Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida6

prosze nie usuwac tego tematu_dziekuje

Polecane posty

Dziewuchy!!! Czy wy chcecie żebym ze śmiechu "zeszła"? Teraz mam trudny wybór😴 Wybrać między kootasem 22 w zwisie, a cyckami takimi, że ho ho... Postawiłyście mnie w trudnej sytuacji:O 😭 i co mam teraz wybrać??? Pelikan, może Ty przebijesz oferty?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fridziuuu.. a dla kogo? On ten.... no... wiesz, dołek kopie??;) Mam nadzieję, że nie dla mojego cienia:) bo już mi nic nie zostanie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś się kopało pod kimś i samemu się wpadało. Bynajmniej nie na herbatkę :P Teraz to inna moda. Chodź Klarcia, lepiej pougniataj mi sutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pougniatać? tak od razu?? a gdzie całowanie? lizanie? szczypanie? :O:O ugniataj, ugniataj! ja siem kcem pobawić a nie zaraz po wibrator sięgac :P::D Co mi da, że Cie pougniatam? muszę skosztować, pomasować, polizać .... ooo tak, to bym nawet dziś mogła ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklerozo moja! Lizanie było przedwczoraj. Do tej pory mi sutki sterczą na wspomnienie Twoich zdolność lingwistycznych ;) Z tego wszystkiego zgubiłam jeden dzień życia będąc do czternastej przekonaną, że mamy dziś środę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie zdecyduj, Szantrapa czy Skleroza..;):D bo, jak sie już przyzwyczaje i odpowiednio nastawię to zawsze zmienisz plan działania..😴 to jak? mamy sie roochać jak Szantrapy, czyli do bólu:D czy jak Sklerotyczki... zapomniec gdzie mamy Ciiipkiii ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziewczynki... zajmijcie sie soba 😴 takie piekne cycuszki macie.. szkoda zeby sie marnowaly 😴 klarciu, dolek dla skarbu on kopie 😴 zakopiemy tam moja cnote schowana do pieknego inkrustowanego pudeleczka... a pudeleczko schowamy do komdomu 😴 jak sie nie ma chooja to i pudelko dobre ... na cos w koncu trzeba ta gume naciagac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga moja :) Tyś Szantrapą Sklerotyczką i tam inne takie ;) Za to nikt nie potrafi jak Ty czerpać radości z kubków smakowych wypełnionych po brzegi moim sokiem. O to właśnie chodzi, że się dochodzi ;) Pruderia zależy od klimatu, jak mawiał mój idol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarciu, niech ci bedzie dziewczyno.... moze to bylo "kom (do)dom" 😴 tak czy siak... chooj zaginal 😴 i na cos trzeba gume zalozyc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pruderia pruderią 😴 a mnie na wspomnienie Twoich soków ślina po brodzie cieknie:D:D:D a tu nie ma co lizac 😭 chyba sobie lizaka wezmę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fri..... powiem to raz... Kocham Cie ..:D:D:D:D:D aleeeee jak to chooja nie ma??? no jak?? 😭 😭 i co teraz??? jak żyć??😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.10.13 [zgłoś do usunięcia] Stefan Wścieklizna przecież frida to pedau ---hahahahahhaa stąd sie wzięło mlody pelikan się zwinął i już wiecej nie potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię 😘 tylko pamiętaj, że jak zacznę od lizaka to na jednym sie nie skończy:D:D zastanów sie czy napewno tego chcesz ;):D:D Dobranoc Mała 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarus... nieeee .. no nie... dziewczyno ... zwatpilas we mnie 😴 przeciez wiesz, ze moj koootas zawsze jest goracy i sterczacy 😴 jajca tez zawsze na miejscu 😴 ... od urodzenia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fri, mówisz,że gorący ? sterczący?? hm.. pod jakim kątem? odchylony w prawo? w lewo? obrzezany? serek ma pod napletem?? wiem że ma 22 cm w zwisie, a grubośc ?? 😴 wiesz, takie detale są ważne😴 musze sie zdecydowac.... to nie randka w ciemno ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ze spuszczoną głową, powoli, idzie Klara z Fridy niewoli...." Miło było ale się skończyło ( na dziś) ;) Grzeczni bądźcie, no chyba, że seks uprawiać będziecie.... :) Dobrej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarus, nie udawaj niewiniatka... mojego koootasa znasz lepiej ode mnie 😴 nie raz.... i nie dwa bralas go w siebie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie wracam jeszcze, bo sie mnie przypomniało.... Fridziu, no nie, nie raz i nie dwa... ale wiesz ciemno było😴 nie pooglądałąm dostatecznie długo, bo taka niecierpliwa byłas, że tylko byc pchała i pchała i pchała ;):D:D teraz chcę znać szczególy:D:D mozesz mi na priw opisac , do poduszki sobie z paltza szczelę :D:DD;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ty zboczuszko... moja sliczna :P nie wyciagajmy tego co tylko nasze na forume 😴 odpalaj priv 😴 juz mi stoi do ciebie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to by się zgadzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×