Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jasne ze brnąć

Wlamanie PILNE

Polecane posty

Gość gość
dlaczego nie chce? dek to jedna z normalniejszych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej jedna z osób, która musiała się na kimś zemścić, chociaż jak dotąd unikałam robienia takich świństw. Padło na Jot Zet Be, bo mnie okrutnie irytuje jego styl pisania, a i podał mi na srebrnej tacy materiały. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda jestem krolem i nie musze robic nic ale ze jestem ambitnym krolem co troche sie nudzi swoją wysokością to bede pisal glupoty jak zawsze jak nic nie pisze tzn ze wale gr***e pod dzisiejszą moją krolewską korespondencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kota ci osle podalem na fotelu nie nazywaj mojego kota "materialy" to mnie najbardziej boli, ze zwierzeta meczysz pewnie wyrzucasz tez stare pralki do mojego lasu jestes zboczencem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony demaskator amator
Czy wy zupełnie nic nie czaicie? Podszyw Deki występuje w 2 postaciach - samej Deki jako Dekalogowata i jej podszywa :D ale to cały czas jest jeden i ten sam osobnik. Nie wiem czy nie jest nim właśnie JŻB, który cały czas napędza aferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dek jesteś wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ale to cały czas jest jeden i ten sam osobnik. Nie wiem czy nie jest nim właśnie JŻB, który cały czas napędza aferę. " Niemożliwe. Deka to wyjątkowo urocza młoda dama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jot Zet Be ma takie rozdwojenie jaźni, że sam sobie maile wysyła. :classic_cool: Nie oskarżaj mnie o bycie jednym z podeszwą. 😠 Ja działam solo, a podszywu lata po różnych forach i pyta jak za pomocą podstawowej znajomości HTML-a coś spieprzyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomyslalem o tym ale sprawdze jak tego dokonac o wszystkim bede pisal na bierząco moja pozycja pozwala mi na bardzo wiele teraz sie na moment moja wysokosc oddali zrobic to czego od polgodziny nie robila z******te uczucie, nigdy nie ssalem krolowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt w to nie wierzy znam dek i wiem,że to ona nie zdyskredytujecie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeeeść, podszywu. Right on time. 😘 Wykorzystałam twój pomysł z fałszywymi adresami. Ale myślę, że niedługo będę musiała przebić tę bańkę i nauczyć użytkowników jak z tego korzystać. Piękny wyjdzie z tego chaos, co? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie, że dajesz tłuszczy broń chemiczną jak w Syrii. :classic_cool: Mam nadzieję, że znowu nastąpi kilka złamań serc, kilka debilnych dowcipów... A swoją drogą, podeszwo, co masz do "Słowianki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z obietnicą: x x x Ale ty jesteś głupi, aż żal mi ciebie Od: dekalogowata@gmail.com (mniej) Do:jasne.ze.brnac@tlen.pl Data: 27 września 2013 12:09 (pokaż nagłówki) Nic nie kumasz durniu, co się dzieje na kafe. Jesteś jak to pijane dziecko z wodogłowiem zagubione we mgle. Możesz się podcierać gruboziarnistym papierem ściernym a i tak ci to nie pomoże. Nieodmiennie sram ci do ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się jeszcze nie dzieje. Twoje fałszywki były tylko preludium to prawdziwego show. Większość z nich nie wie o co chodzi i jak to się właściwie robi, bo trzeba wszystko tłumaczyć jak krowie na miedzy. Wyobraź sobie, że nagle wszyscy wiedzą, ale kafetełe już nie może zaregować blokowaniem "znaków specjalnych". :( Się pytam raz jeszcze co masz do Słowianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz: x x x Dnia 27 września 2013 12:14 Dekalogowata Deklowa napisał(a): Spokojnie, wszystko niedługo się wyjaśni w ramach lekcji poglądowej, jeżeli chcesz "zachować twarz", to ci to umożliwię, ale musisz najpierw tę twarz zamknąć. Kafe musi wiedzieć, co się dzieje, a jest to możliwe tylko wtedy, jeśli rozdmucha się jakąś aferę. Niestety padło na ciebie. Mówiłam ci, żebyś mnie nie prowokował. Nawiasem, jeśli ktoś do ciebie pisze z tego maila jakieś pierdoły wyrwane z kontekstu, to znaczy, że to mój podszyw. Niedługo wszystko zrozumiesz. ;) W dniu 27 września 2013 12:11 użytkownik napisał: Zejdź ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywu, z tym "wodogłowiem" i "pijanym dzieckiem" nie przesadziłoś aby? Zmuszasz mnie do szybszego rozpoczęcia akcji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinny jak niemowle
