Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GraczWchodzącyDoGry

koleżanka mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość GraczWchodzącyDoGry

Witam, przejdę do konkretów. Mam kobietę, jestem z nią 3 lata. Ona ma koleżankę...Mieszka 15 km ode mnie. Owa koleżanka ostatnimi czasy zaczeła się mną interesować. (Może to być szczeniackie ale to są własnie pierwsze oznaki) : każde zdjęcie na facebooku które dodam zostaje polubione, wrzucałem na swoją tablice muzykę, gdzie jest nawiązanie do seksu, zdrady, tematów erotycznych :). Tam też pojawiają się komentarze, polubienia przez koleżankę mojej dziewczyny. Wczorajszej nocy byłem pod dużym wpływem alkoholu, i napisałem do niej na Facebooku w nocy : co robi tak pozno na komputerze. Okazało się iż ona akurat wraca z imprezy, własnie weszła do domu... Napisałem : to do łóżka :) Ona : smutno samemu Ja : a łóżko duże? :) Ona : bardzo :) Ja : Mega wygoda ;-) Ona : ale cóż, zostaje mi sie bawić sama :) Ja : jak chcesz :( Ona : za daleko masz... i rozmowa sie urwała ponieważ ja dalej piłem, ona pewnie poszła spać. Około pół godziny później napisałem jej że ciągle siedzi mi w głowie. Lecz zeby rano nie wyciągała z tego konsekwencji (nie wiem o co mi chodziło :) ) Ogólnie jest bardzo ładna, ja mam swoją kobiete z którą życie mi sie układa, lecz jako nastolatek 17/18/19+++ lat się nie wybawiłem z dziewczynami dlatego mnie teraz bardzo ciągnie do zdrady z nią. Nie będe owijać w bawełnę, bardzo mi zależy na tym aby wylądować z nią w łóżku a pozniej owe relacje utrzymywać w układzie jaki byśmy chcieli. (O ILE TAK DALEKO ZAJDĘ :D ) Proszę nie wyzywajcie mnie za to że chce coś takiego zrobić. Nie umoralniajcie i tym podobne bo to zbędne. (może trafi sie ktoś doświadczony z podobną sytuacją) Pytanie do Was : jak dalej to wszystko rozegrać aby to "popchnąć" wyczuć grunt, sprawdzić czy to jest faktycznie oznaka iż ona też czegoś chce? Może poczekać aż sama napiszę na Facebooku wiadomość? Może zaproponować jakiś wypad autem? Impreze? Jak wy to widzicie? Z góry dziękuje każdemu kto wytrwał do końca i przeczytał temat oraz dziękuje za każdą sensowną odpowiedz która coś wnosi! Ps. Jeśli trzeba - pytajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_sem_netoperek
k***a jego mac... nie umiesz przegrywac? :classic_cool: podchodzisz, dostajesz w pysk i wszystko jasne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50ShadesOfGreyToChłam
Jestem laską, i konkretnie pisząc - ona chce. Musisz tylko wybadać, albo może już na tyle ją znasz - czy ona pragnie luźnego układu, czy czegoś więcej. I uprzedzam, dziewczyny są tak skonstruowane, że uprawiając seks z fajnym, przystojnym facetem, niewiarygodnie łatwo się zakochują, niezależnie od tego co na początku planują i jak im się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że ciągne cię do innej jest normalne, jesteś młody! ale że nie umiesz tego powstrzymać? no cóż, nie każdy ma silną wolę. zerwij z obecną, bądź z drugą. obecnej wyświadczysz tylko przysługę - która chciałaby mieć takiego faceta jak ty? żadna:) i bądź z tą drugą, bo skoro rwie chłopaka swojej koleżanki to jest na takim samym poziomie jak ty:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz posuwać się do zdrady jak się nie wyszalałeś to po prostu zostaw swoją obecną kobiete bądz wolny i r***aj kogo chcesz . Jak bym była na miejscu twojej kobiety wyrwałabym ci tego j****ego h**a a jajka żuciła psu na pożarcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie. Fajnie, możesz sobie mieć ciągoty do innej... no ale zerwij ze swoją. Po co kogoś ranić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z obecna. Pomyśl o jej uczuciach. Ona i tak się dowie i wtedy zgotujesz jej piekło i traumę, że którą będzie długo walczyć. Zdrada faceta z jej koleżanką to zdrada podwójna. Nie zachowuj się jak egoista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraczWchodzącyDoGry
