Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vittalic

Dlaczego piękne kobiety spotykają się często z brzydalami

Polecane posty

Gość Vittalic

Wytłumaczy mi to ktoś? Są zgrabne, ładne, mają powodzenie, a wybierają kolesiów którzy urodą nie grzeszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mają nieuświadomione kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostownik_idiotow
nie wiem, moze uroda to nie wszystko? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vittalic
Uroda to podstawa. Kto sądzi inaczej jest oderwany od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety lecą po skrajnościach albo brzydal albo piękniś a normalny facet jest dla nich nudziarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie mając nic do zaoferowania tylko tacy zagadują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to jest ładne, co ładne, tylko co się komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dużo przystojnych facetow ma za wysokie mniemanie o sobie. A facet brzydszy docenia bardziej ladna kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vittalic
Nadal nie rozumiem. Facet wygląda jak kloszard, zajeżdża hipisiarstwem, z natury też raczej przebojowy nie jest, a trafia mu się taka dupa że hej. Nie dla psa kiełbasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydki facet ma mniejsze wymagania niż ten przystojny. Przystojny wymaga by kobieta była zaradna i już większość kobiet tego nie spełani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dlatego bo on ma kulturę, pan na poziomie, a nie takie kompletne zero, cham i prostak jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny, przeciętny facet po prostu boi się zagadać do pięknej laski! marzy o niej, fakt, wyobraża sobie, ale nie starczy mu odwagi, by zagadać i by się znajomość jakoś zaczęła. no a taki byle jaki ma to w d*** no to panna woli być choćby z nim niż sama, i czekać wiecznie aż normalny facet nabierze śmiałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vittalic
Przecież ja jestem kulturalny i dbam o kobietę więc o ci chodzi? Facet tej dziewczyny jest brzydki i chuderlawy ma nieładną twarz i wygląda na niezbyt zadbanego więc trudno żebym mu słodził co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasy księżniczek dawno minęły chcesz normalnego faceta to musisz ruszyć swoje 4 litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO MAJA KASE, niestet tak czesto bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
też to często obserwuję, że brzydcy faceci mają śliczne laski może dlatego, że kobiety od małego uczy się, że wygląd to nie wszystko? Faceci zato stawiają wygląd u kobiet na pierwszym miejscu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety po za wyglądem nic nie mają to na co mamy zwracać uwagę? chcecie być kierowcami w związku? szukacie mężczyzn bez prawka? chcecie więcej zarabiać w związkach ? itd. Wszystkiego wymagacie od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto przystojny facet zachowuje sie "byleby wyrwac" a "brzydszy "facet bardziej docenia to ze ma u swego boku piękną kobiete , bo gdyby ja stracil to wie ze moze nie trafic na 2 taka . no ale to taka prowizorka tak czy inaczej wedlug mnie ludzie nie patrza na wyglad gdy kochaja . ;) ja zawsze mialam dosc przystoinych chlopakow , teraz poznalam faceta 14 lat starszego ktory nie jest idealem ale ma tak cudowny charakter ze dla mnie jest wyjatkowy pod kazdym wzgledem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę te piękności lecące na brzydkiego...Życie to nie jest kreskówka Disneya. Nawet tam jak gość był brzydki to przynajmniej był księciem, czyli całkiem niezłe kwalifikacje overall. Spróbuj być jeszcze nieśmiały...Strzelenie sobie w łeb nie brzmi wcale tak źle w takim zestawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) lecą na brzydali bo myslą ze taki nie pujdzie na lewizne ,i chyba mają racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie rozumiem. Facet wygląda jak kloszard, zajeżdża hipisiarstwem, z natury też raczej przebojowy nie jest, a trafia mu się taka d**a że hej. Nie dla psa kiełbasa... no cóż...ja jestem taka ładna dziewczyna, szukałam męża do życia, dobrego człowieka, spokojnego, rozsądnego i wpatrzonego we mnie jak w obrazek, stałego w uczuciach. Nie jest piękny, ale jest ładny, dobrze mu z oczu patrzy, kochany jest. Znacie powiedzenie, że mężczyzna ma być trochę ładniejszy od diabła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie powiedzenie, że mężczyzna ma być trochę ładniejszy od diabła ? x Tak znamy,i to jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×