Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirrranda

Najlepsze sztuczki przy seksie oralnym

Polecane posty

Gość gość
ok niech będzie tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jommo
Z zaskakiwaniem jak najbardziej, ale nie rób tego zbyt często ... Rano na pobudkę, możesz go nawet w nocy zbudzić o 3-5 rano przyjemnym lodzikiem z finalnym seksem. Oral w samochodzie jest dobry ale tylko gdy stoicie, na parkingu czy pod domem, jak ci pasuje - ale NIGDY nie róbcie tego podczas jazdy, to nie adrenalina tylko czysta głupota - przy orgazmie facet traci na chwilę panowanie nad sobą i bardzo łatwo tutaj o wypadek. Nietypowe chwile, miejsca - moja żona robiła mi orala na urodzinach u teściów w łazience, zawsze gdy coś się działo w koło co jeszcze bardziej podnieca. Z technik - dowiedź się więcej na temat głębokiego gardła, to jest temat długi i szeroki, dość zaawansowany. Po tym jak nauczysz się go głęboko wkładać może dodać jeszcze kilka pozycji, coś jak pieszczenie go w przełyku czy lizanie w tym momencie moszny... dokładnie nie wiem co ona mi robi ale odpływam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
nie no, w czasie jazdy absolutnie :D ja jestem strachliwa, a on bardzo odpowiedzialny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
Mhm, czemu nie zaskakiwać zbyt często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to żeby patrzec a nie dotykać, ja zawsze dochodzę w minutę po czymś takim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
No mogę go przywiązać do ramy łóżka np. apaszką. Albo stanikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jommo
Przy seksie oralnym wytrzymuje nawet 15-20 minut. Wydaje mi się że to wieczność. Mój były - 3 minut ssania i koniec .... Nieeee ... on ma już swój wiek, to kwestia doświadczenia. Też dochodziła raz dwa jak byłem młody teraz przy oralu wytrzymuję dość długo, to zależy jednak od tego jak z pieszczotami podejdziesz (intensywnością) i w jakim ON jest nastroju. Ale jak on wytrzymuje 20 minut to przeciągnij to w przód, a jak będziesz czuła że dochodzi do przerwij, potrzymaj jego prącie ale nie ruszaj i ssaj mu kuleczki ... a jak już rzeczywiście nie będziesz mogła tego odwlec to jedź co sił, powinien mieć niezły odlot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mu musisz w trakcie włożyć palca do d**y i pogmerać, nie zdążysz nawet spojrzeć na zegarek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
Czyli te 20 minut to wcale nie tak długo??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie o czymś takim mówię:) daj znać po jak poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
gość, spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
to do gościa, który mówił o wkładaniu palca do tyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty nie lubisz tak długo robić loda tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jommo
Czemu nie za często ? Żeby go nie uzależnić, jasne że chcesz sprawić mu przyjemność ale będzie ona tym większa im rzadziej będziesz to robić. Żaliły mi się dwie koleżanki co to chciały doprowadzać bez przerwy swoich facetów oralnie i tak im zostało, mają teraz rzadko zwykły seks - po prostu pamiętaj o swoich potrzebach. Często nie znaczy dobrze ... zaskakuj go, nabierz wprawy w technice. A - sam tego specjalnie nie lubię, nie potrzebuje - może dlatego że moja żona ma boski biust (b) - ale jeżeli masz większy to możesz mu zafundować jeszcze miłość hiszpańską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
lubię, tylko bałam się, że go nie zadowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
Jommo, 70C wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jommo
70C - no jak dasz radę go objąć biustem to tak:) Nasmaruj sobie oliwką albo po prostu spluń na jego interes jak będziesz go miała w biuście - żeby tylko tarcia nie było, to tak jak z masowaniem brzoskwinki palcami - za duże tarcie powoduje ból. A jeżeli chodzi o seks analny - to się nie spiesz. To ma być Twoja przyjemność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jommo
mirrranda jesteś tu jeszcze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
Mhm... idealny oral przeżywam tylko z moim facetem, więc mogę opisać jak on to robi ;) On wie że lubię raczej delikatny seks (raczej - bo czasami mam ochotę na coś ostrzejszego, ale rzadziej niż na delikatne pieszczoty). Rozbiera mnie baaaardzo powoli - i zaczyna od pieszczot szyi, potem dekoltu, na końcu piersi. I właśnie bardzo kocham te pieszczoty piersi - nie idzie od razu do sutków (jak mój nieszczęsny były) tylko zaczyna tak "na około", liże i całuje, ale sutki omija. Dopiero potem jak już go błagam żeby się nimi zajął to zaczyna je pieścić - jedną języczkiem, a drugą ręką. Potem całuje brzuch i uda - długo i powoli :) w międzyczasie jeszcze często pieści piersi ręką. Potem zaczyna pieścić wargi sromowe nie dotykając łechtaczki, pieści pochwę wewnątrz palcami i językiem. dopiero na koniec zabiera się za łechtaczkę, bo wie że wtedy ekspresowo dochodzę :) kurcze, rozmarzyłam się :) a jemu jeszcze zostało 20 minut zabawy z synem - tylko słyszę jakieś wrzaski z dołu domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
Jestem jestem :) Zobaczyłam co tam u nich na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
Jestem jestem :) Zobaczyłam co tam u nich na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jommo
Hmm moja też to lubi:) Czasem gdy mamy ostrzejszy seks, gdy jestem na plecach, schodzi ze mnie i siada mi na twarzy, kręci mnie to niesamowicie jak mi tak usta ujeżdża - jak nie znasz to spróbuj, fajne wrażenie i dla niej i dla mnie. A miałaś kiedyś orgazm sutkowy ? Raz bawiłem się piersiami żony ale to po seksie, tak jak pisałaś, dostała orgazmu ... w sumie byliśmy obydwoje zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
Znamy się jakieś 3 lata, długo się przyjaźniliśmy, spotykamy się od 10 miesięcy, sypiamy ze sobą od 8, mieszkam z nim od miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
tego nie próbowałam nie wiem czy bym się odważyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja probowalam i ... okazalo sie ze obydwoje to uwielbiamy!! Polecam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda
mhm, ciekawe co on na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jommo
Co mogę Ci jeszcze napisać, zastanowię się ... Też coś dopiszcie dziewczyny od siebie, piszcie piszcie !! :) Damski oral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jommo
Jest w sumie kilka technik seksu od strony faceta ale to w sumie z nim powinienem o tym rozmawiać:) w sumie nie mogę wam za dużo stracić, bo stracę przewagę heh ;p joke ... ale serio ... poza guziczkiem i magicznym punktem G (dwa punkty które powinien znać średnio zaawansowany kochanek) plus A i B ale to już wyspecjalizowany kochanek, i tutaj trzeba mieć tak przynajmniej plus 15cm. Z punktem G są różne kombinacje, naprawdę wieeeele frajdy jej można sprawić :) Hmm :) rozmarzyłem się ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×