Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida6

prosze nie usuwac tego tematu_dziekuje

Polecane posty

Teraz dopiero skumałam, jak napisałaś na mój adres, że i tutaj wendetta podszywa a.k.a. Gabriela się rozpościera... Aż kroniki trzeba by spisać. Jakimś cudem mam dziś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jedziem, bo chcę sobie przypomnieć piękne i osobliwe momenty. Wierne Google i odpowiednio powpisywane hasła dały mi właśnie pewien wgląd w moją i podszywa-Gabriela dawno już zapomnianą przeszłość na kafe. Ale jaja. Rok 2011 - Dzika karuzela z podszywem zakręciła się po raz pierwszy we wrześniu 2011. Czyli ta polka trwa już ponad dwa lata, nawet więcej, niż myślałam. Jako start przyjmujemy powstanie tematu "Kluby w Wawie" - wtedy stworzyłam legendarną już :classic_cool: postać Magdy Zimmer a.k.a. Dekalogowatej, dwudziestoczteroletniej, bezpruderyjnie pruderyjnej studentki, która pragnęła zaszaleć w dzikiej stolicy. Wspominam Madzię z Lublina ciepło, to mój najukochańszy projekt. :classic_cool: Zaczęło się od nicka "DekalogAwata", wcześniej jeszcze miał nicka "Dekaiogowata" z wielkim "i", który jednak nie był aż tak strasznym narzędziem ze względu na fakt, że modki dość "szybko" go zbanowały, bo w grudniu albo styczniu. :D DekalogAwata "siała" jednak zamęt jako prostytutka, córka płemieła, ogłupiałe dziewczę biorące do doooopy i z "móżynami", itd., itp., co tam tylko Gabriel mógł wymyślić. Zaczęła się między nami wojna, nowe podszywy wyskakiwały na przemian z moimi paroma nickami typu "Generau Deka" albo "Kapral Deka". Mimo Bóg wie ilu wpisywanych kombinacji nicków, podszyw jednak i tak jakoś potrafił je "podszyć" i wymyślać nowe kombinacje jak i przypadkowe niebieskie nicki, które tylko ja mogłam rozpoznać jako jego (zawierały moją poprzednią stopkę, wypowiedź albo charakterystyczny ciąg wyrazów, które na pozór bezsensowne, tworzyły jednak spójną całość). Udało mu (a może im :P ) się podpierdzielić także nicki osób, które z kafe już odeszły i poprosiły modki o wykasowanie nicka. Podszyw przed świętami dostał jeszcze świra i stwierdził, że najlepszym sposobem na wk******enie użytkowników będzie podbijanie moich tematów, tak żeby wszystkie naraz znalazły się na głównej. Taka mniej więcej była aktywność Gabriela w roku 2011. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O. W 2011 była jeszcze afera ze...stopą. :classic_cool: Dla jaj wrzuciłam wtedy zdjęcie jakiejś brudnej stopy w stopkę, nie zważając na to, skąd zdjęcie pochodzi i jakie to może mieć konsekwencje. Stopa okazała się własnością dziewczyny ciut starszej ode mnie, na moje nieszczęście Polki, która została na blogu zjechana przez podszywa i paru innych matołów, przez co po raz pierwszy zrobiło się autentycznie nieprzyjemnie. To mnie przekonało, że osobie, która chroni się "zmiennym IP", wydaje się, że jest bezkarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr3
spr&potw to samo mi opowiadala, kiedy masowalem jej posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok 2012 był rokiem ACT, SOP i innych takich... Był także rokiem pseudonimu "Dek@" i rokiem mojego radosnego "przyznania" się do mojego prawdziwego wieku i jak powodu, dla którego popierduję sobie na kafe. Dla Gabriela ten rok też nie był tak intensywny ze względu na zbanowanie i Dekalogowatej, i jego podszywowych nicków. Momentem "przełomowym" było moje wypierdzenie na forum korespondencji między mną, a podszywem, która była bardziej żałosna, niż użyteczna, ale dawała pewien pogląd na różnice pojawiające się między nami. Było parę podbić tematów, parę mniej wystrzałowych akcji, ogólnie przez ten rok nic szczególnie wielkiego się nie działo albo ja już nie pamiętam i nie mogę znaleźć w internetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr3
