Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jasne ze brnąć

Wlamanie PILNE

Polecane posty

Gość gość
ale śmietnik robicie z tego Forum , już widziałem kilka podobnych na innych forach . Kilku popaprańców którzy kręcą całością , skłóceni między sobą ciągną za sobą forum na dno . To Forum też już jest na dnie i to od dłuższego czasu . Dużo by pisać można na ten temat ale po kiego grzyba , żeby później czytać jak się potraficie odszczekiwać . Jesteście niepoważni i nie mam się zamiaru tutaj nigdy logować na stały nik i lepiej pisać jako gość niż z nawet tymczasowym podpisem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie moglem tego zrozumiec :)Kto szuka taniego "ruuuchania" na kafe:)-profil psychologiczny ulomnego typa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jeden to lepszy:):)jak dzieciaki ktore znalazly jaskinie z ciipkami:)a nigdy wczesniej w zyciu nie ruuuchali nic wiecej niz owce w gorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko masz calkowitą racje.Do takiego syfu doprowadziła szefowa cafe,która zastapiła w ub.r M.Briańskiego.Nic ją nie obchodzi co się tutaj dzieje im więcej trupów tym więcej szmalu ma z tego interesu.JUz nigdy cafe nie bedzie takie jak za M.B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyleta chwilowo
spac ! Radze nie wnikac i interpretowac . Miekki choojek i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby powstało takie szambo,muszą się znaleźć tacy,co te rewelacje kupią. A śmiać się będą do czasu,aż się ktoś życzliwy za ich skrzynki nie weźmie. Wtedy cały barani chór usłyszymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jeszcze raz ja , choć nie wiem po co w to wchodzę .... zapytajcie się samych siebie ... po co tutaj przychodzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
goowno prawda , facet bajke wymyslil zeby doope ratowac . Wlamali mu sie :D wystarczy poczytac co pisze i sie dorobil,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyleta chwilowo
dzis wyjatkowo nie śpie , praca do domu przyszla i tak ... Ale przynajmniej humor mi sie poprawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak pewnie startujesz w turniej na pracownika roku:-D:-D:-Di chcesz zdublowac koleżanki z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyleta chwilowo
to mnie rozgryzłeś , chce im tyłki skopać ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden ch*j...bajka,czy nie... Tu każdy swoją bajkę pisze...szczerość przywołuje sępy. Traktowanie poważnie tego forum jest bezdenną głupotą. Dobrej nocy wszystkim oprócz tej idiotki Deki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszyw Dekalogowata powiem krotko rozczarowałes mnie koles przez moment poczulem sie niefajnie ze rzeczywiscie czesc zdjec i korespondencji mi wykradles to co masz to jest moj kot i komplet mebli z salonu za 32 tys zlotych (nie wszystko jest na zdjeciu niestety, ale to bardzo dobre meble) x kota wyslalem dekalogowatej dzisij wieczorem w reakcji na jej maila, ktory byl skolei reakcją na poprzednią prowokacje ktorej byla ofiarą wyslalem tego maila ze slowami radosci ze jest z nami znowu a pogloski o jej przedwczesnej smierci okazaly sie przesadzone wiedząc ze lubi koty wyslal jej fote kota x kilka dni temu wyslalem rowniez zdjecie psa Meenah bo mnie o to prosila lubie te moje zwierzeta x ch*jow ze sto wyslalem, tak jak to juz opisywalem przy okazji poprzednich wydarzen nie wiem czy tobie tez i czy to ten wiem tylko ze nie dzisiaj x te osoby na ktorych mi zalezy wiedza jak wyglądam, wiec zdjec nie skomentuje nie wydaja sie takie zle x poniewaz nie dokonales wlamania do mojej skrzynki a zdjecie kota dostales legalnie wiec nie ma sensu nadawac sprawie dalszego biegu x z tonu twoich wypowiedzi wynika ze masz troche faszystowskie przekonania na pewno nie lubisz kolorowych, moze takze zydow pragne ci zwrocic uwage na to ze kolor skory rzadko jest wyznacznikiem tego kim jestesmy jak widac, nawet wsrod zacnych skinow trafiaja sie kanalie w zasadzie kazdy moze mi ssac ile wlezie czarny, czerwony, faszysta, czy pani prezes kanalia czeka zazwyczaj, az pies srac skonczy pies juz spi niestety, wiec dzisiaj niewiele wiecej sie wydarzy ty tez sprobuj zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jzb ty jestes psychiczny ,rozczarowalam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żarty -żartami ale jak sie jest skonczonym idiota wysylajacym fiutaa gdzie popadnie ,zwykle marnie sie to konczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze rozsylam i jestem psychiczny nigdy nie bylo tajemnicą mam tez zalety, duzo pisze na kafe i sporo r****m na mailu kazdy cos tam ma byc moze jestem obok edyty górniak jedynym cyganem celebrytą w polsce a juz napewno krolem cyganskim na kafe co mi sie nawet spodobalo marzylem o tym zeby zostac jakims krolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację - pelikany łykają wszystko koncertowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli Deka nie zyje, to szkoda dlatego tak sie ucieszylem wczoraj kiedy napisla do mnie z radosci tego kota jej wyslalem mialem przyjemnosc wymiany z Deką kilku maili kiedys dawno na mailu byla zazwyczaj mila i inteligentntnie pisala Wczoraj koles zaczął w pewnym momencie pisac bardzo wulgarnie uzywając zaimkow meskoosobowych zrozumialem ze to nie moze byc Deka, tylko ten oblesny koles to musi byc ktos znany na kafe, jakis prowokator aferzysta metody ma ubeckie i nosi okulary zapewne z bardzo grubymi szklami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probka korespondencji ktorą podszyw deki sam ze soba prowadzi kozystając z mojejego adresu mailowego bede regularnie wklejal sam jestem ciekaw jak rozmowa potoczy sie dalej x x x Kafeterianie z pewnością będą chcieli wiedzieć, że ch*jek ci się zwija w trąbkię. :P Nie bądź c**ą i nie histeryzuj. Mówiłam ci, że nie podoba mi się ton twoich wypowiedzi i w moim przypadku to nie są flirty jak ciotek z foruma, które za odrobinę atencji są w stanie sobie odciąć łechtaczkę, tylko zwykłe "s********j, podstarzały kretynie". A że wyszło, jak wyszło - każdy musi na kafe otrzymać swoją dawkę kocenia. :) W dniu 27 września 2013 09:56 użytkownik napisał: Ale z ciebie beznadziejnie głupia p***a. Jak czasem czytam twoje, na szczęście coraz rzadsze, wpisy to mi się ch*jek w trąbkę zwija i chowa do d**y. P*****l się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Om nom nom. Jot Zet Be, próbujesz mnie teraz podejść z innej strony i wywołać ducha, który nie jest Duchem. Wątpię, by to zwierzątko się pojawiło, jak na razie tylko wysyła pogróżki z fałszywego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli bylbys dziewczyną podszywie to juz dawno r*****ibysmy sie na mailu a przynajmniej mialbym twoje cycki jestes lysym skinem, w okularach z grubymi szklami dobre suki wyczuwam przez plazme na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz próba przejęcia kontroli nad sytuacją - kafetełe już nieraz było tego świadkiem, nawet ja popełniałam ten sam błąd. Pokazujesz w ten sposób, że zależy ci na internetowej reputacji, NAWET jeśli nie było to twoją intencją. Osobiście nie mam nic przeciwko spaniu z hasłami do kąt pod poduszką, jak musi robić pewien znany użytkownik, ale reszta może o to pogryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deka deklu nie widzisz że nikt cie tu nie chce?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×