Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewela00

Wszystkie kobietki starajace sie w pazdzierniku

Polecane posty

Czesc dziewczyny :) Zalozylam ten temat zeby nie byc sama. Jest dla wszystkich kobiet ktore staraja sie o dzidziusia w tym miesiacu, czekaja na robienie testow itp. To jest moj pierwszy miesiac starania. Na 28 wrzesnia wypadala mi owulacja.Kochalam sie wtedy, 29 rowniez. Okres wypada mi dopiero na 14-15 wiec mam duuuzo czekania :( Jesli nie wytrzymam to zrobie test w przyszlym tygodniu Zapraszam do wypowiadania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarneoczymam
Witaj! Chętnie się przyłącze! Okres miałam 27 września więc jeszcze nawet nie wspolzylam.. Czekam do 10 dc. Chcemy zaplanować córkę bo mamy już 2 chlopczyków. A Ty które dziecko planujesz? To jest tak praktycznie pierwszy cykl starań. Wcześniej tak z ciekawości spróbowaliśmy w 6 dc, w innym miesiącu w 7 dc. Wtedy nie zależało mi zeby zajść w ciążę bo czekałam na październik. Wspierajmy się. Zmykam do pracy. Papatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Milo ze sie ktos odezwal. Widze ze nie tylko ja czekam. Ja dopiero pierwsze :) Wczesniej tez kochalismy sie bez zabezpieczenia ale nie zwracalam uwagi na dni plodne itp.Moze za pierwszym razem sie uda. Wiec trzymam za Ciebie kciuki zeby teraz sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halooo, nikt wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie staram 2 cykl, dziś mam 11 dc i za ok 2 tyg powinien byc okres ale narazie nie chce tu za duzo pisac zeby sie nie nakrecac.. chociaz za pierwszym razem to chyba kazdy wariuje a teraz juz podchodze do tego obojetnie tym bardziej ze teraz czas jest srednio dobry na dziecko no ale... dobrego czasu nigdy nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam dostac za niecale 2 tyg.Mam wielkie nadzieje bo przeciez owulacje wtedy mialam.... Czasem nie warto sugerowac sie okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj lepiej sobie nadziei nie robić... bo potem tylko wiekszy zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety prawda..Ale jak sie tutaj nie wkrecac i nie schizowac :) Nie da sie nie myslec. Miesiac temu myslalam ze jestem w ciazy.Objawy mialam, plamienie zamiast okresu.Ale zrobilam test i negatywny. Po tamtym tescie chlopak powiedzial zebysmy zaczeli sie starac o dziecko. Kazda dziewczyna cieszylaby sie na moim miejscu bo nie kazdy facet chce miec dziecko. Tym bardziej widze go jak zajmuje sie swoja chrzesnica czy innymi dziecmi.Normalnie , urodzony tatus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ77
Cześć dziewczyny ja też chciała bym w tym miesiącu zobaczyć ll kreski na teście mam nadzieję, że w tym miesiącu uda się. Na przyszłą środę mam zaplanowaną drożność strasznie się boję ale mam nadzieję że to ostatni miesiąc starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zaczynam starania od października. Dziewczyny brałyscie kwas foliowy te książkowe 3m-ce? Ja szczerze od czasu do czasu, żle się po nim czuje- zawroty głowy mam :o Martwi mnie to trochę, bo uczulenie na kwas chyba bardzo rzadko się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ77
Ewela00 Kwas foliowy powinno się brać trzy mce przed planowaną ciążą cyba, że jesz dużo produktów zakierających kwas foliowy. Ja biorę folik na noc bo jak brałam rano to też nie najlepiej się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ77
Dziewczyny ja tylko biorę kwas foliowy i nic innego bo jest sezon na "witaminy"więc nic innego nie potrzebuje. A skąd jesteście jeżeli oczywiście chcecie napisać :-) ja jestem z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że biorac właśnie na noc lpiej go znosze niż biorac rano. Gdy planowałam 1 ciąze czułam się swietnie biorac kwas, ale teraz jestem prawie 9l starsza :D może to jest wiekiem spowodowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ77
gosc A może bierzesz za dużą dawkę moja koleżanka myślała ze jak weżmie mocniejszy to będzie lepiej ,czuła się fatalnie a niczego tym nie poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ77
Ewela00 Do neurologa potrzebne jest skierowanie jeśli dobrze pamiętam. To zależy z jakiego powodu masz problemy ze snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, My z mężem również zaczęliśmy starania :) Powiedzcie dziewczyny, w jaki sposób wyznaczacie sobie owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendla
Witam Was, ja również zaczęłam w tym miesiącu. Z tym że to nie jest moje pierwsze staranie, mamy już 3,5 letniego syna i podjęliśmy decyzję o 2 dziecku. Mamy zamiar po prostu przycelować w dni płodne, z tym że właśnie mam chyba moment kulminacyjny cyklu, tak mi się wydaje, ale nie mam możliwości współżycia w tym momencie i muszę poczekać do wieczora, ale nie wiem, czy to już za późno nie będzie. Ostatni raz spaliśmy ze sobą 3 dni temu, tak że chyba nie wycelujemy w tym miesiącu.Może zaopatrzę się w testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
do gościa. Najlepszą metodą jest objawowo-termiczna. Ja korzystam z komputera cyklu - cyclotestu. Za mnie interpretuje tempreturę a to znaczne ułatwienie. Przynajmniej wiem, że nie popełnię błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×