Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida6

prosze nie usuwac tego tematu_dziekuje

Polecane posty

Gość jzb
ale zaznaczam, że jestem tu dopiero od pięciu minut wcześniej byłam zajęta r*****iem w myślach aż mnie głowa rozbolała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj... niech ci nie opada... nie wysle ci zdjecia z rtg, bo jest malo estetyczne.... zrobilam niedawno bardzo piekne zdjecie wlasnego cienia na piasku... uwazam, ze bedzie lepsze 😴... wstrzymaj sie.... podtrzymuj go dlonia... niech nie opadnie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
ja z kolei r******m myślami, od tego tez może bolec glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
siostra od lat ta sama, taka czarna, z garbatym nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrazilam sie na poczte o2... nie jest taka doskonala i szybka jak sie reklamuje 😴 .... wyslalam zdjecie, a tobie zdazyl opasc.... zasne niepocieszona 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pfffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
też tam mieszkałam, ale '67 nas internowali na wole, utworzyli nam państwo gdzieś na południu, ale komu by się chciało tak daleko jechać nara🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pfffffffffffffffff???????????????!!!!!!!!!!??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mnie nie pozada.... czuje sie odrzucona 😭 15 minut to prawie nieskonczonosc w mojej sytuacji... przeciez lada chwila moge sie rozsypac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś takiego, tylko potwierdza plotki, jakie krążą o erotycznym, że tu same grube baby siedzą i jeszcze się mądrzą. A napalone leszczyki, których nie stać na zgrabniutką laseczkę, ślą buziaczki, kwiatuszki w nadziei że ta nadstawi swoją grubą duupę i pocisną chociaż coś takiego, bo przecież całe życie nie będą lecieć na ręcznym. I swoje prośbo-groźby wsadź głęboko w tzipę o ile fałdy tłuszczu jej całkowicie nie zasłoniły. Godny pożałowania sposób lansowania się. No ale co się dziwić, to w końcu forum dla debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz rade, uruchom frida rączkowską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
fridzia ja Cię biorę w ciemno, pozasłaniam okiennice,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki wiatr cie tu przywial czerwony gosciu... w to miejsce dla debili.... a moze to przyciaganie... jak w opowiesci ze zrodel madrosci ludowych.... swoj do swego zawsze ciagnie 😴 sprawdzilam swoje faldy tluszczu.... sa cudownie rozlane po cipce... takie przezroczyste i opalizujace wszystkimi kolorami teczy... po prostu doskonale w swojej niepowtarzalnej formie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
my jesteśmy ludźmi gościnnymi, przynieście jedzenie, wspólnie zjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
do tego pełnymi łaski, dla tańczących w ciemnościach pomarańczy, zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ch.uj cię to obchodzi gruba kaleko. chyba nie myślisz że wdam się z kimś takim w pyskówki, jak te matoły, którzy lepiej podłubaliby sobie w nosie a nie z nudów błaznowali, jak ostatnie przygłupy. Tobie wydaje się pewnie że jesteś lepsza, bo zalogowana, szacun k*****. błechehehehhee Szkoda że ty do siebie nie masz szacunku, albo sprawia ci to radochę jak te debile ci urągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz się spuszczam z tej fanfaronady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość Coś takiego, tylko potwierdza plotki, jakie krążą o erotycznym, że tu same grube baby siedzą i jeszcze się mądrzą. A napalone leszczyki, których nie stać na zgrabniutką laseczkę, ślą buziaczki, kwiatuszki w nadziei że ta nadstawi swoją grubą duupę i pocisną chociaż coś takiego, bo przecież całe życie nie będą lecieć na ręcznym. I swoje prośbo-groźby wsadź głęboko w tzipę o ile fałdy tłuszczu jej całkowicie nie zasłoniły. Godny pożałowania sposób lansowania się. No ale co się dziwić, to w końcu forum dla debili. XXX Nie sadze zeby Alka byla gruba i brzydka :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jugen wszyscy cie lubieją ❤️ odpusc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniał napisać, ze Ala to wyjątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×