Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida6

prosze nie usuwac tego tematu_dziekuje

Polecane posty

Gość bez nicku póki co
Sam/a jesteś stare próchno. A Tuwima pasjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne mi próchno, pomiata adoratorami, puka się @ o pierwszej w nocy, kręci leszczykami...świetne i trafione teksty, brak tematów "tabu", jak to jest próchno, to ja też chce być już próchnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicku póki co
Amen ;) p.s. muszę się bardziej przyłożyć zimą do czytania, bo póki co to przyklepałam bardziej intuicyjnie, niż z przekonania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opanujcie się, to staruszka 50+ ma tekie zmarchy, że cipki nie rozróżnisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego? zauważyłem że bawi się świetnie na forume. już nie wspominając o tym, jak zabawia się ze swoim psychiatrą na @. tylko czekać, jak te świństwa wypłyną... :P byłoby szkoda, gdyby nagle zniknęła :( bo jakiś siusiumajtek, co trochę pisze niepotrzebne nikomu posty. :O zanudzisz tym kobietę i nie będzie już z kim koni kraść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam roochac sie na @ 😴 przereklamowana zabawa... nie ma to jak real 😴 kladziesz towar na wadze i widzisz... burak to burak.... rzodkiew to rzodkiew .... i wiadomo ktory kwadracik dotknac.... dla czytajacych sa napisy, dla analfabetow obrazki :P roochanie na @ jest jak lizanie chooja przez gume 😴 a teraz drogie dzieci odejdzcie od monitorow i poszukajcie kolezanki/kolegi do realnego zamacania ;) ...:P:P:P:D stalam sie prorokiem 😴 niech moje slowa beda dla was jako kaganek oswiaty przywiany zmiennym wiatrem kawiarnianego przeciagu ;) wszystkim bowiem wiadomo, ze stare prochno w ciemnosciach swieci :P :D gosciu, panta rhei.... nawet goowno 😴 .... dopoki nie opadnie na dno szamba... a opada, mozesz mi wierzyc:).. mam przydomowe szambo i czasem do niego zagladam 😴... spr&ptw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre, aż sobie zjadę pod tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fridziu😴 czuję sie oszukana 😴 dlaczego to nie ze mną sie roochałaś na @ ? wolisz psychiatrę ?;) daj namiary może sie przyda:D:D 😘 bym Ci dała, tylko nie wiem.... od kobiet przyjmujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarus 👄 serce moje... wybacz mi... wybacz :P:D nadrobie te dni zapomnienia... wracam do zywych 😴 odezwe sie na priv... a wtedy szykuj ... wiesz co :P ... 😴 czekaj na mnie..... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko damy i nie damy Ruuuchaństwo wam w głowie a nic nie robicie naa @.Czekam z utęsknieniem.Aby tu jeszcze można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź idź niedorozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
dlaczego ma iść :( odnawia tylko stare kontakty. :) tylko nie wie że frida zostawiła go daleko w tyle. gdy on stwierdzi że paluszki mogą być słone, frida na pomarańczy zaczepia niewinnych ludzi 😭 :P przepraszam fido, ale taka jest Kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Wścieklizna
przecież frida to pedau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze pedau... masz racje stefanie 😴 mam k****a 22 cm 😴 oczywiscie w stanie spoczynku 😴 slodkie dziurki wszystkich tutejszych fagasow sa moje 😴 nie gardze rowniez kobietami... jak sie jakas trafi 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
hehehehe, pozwól że potraktuję to jako żart, który właśnie wyssałeś sobie z paltza. frida, to kobieta i ustawi mnie z klara75, bo jak tu piszę mam na Nią ochotę, ale ona gardzi pelikanami :( woli wróble :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O kto kogo ma ze mną ustawiać?? i kto mówi, że wolę wróble?:D Pelikanie:D aś mnie rozśmieszył:D sam się ze sobą ustaw, zobaczysz jak będzie ci dobrze :P:P Kochane😘Fri i Lubię będę później, więc "myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ni godziny " ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D rozbawiles mnie mlody ... pelikanie?? dla klary potrzeba faceta z jajami i kootasem, nie ptaszka z dziurka 😴 pelikan... rodem z kazimierza... mlody :) bezchoojek kogutek z ciasta drozdzowego 😴 klara ma mnie.... i starczy 😴 22 cm w spoczynku robi spore wrazenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody... fakt :O pewnie nawet nie wie gdzie szukac klarci cienia 😴 nalezy mu droge wskazac... zeby nie zabladzil 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za drogowskaz robić nie zamierzam. Tym bardziej, że wolałabym sama sprawdzić na co ten cień pada ;) I tak już mi zrobiłaś konkurencję 😭 22 cm w spoczynku nawet tak świetnymi cyckami jak moje nie przebiję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super stronka z doładowaniem telefonu !!! Polecam !!! Doładowałem sobie konto za 30 zł !!! Kto potrzebuje kaski na dzwonienie i sms-y niech wchodzi !!! goo.gl/7LWbSx POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×