadac, a później zepsuł sie samochod i nie wiem czy do soboty gdzieś sie rusze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola przykro mi że @ przyszła, ja czuje że moja przyjdzie za dwa góra trzy dni zaczyna mnie brzuch tak łapać skurcze, tak objawów zero innych nie mierze w tym cyklu temperatury bo mi się nie chce. Trzymajcie się dziewczyny. Brzuska straszny pech, ale nieszczęścia zawsze chodzą parami u mnie tak jest a czasem pary są aż dwie, trzymaj się ciepło. To ja agiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki:) ja dzisiaj do 4 w nocy zwijałam się z bólu @ a o 6 musiałam wstać do pracy :( mówie wam jak mnie wymęczyło. Dzisiaj wyglądam jak śmierć, oczy spuchnięte i chyba padne ale naszczecie pracujemy krócej wiec może jakoś dożyje. Dziewczynki w związku z tym ze pewnie tu nie wejde już bo mam tyle roboty ze szok to życze wam spokojnych i radosnych świat, mnóstwo pozytywnych informacji no i oczywiście spełnienia tych najskrytszych marzeń :* a specjalnie dla Milenki wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia :* baw się kochana do samego rana i niech Cię mąż nosi cały czas na rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Witajcie dziewczyny! Przepraszam, że nie pisałam, miałam troche więcej pracy niż zwykle. Wczoraj byłam u lekarza chyba najlepszego jakiego znam w Olsztynie, na USG widziałam małego robaka, serduszko było i biło ;) Generalnie lekarz kazał mi olać totalnie cytomegalię, powiedział że według niego jest to stare zakażenie, pewnie z poprzedniej ciąży, złe przeciwciała maleją, dobre rosną więc totalnie nie mam się czego przejmować, a ja się tyle naczytałam...generalnie wizyta była super, kazał mi się zrelaksować, odpoczywać, oglądać seriale, bo jak człowiek jest znerwicowany to organizm czuje "po co mi ta ciąża?" i dochodzi do poronień, tak samo wyjaśnił mi dlaczego nie można zajść w ciążę, kobieta ciągle o tym myśli, denerwuje się, uprawia mechaniczny sex, a organizm się buntuje, bo nie chce by w takim ciele zamieszkało dziecko. Oczywiscie jak to powiedział w medycynie jak ma się zdarzyć poronienie to się zdarzy, bez względu na to czy będziemy brały luteine, duphaston i inne. Wizyta była na prawdę pozytywna, inspirująca i dająca wiele nadziei dla mnie jako dla kobiety po jednej stracie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
maxim to super wiesci tez sadziałam ze nie powinnas miec problemów jesli parametry spadają, to ciesz się kochana ciążą a my dalej musimy walczyć, szkoda ze nie tak łatwo jest nie myslec choc chaiałabym tak jak ty nie myslec i zajsc tak jak u ciebie niespodzianka, to odpoczywaj jak najwięcej:) Karola trzeba walczyc dalej nic nam nie pozostaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkaa2013
no i zyczę Wam Wszystkim Smacznego jajka i Wesołych Świąt, a Milence udanej iprezki weselnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja niestety nie mam dobrych wieści, wyszła mi JEDNA kreska, a co niby miałoby innego, właściwie się nie nastawiałam, ale trochę mi przykro, chyba odpuszczę sobie te starania, muszę się pogodzić że już nie będę mamą, dobrze że chociaż raz mi się udało, bardzo Wam dziękuję za wsparcie wiem jak mocno wierzyłyście we mnie no ale widać nie jest mi to pisane. Wszystkim Brzuchatkom i tym niezafasolkowanym życzę Zdrowych i przede wszystkim Spokojnych Świąt Wielkanocnych, łaski Chrystusa Zmartwychwstałego, żeby te nienarodzone maleństwa miały łatwą drogę na świat, a te które są nam pisane w końcu do Nas przyszły. Życzę Nam również żebyśmy tak jak do tej pory były razem i wspierały się w trudnych chwilach, bardzo Wam wszystkim dziękuję, miłego świętowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agii nie poddawaj się. Mi też wyszła jedna kreska a @ brak. Ale niedlugo na pewno dostane. Dziewczyny ja również życzę Wam wesolych, spokojnch i rodzinnych świat. I zeby spelnily sie nasze marzenia o byciu mamami. Milence życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ;-) niech Ci sie szczesci kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie tez zdrowka, szczescia i spedzonego w rodzinnej atmosferze czasu swiatecznego zamieszania :-) Oby po tej kilkudniowej bieganine nastal przy stole spokoj, milosc i zrozumienie. Zycze Ciezarowkom przyjemnej drogi do pierwszego spotkania z malenstwem, a naszym Staraczkom przyjemnych i OWOCNYCH staran. Milenka, obys dzis lsnila uroda i emanowala miloscia. Ten dzien sie juz nie powtorzy, wiec przezyj go z calych sil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii - nie smutaj sie kochana, w końcu nam sie wszystkim uda. Ja juz przeciez 2 testy robiłam i wychodziła I krecha , no ale po świętach chyba znowu zrobie zanim pójde do gina bo @ dalej nie ma. Ale w ciąży nie jestem , czuję to - brzuch mnie boli i piersi więc może w końcu przyjdzie ... Agii kochana , ty masz dzisiaj urodziny !! :) także odłóż wszystkie troski na bok i ciesz się z nadchodzących Świąt , masz przeciez synka i kochanego męża ;) Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, szczęścia, miłości i niech radość Wielkanocy napełni Twoje serce nadzieją i obfitością łask od Chrystusa Zmartwychwstałego !! Dziewczyny !! Wam tez życzę Zdrowych , spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei oraz miłości. Niech ten czas utrzyma nasze marzenia w mocy i aby wszystkie zyczenia okazały sie do spełnienia !! Niech Zmartwychwstanie Pańskie napełni Was spokojem i Wiarą , da siłe w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość ... I oczywiście mokrego Poniedziałku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co sie ze mna dzieje. Czy to sa objawy jakieś choroby czy co. Mam zawroty glowy i napadaja mnie fale goraca (pisalam o nich wczesniej). Do tego ogolnie bardzo zle samopoczucie. Nie mowie o tym nikomu ale zaczyna mnie to wkurzac. No i dodam ze test ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu dalej nie mam. MelisQa już sama nie wiem co mi jest. Sampoczucie moze troszkie lepsze i lepiej sie czuje ale nie jest tak normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×