Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirrranda

Najlepsze sztuczki przy seksie oralnym

Polecane posty

Gość mirrranda

Jakie macie triki na zadowolenie facetów? Do facetów - co najbardziej lubicie w oralu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
podbijam temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź głęboko w usta i spróbuj powiedzieć Oklahoma. Mnie nie ruszyło. Ale ponoć działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
poważnie pytam :P ja mam 21 lat, mój facet 39 i boję się że jestem za mało doświadczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
A jakieś specjalne triki? Np pieszczenie określonych miejsc, w określonej kolejności? i inne jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dobrze jak zajmie sie kulami,bierze po migdały,i połyka to jest dla mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
mhm... mnie zastanawia to że mój facet dosyć wolno dochodzi... znaczy musze go dłuuuugooo pieścić żeby miał wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
I skoro on tak wolno dochodzi (dużo wolniej niż mój poprzedni chłopak) to może coś robie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
No może faktycznie chodzi o wiek. A jak poznać że mu jest naprawdę dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
I jak zrobić taki żeby aż nie mógł wytrzymać z rozkoszy? Wiem że trzeba lizać główkę penisa po tej tylnej stronie - czyli jak stoi to tej co jest z przodu i pieścić ręką jądra podczas obciągania. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
podbijam temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
hehe, dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
To dopiero mój drugi facet. On jest doświadczony, ja nie. A zależy mi na nim bardzo i zależy mi żeby był zadowolony. Dlatego tak baaardzooo proszę Was o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że robisz super, tego się nie da robić źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu tak uparłaś się na loda tylko? co z pozycjami ? a może jakaś lekka dominacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jommo
A jak długo możesz go zadowalać ustami ? W moim przypadku - długość = jakość orgazmu - im dłużej tym lepiej. Oczywiście tempo dopasowujesz do podniecenia i długości stosunku oralnego, im bardziej się podnieca i chcesz już skończyć to przyśpieszasz. Ale oral w fazie podniecenia bez dojścia też jest niezły. A to że wolniej dochodzi to chyba zaleta czyż nie ? Ssanie kulek, lizanie na całej długości prącia, ssanie samego członka, głębokie gardło też jest przyjemne. Możesz też trochę mruczeć ale nie przesadzaj, coś w stylu "lubię to robić". I raz na jakiś czas sama z siebie dobieraj się do jego spodni, przed wyjściem do reasturacji czy na spotkanie ze znajomymi strzel mu szybkiego orala na kolanach, ze spustem bez ograniczeń - twarz, biust, ubranie - szybko się przebierzesz i poprawisz makijaż. A jeżeli nie przeszkadza ci wytrysk w usta to jeszcze dobrym efektem jest wyciągnięcie go z ust przed, dosłownie chwilę przed, tak by widział jak cała jego sperma strzela w Twoje usta. Możesz mu pokazać ile tego naładował i później to połknąć albo wypluć by spłynęło na biust i brzuch po czym włożyć jego członka do ust i znowu possać ale wolno i znaczniej delikatniej, po wytrysku jest czulszy; wyssaj resztki spermy jakie zostały w środku. Jest jeszcze parę możliwości, jak chcesz mogę coś dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
On bardzo lubi seks oralny. I sam jest w tym mistrzem (mój były był beznadziejny). No i lubi też seks oralny w moim wykonaniu - to mamy każdego dnia (od niedawna razem mieszkamy). Pozycje też możecie podpowiadać. Wszystko dopuszczam, oprócz seksu analnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
Jommo, jasne, dopisuj :) Mhm, z tym dopieraniem się przed wyjściem z domu fajny pomysł :) On zawsze wychodzi wcześnie z domu, o 8, bo pracuje, a ja np. mam na 11 zajęcia na studiach to mi się nie spieszy. Tak się zastanawiam czy nie zaskoczyć go jutro w poniedziałek szybkim lodem przed ciężkim tygodniem na 10 minut przed wyjściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pytałaś się jego może ma jakieś fantazję erotyczne które chciałby powtórzyć lub których nigdy nie robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
Dobieraniem się miało być, oczywiście :) Przy seksie oralnym wytrzymuje nawet 15-20 minut. Wydaje mi się że to wieczność. Mój były - 3 minut ssania i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
do gościa: wspominał coś o seksie analnym, ale ja sie boje. powiedział że rozumie i że nie było tematu jak on chce coś robić (np. kochać się w aucie, ostatnio pierwszy raz kochaliśmy się w samochodzie) to po prostu zaczyna się "starać", czyli rozpoczyna pieszczoty, głaskanie po udach itp. Więc myślę że jakby miał jakieś fantazje to po prostu starałby się je realizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz ochotę pogadać na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
a czemu nie tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakiś strój erotyczny fajny taniec na rozgrzewkę ze związaniem jego w trakcie a na koniec lodzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
mam go wiązać? :) to nie za duży hardcore? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×