to nie ja :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabula coraz mniej czytelna sie staje wydaje mi sie ze coraz wiecej osob konwersuje za posrednictwem mojego maila ale maja jakies wyjasnienia nadejsc niebawem ide po chipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny x x x Idiota, kompletny idiota... Od: dekalogowata@gmail.com (więcej) dnia: 27 września 2013 12:25 Myślałam, że to niemożliwe ale jesteś głupszy od samego siebie - totalne dno i ogólna porażka swoich rodziców. Co chcesz osiągnąć kmiocie publikując moje maile na forum? x x deka jezeli ty zyjesz wyslij mi sms na nr 515 777 330 z cyckami albo umowmy sie na kawe zaraz inaczej nigdy nie bedziemy sie r****c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa ja musi powolutku uciekać. Do moderacji - jak sami wiecie blokowanie mi ajpeka niewiele da. :) JZB - naucz się rozpoznawać fałszywe maile. Jeśli rozpowszechnisz na forum to, co ci napisałam o tej stronie, tylko przyczynisz się do fali nienawiści ze strony tego matoła, który pogrywa sobie ze mną od ponad roku. :( A i przy okazji dasz innym forumowiczom możliwość wysyłania takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intuicja mi mowi ze to nie potrwa juz dlugo x x x Dnia 27 września 2013 12:27 Dekalogowata Deklowa napisał(a): Wygląda na to, że podszywu podjęło swoją wendettę. W życiu nie napisałabym komuś, że błąka się jak dziecko z wodogłowiem czy inne pierdoły. Teraz mogę ci wyjaśnić o co chodzi. Jest taka strona, z której można wysyłać maile z fałszywego adresu, masz nawet napisane u góry maila, że nie jest on prawdziwy - (No, this email's not real, it's http://deadfake.com). Podszyw wysyła ci maile z tej strony, a twoje odpowiedzi wysyłane są na mój PRAWDZIWY adres - rozumiesz teraz o co chodzi? W dniu 27 września 2013 12:14 użytkownik Dekalogowata Deklowa napisał: Spokojnie, wszystko niedługo się wyjaśni w ramach lekcji poglądowej, jeżeli chcesz "zachować twarz", to ci to umożliwię, ale musisz najpierw tę twarz zamknąć. Kafe musi wiedzieć, co się dzieje, a jest to możliwe tylko wtedy, jeśli rozdmucha się jakąś aferę. Niestety padło na ciebie. Mówiłam ci, żebyś mnie nie prowokował. Nawiasem, jeśli ktoś do ciebie pisze z tego maila jakieś pierdoły wyrwane z kontekstu, to znaczy, że to mój podszyw. Niedługo wszystko zrozumiesz. ;) W dniu 27 września 2013 12:11 użytkownik napisał: Zejdź ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... A jednak to zrobił. Umywam ręce zatem. JZB, wiedz tylko, że właśnie dałeś tłuszczy dość groźne narzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko jambo
Dek@ sobie pogrywa z tobą w kulki, jej maile z całą pewnością nie są wysyłane z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć ze swojej strony nie pozostanę dłużna. 🖐️ X Zniszczę cię jak nie dasz mi spokoju Odebrane x jasne.ze.brnac@tlen.pl Zobaczysz idiotko 12:28 (18 min temu) Dekalogowata Deklowa 12:31 (14 min temu) do jasne.ze.brnac Przeczytaj jeszcze raz ostatnią wiadomość - maile podpisywane jako "deadfake" u góry nie są ode mnie, rozumiesz? Tak samo jak nikt ci się nie włamał do skrzynki (na początku też myślałam, że ktoś mi podpierdzielił hasło), tylko wysłałam ci fałszywkę z "twojego" adresu, żeby pokazać ci jak to działa. Swoją drogą, "zniszczę cię" to groźba karalna, a tutaj akurat mam pewność, że to ty to wysłałeś, więc lepiej się opanuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było zachować się trochę bardziej przyzwoicie, "matko karmiąca bachora cycem, wpiertalająca burgery w Złotych Tarasach". 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×