Szanuje Wasze wypowiedzi, na pewno na dniach to przemyśle. Bo mimo tego że myślę o zdradzie to troszkę myśle :) ale prosiłem też o coś. Cytuję : "Proszę nie wyzywajcie mnie za to że chce coś takiego zrobić. Nie umoralniajcie i tym podobne bo to zbędne. " W dalszym ciągu proszę o jakieś wskazówki porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz to przemyśleć bo ta koleżanka na pewno chce chłopaka na stałe a nie na seks, szczególnie ze napisała "smutno samemu", ile ona ma lat a ile ty? pamiętaj ze laski mają PARCIE na związek, a nie na seks, moze najpierw udawać ze chodzi o seks ale podświadomie będzie do tego dążyć i jak jej dasz kosza to moze nie mieć skrupułów, myślę że jak spróbujesz to stracisz swoją obecną dziewczynę a ta na p*******ie tez okaże się klapą i w końcu zostaniesz sam, wybawisz się z laskami i za jakieś 4-5 lat spotkasz tę jedyną .... zobaczysz ze tak bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraczWchodzącyDoGry
Mam 20 lat. I przegrałem w młodości koło 3 lata temu ponieważ strasznie byłem wierny i zawsze w głowie miałem DŁUGI STAŁY ZWIĄZEK BEZ ZDRADY. Dlatego teraz mi takie akcje w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że tobie nie zależy na obecnej dziewczynie, przemyśl to tak szczerze sobie odpowiedz ... nie przeraża cię co ona by mogła czuć jakby się dowiedziała??? albo wyobraź sobie jak twoja obecna dziewczyna piep....rzy się z innym - miłe? jeżeli to cie nie wzrusza to i tak nie kochasz obecnej więc mozesz bez ogródek zarywać nową laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś miał puste laski na seks, to wytęskniłbyś się za szczerym długim związkiem jak ja... ale myślę że tak szczerze nie kochasz obecnej kobiety, myślę ze jakbyście zamieszkali razem to szybko byście się rozstali lub się sobą znudzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraczWchodzącyDoGry
Aniołek o piwnych oczach oraz jeden z gośći Bardzo dobry przykład który już dał mi dużo do myślenia. Przyznaje się jestem jeszcze młody i głupi. Ale z drugiej strony jeśli dowiedziałbym się o relacji Mój Najlepszy Kolega z Moją Kobietą to z dwoma osobami zrywam kontakt i bez wiązanki słownej oraz rękoczynów by sie pewnie nie obyło. Lecz pewnie powiecie znów : "Nie jestem lepszy" no ale chce sprawdzić jednorazowo... te własnie koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się wydaje że nie zależy ci na obecnej dziewczynie i rozglądasz się za innymi, szkoda ci tylko tych 3 wspólnych lat i boisz się ze zerwiesz z dziewczyną a i z tamtą nie wyjdzie i zostaniesz z niczym. warto się zastanowić dlaczego w ogóle zainteresowałeś się koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz to poważnie przemyśleć bo sam fakt że masz takie ciągoty o czymś świadczy! ja ciebie nie będę moralizować czy przekonywać, musisz się naprawdę MOCNO zastanowić - co możesz stracić, a co zyskać? co jeśli seks z koleżanką okaże się beznadziejny (ona jak kłoda) i ta koleżanka zacznie napierać na związek? Sam fakt że ona Cię podrywa na fb i jest koleżanką twojej dziewczyny świadczy o niej jak o desperatce!!! napisała jeszcze o samotności i smutku - uciekaj chłopie przed takimi desperatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu Twoja dziewczyna ma ponosić konsekwencje tego, że się nie wyszalałeś? Myślisz, że jak zrobisz to "jednorazowo" to nikogo nie skrzywdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze jesteś? :) daj znać jak rozwijają się wydarzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraczWchodzącyDoGry
Życie codzienne, spotykanie się, studia, oraz życie erotyczne w sypialni z moją obecną dziewczyną układa mi się bardzo dobrze. Mam wszystko co powinien mieć związek na ocene 4+ :) Pod "PRAWIE" każdym względem (prócz tego jednego teraz - zdrada) szanuje moją kobietę. Problem tkwi chyba w tym że ma wszystko, aż nad to... Nigdy nie dziękuje za duże i małe prezenty. Jak to w związku bywa nie zawsze ma sie dobry dzień. Nieraz gdy przytulam, całuje, czy wręcz bawie sie w grę "bardzo kulturalnie wstępną" na oczach jej koleżanki to widze własnie w tej koleżanki oczach blask że ona by to własnie chciała ale nie ma. Ja staram się, i chyba mi sie udaje być wdzięcznym, uśmiechniętym, jej chłopakiem... Ona nieraz o tym zapomina. Dlatego może pcha mnie to do zdrady aby czuć sie docenionym przez jej koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anteeeekkkk
daj namiary na twoją kobietę, ja właśnie poszukuję takiej do stałego związku bo w koło same puste ku rvi szony co na kasę lecą a ja chce prawdziwą, kochającą, oddaną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci jako doswiadczona osoba. Chcesz bzyknąć rób to daleko od gniazda. Taka koleznaka zaraz chlapnie kolejnej i stracisz i gniazdko i półeczke na której przysiadasz:classic_cool: zachowujesz sie jakbys miał rozum w paluchu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam wszystko co powinien mieć związek na ocene 4+" to słabo!!! mój związek po 3 latach to był już ślub i w skali od 1-6 oceniłabym na 7!!! Istne szaleństwo, europę przejechaliśmy motocyklem, spaliśmy na łóżku o szerokości na pół metra i się wysypialiśmy bo spaliśmy w objęciach.... echhh to były czasy!!! dzisiaj, 7 lat minęło nadal jest ogień ale to już nie to szaleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
wypowiedziałbym się, ale mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraczWchodzącyDoGry
dawno temu byłem romantykiem - Anna Grodzka ( taki żarcik :D ) jeden z gości - fakt, jeśli popłyne za daleko a ona zacznie napierać na związek - ja odmówie to już jestem spalony... Pokaże rozmowy z facebooka mojej kobiecie i BOOOM. desperatka? chyba nie... chociaż sam nie wiem. jeden z gości - myślę ze samym myśleniem o takiej akcji ją krzywdzę. jeden z gości - dobrze, zaglądam tu ciągle i będe pisał jak akcja się toczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopie oszalałeś? widać ze nie chcesz pobzykać dla pobzykania tylko konkretnie zależy tobie na tej koleżance, zauroczyła cię i nie możesz przestać o niej myśleć, tu nie chodzi że się nie wybzykałeś za młodu - tak sobie to tłumaczysz ale widać jak na dłoni że na niej tobie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayleigh22
przerazacie mnie. zycze ci autorze z całego serca aby twoja dziewczyna sie dowiedziała o wszystkim. good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem troszkę starsza od ciebie wiesz mi że nie przegrałeś swojej młodości , tylko ją szanowałeś bo w życiu nie liczy się ilość tylko jakość i wielki Szacun . Myślisz że sex z nie znaną osobą jest bardziej podniecający lub jest więcej emocji albo ona potrafi lepiej który zaliczył więcej lasek dla mnie to żenada . Dla mnie osiągnięciem jest gdy widze pare małżeńską staruszków którzy mają po 80 lat a poznali się mając 16 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraczWchodzącyDoGry
Anteeeekkkk poniekąd trafiłeś, mam dobry samochód, nawet bardzo dobry. Na dodatek owa koleżanka lubi te marke. Pieniążki też są, co sprzyja całej sytuacji. Co do kobiety życia - szukaj - znajdziesz :) powodzenia! jeden z gości - przecież nie pojadę na Szczecin lub Białystok żeby poznać jakąś dziewczynę i sie z nią przespać. Ale racja, dobrze powiedziane z tym gniazdem. jeden z gości - Ja się ciesze z mojego 4+ :) również przeżyłem z moją kobietą wypady. Tego sie nie zapomina, było ekstra. Życzę dalszego szaleństwa! Najszybszy w mieście - dziękuje :) jeden z gości - no tak, zauroczyła mnie. Ma urodę, rozmowę też opanowaną więc chcę seksu :) kayleigh22 - oby nie :) i nie życz drugiemu co Tobie niemiłe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
hmmm... pierwszy raz ktoś podziękował mi za lenistwo zostanę chyba tutaj dużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×