Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystkie kobiety jakie przyciągam to zło

Polecane posty

Gość gość

To panny tzw. łatwe, szybkie seks na pierwszej maks 3 randce, czasami od razu seks bez randki inne się mną nie interesują :(. Każda normalna kosz od razu, każda puszczalska chciała się bzykać, poznałem wiele takich kobiet byłem w seks układzie, ostatnio o mało co nie przespałem się z mężatką, poznałem kolejną pannę kumpel ją zna też puszczalska, miałem w życiu tak chore akcje że nawet głupio mi pisać kiedyś panne odprowadzałem do domu w którym spał uwaga jej chłopak, co nie przeszkadzało jej przelizać i przytulać się ze mną (seksu nie było bo nie dążyłem do tego i byłem pijany). Kumpla eks kiedyś przy nim o mało co mnie nie zg****iła... innego kumpla żona chciała przyjść jak on był na delegacji... nie wiem co ze mną nie tak, ostatnio usłyszałem tekst że wyglądam na takiego co lubi seks od kobiety... stąd te problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwa szmata z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako porządna kobieta nie chcialabym faceta, który grzmoci wszystkie łatwe panny. Jestes skazany na latawice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha ciekawe ciekawe, bo wiekszosc facetow wyglada na takich co sex ich nie interesuje a ty jestes inny jakis inny :) wiec to mow stad? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foxy_Lady ma rację, jak już raz zszedłeś na złą drogę to porządne dziewczyny będą ci dawać kosza na starcie. bo kto by chciał takiego i po co? żeby się czymś zarazić? zresztą i tak na pewno porządną byś zdradzał, skoro tak już się przyzwyczaiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×