Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mastercard się zepsuła

Kogo dziś stac na auto za 100 000 zł

Polecane posty

Gość gość
ja mam drozsze, ale w leasingu:) stac by mnie było i bez leasingu, ale kase przeznaczylam na biezaca dzialnosci firmy kazdy kto ma firme tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy za 60k z salonu (wyprzedaż rocznika) po 2 latach oszczędzania. Ja project manager, on informatyk, pracujemy na etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tylko bogaczy. Kredytu nie polecam. Jedyną rozsądną opcją jest wzięcie w leasing. Dodatkowo, na przykład na mleasing.pl mają całkiem korzystne warunki, ostatnio wziąłem używane autko i zacząłem jeździć na taksówce. Wreszcie jestem sam sobie panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markasiak
Leasing się firmie opłaca, zresztą tak najczęściej firmy te auta kupują, a sam leasing mają normalnie w ofertach banki, a bardziej ich oddziały, zobacz - http://www.rl.com.pl/ Ogólnie taki system zdecydowanie się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia673
Dlatego sprawdza się w takim przypadku leasing. My właśnie decydujemy się na takie rozwiązanie. Dostaliśmy świetną ofertę od CLS.PL. Zna ich może ktoś i może wyrazić jakąś opinię na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Mamy auto kupione za 120 Tys. Maz zarabia 10 Tys m-c Ja 2 Tys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ludzie biorą w leasing lub na raty :) i nie ma w tym nic złego. Poza tym auto za 100 tys mozna kupic taniej np na http://www.dealerstock.pl/ są fajne oferty od dealerów samochodowych w o wiele niższych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochód na raty? Musiałabym upaść na głowę. Na samochód albo sie ma pieniedze w kieszenie albo zostaje zbiorkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ta, jasne. Rozwiązania salonów są tak dopasowane, aby uwzględnić każdy wariant. Jesli ktoś ma chęć kupić nowe auto za gotówkę - jego wola. Jeśli ktoś woli wziąć je w leasing - tez jego sprawa. W moim przypadku leasing na samochody w firmie po prostu bardziej się opłaca i jest wygodniejszy. Warto zapoznać się z warunkami tej formy finansowania http://www.warszawa.mercedes-benz.pl/pl/desktop/passenger-cars/financial-services/offers-overview.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem urzędnikiem, mój mąż aktualnie też. Mamy ok 80 tys oszczędności przy czym pracujemy w małym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wyżej słusznie powiedział - oferty salonów są teraz dobierane na miarę potrzeb, a aby nie odchodzić zbyt daleko - równie dobry przykład, jakim jest www.warszawa.smart-center.com, gdzie za dzienny koszt kawki i ciacha możesz mieć nowego smarta. Proste, logiczne i w mojej opinii rewelacyjne zagranie ze strony salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało osób stać na takie auto dlatego dobrze ze sa takie firmy jak https://www.platformafinansowa.pl oferujace leasingi... kredytu na taka kwote tez nie da sie wziac za bardzo tzn. malo osob a z leasingiem jest troche inaczej co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie stać ale szkoda byłoby mi kasy na samochód! Wolę wydać na inne ważniejsze kwestie. Samochod to tylko przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam młode małżeństwo, gdzie ona nie pracuje, on informatyk i mieszkanie ponad 90 m kupili za gotówkę. Także tu mnie nie dziwi. My z mężem kupowaliśmy w ubiegłym roku nowego rextona ale to w leasing. Dziękuję za późniejsze naloty skarbówki co kto skąd ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie, bo mając 8 dzieci biorę kupę szmalu za darmo, w tym dostałam nawet mieszkanie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×