teraz widze w pelnej wyrazistosci te twoja tragedie odtąd bede przytulal jeszcze mocniej intensywniej i szybciej pierdoolony gabriel, tyle zła w jednym czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początki roku 2013 to w zasadzie puste kartki, bo był to dla mnie dość zajęty okres w moim życiu i poza lekkim posrywaniem w różnych tematach, nie spędzałam zbyt dużo czasu na kafe, podszyw kontynuował swoją działalność, czasami popiskiwał pod różnymi wariantami mojego nicka, czasami przypominał stare tematy, czasami spekulował o mojej śmierci. Potem wiosna upłynęła mi na pracy, podszywowi na ugniataniu gruchy, lato zaczęło się gorąco dosłownie i w przenośni - podszyw odkrył, że na nowej kafe (która to zablokowała mi nicka "Dek@" a odblokowała Dekalogowatą) posługując się niewidocznymi znakami z języka HTML można perfekcyjnie podszyć czyjegoś nicka. "Dek@-i" mnożyły się jak grzybki po deszczu, toż samo działo się z innymi nickami, była to więc spora akcja. :classic_cool: Szybko jednak wylano podszywom kubeł zimnej wody na łeb, kiedy informatyk-lunatyk zablokował możliwość wstawiania w pola "pseudonim" oraz "temat dyskusji" znaków "specjalnych". No i nadeszła pora najświeższej afery, czyli wysyłania maili z "mojego" adresu, który nie jest moim adresem - sprawka stron internetowych oferujących takie usługi. A historia pisze się dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr3
no ale teraz jestesmy juz razem i nic ci nie grozi zlotousty za to w siodmym niebie moze tak byc musialo, zebym mogl w koncu cie spotkac nieodgadnione są sekrety sciezek naszych serc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr1
to ja mialem te kwestie wyglosic kazesz mi pisac a potem na idiote wychodze pieerdol sie, od tej pory dzialam niezaleznie a czyja bedzie deka, to sie jeszcze zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr1
to Deka wyboru dokona najwazniejsze, ze te dwa ch***e są spacyfikowane co dwoch to nie czterech myslie zresztą, ze we trojke tez nam dobrze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr1
wypieerdalaj z tematu podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr3
zboki dziewczyna ma dopiero 16 lat w kryminale zgnijecie pedofile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr007
jak hijeny banda zjebow kto wie czy ona z tym gabrielem i jukenem bezpieczniejsza nie byla biedne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr1
zamykame dostalem nowe foty na maila chodzmy se potargac w zgodzie i pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr007
polnoc minęla dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr1
ale ci się qrwa zebrało na wspominki - starzejesz się mentalnie stara egocentryczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty pamiętasz te wszystkie nicki i hasła? Kompletnie nie mogę sobie przypomnieć hasła do generała. 😭 Chyba że...masz jedno hasło i jego wariacje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr002a
spierdaalaj juken, j*****y podszywie nie odbieraj temu forum resztek jego blasku wrocisz jak moi ludzie wyłącze grawitacje zeby cie od dna jakos oderwac, zloty drol'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr001
:D ale mu dojeebałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr003c2
k***s czolo marszczy, może tylko gluchy widziałeś ? z*****ł nam nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr034
nickow mozna najeebac ile sie chce, tutaj takie zasady są, o ktorej ojciec wraca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie jeszcze akcje w tym roku planujesz? Maile już nie bardzo wypalają. Nicków nowych założyć się nie da. Masz jakieś ciekawe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj wydębić ten numer, spróbuj. Użyj wszelkich dostępnych sztuczek, zdobądź moje zaufanie, prześlij fałszywe zdjęcie pięknego chłopca, obiecaj mi złote góry... A ja ci powiem: s p i e r d a l a j! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr033
Wow dzielna dziewczyna, ma jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr011
to moze niech ten telefon lepiej nam odda bedziemy do niej dzwonic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb nr012
ty glupi jestes jak juken jak chcesz do niej dzwonic z jej telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×