Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rodzyn

ODCHUDZANIE PAŹDZIERNIK 2013 kto wbija

Polecane posty

Hej dziewczyny!!!! Ja juz wrociłam , nie jest lekko wrócic do rezimu dietowego ;/ dzisia totalna kaplica . Jutro powrocdo pracy - co gorsza wiem ze zastane zmiany ale niestety nie na plus ;/ Co do pomiarow to chyab nawet boje sie stanac na wadze bo wyjazdzajac mialam 65 kg:) W planach takze powrót na siłownie - poki co zamrozilam karet na dwa tyg ale odpowiedzi zwrotniej nie otrzymalam , wiec czuje ze sie wnerwie . Do zrzucania mam 16 kg ;/ i prawdopodobnie 5 za soba 9 bynajmniej tyle bylo przed wyjazdem .Poki co pobieznie przejrzalam nasz watek i widze ze jest tego mnostwo wiec nie wiem czy zdolam to wszytsko przeczytac dzisiaj ale .... sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik- > "zdrowa dieta" Co do schudnięcia -> siłownia i siłowe ćwiczenia, to bzdury, że od tego się nie chudnie ! I koniecznie dietetyk ! Przepraszam Was, ja tak szybciutko, teścia mam w ciężkim stanie i jeszcze mnie tu trochę nie będzie, nie mam teraz głowy na odchudzanie, chociaż chodzę ćwiczyć na odstresowanie. Powodzonka, będę niebawem, myślę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie było mnie kilka dni u mnie waga stoi nadal ...;/ zobaczymy jak w poniedziałek będzie może w końcu zobaczę tą 6 z przodu :) znalazłam ciekawy temat a raczej ciekawa dietę ja osobiście chce wprowadzić raz w tygodniu ta na samym dole jedno dniowa brzmi obiecująco moje jutro sobie zrobię taki dzień. Dieta owsiankowa - na czym polega?Typ nr 1 - dieta miesięczna Dieta owsiankowa składa się z trzech - dość restrykcyjnych - faz. Dieta owsiankowa - Faza 1 Pierwsza z nich trwa tydzień. W jej trakcie należy spożywać jedynie pełnoziarnisty owies znajdujący się np. w naturalnych płatkach. Posiłki dzielimy na pięć dziennie, z których każdy musi zawierać jedynie płatki owsiane z chudym mlekiem lub odtłuszczonym jogurtem naturalnym. Liczba kalorii dostarczanych organizmowi w tym czasie powinna wynosić około 1000 kcal dziennie. Dieta owsiankowa - Faza 2 Trwa 30 dni. W tym czasie do jadłospisu możesz włączyć ulubione dietetyczne jedzenie, ale jedynie jako dodatek do owsianki, którą nadal należy jeść 3 razy dziennie. Dzienna wartość kalorii dostarczanych organizmowi nie powinna przekraczać zaś 1300 kcal. Propozycje dodatków to mała porcja warzyw lub owoców (ok. 100 g) oraz 50 g mięsa (np. piersi z kurczaka lub indyka). Dieta owsiankowa - Faza 3 W tym czasie przygotowujesz organizm do zbilansowanej diety. Pamiętaj, by podczas trzeciej fazy chociaż jeden posiłek składał się z porcji owsianki, a dodatkowo jako przekąskę możesz zjadać np. owsiany batonik. Szacowany spadek wagi to od 6 do 8 kg! Typ nr 2 - dieta jednodniowa To dieta błyskawiczna, którą należy przeprowadzać raz w tygodniu. Polega na zjadaniu w ciągu całego dnia 5 porcji owsianki z chudym mlekiem lub odtłuszczonym jogurtem naturalnym. Między posiłkami możesz pozwolić sobie jedynie na ziołową herbatę lub wodę niegazowaną. Dieta ta nie tylko dostarczy organizmowi mnóstwa składników odżywczych, ale również wymiecie z organizmu wszelkie zalegające toksyny. Jakiego możesz spodziewać się efektu? 1 lub 2 kg mniej w ciągu zaledwie jednej doby :) Dieta owsiana - zalety Dostarcza mnóstwo błonnika, który oczyszcza jelita i dodatkowo na długo daje uczucie sytości Płatki owsiane zawierają bardzo dużo żelaza, magnezu, potasu i cynku Dzięki tej diecie obniżysz poziom cukru i cholesterolu we krwi Owies pomoże ci w zachowaniu młodości - wszystko dzięki przeciwutleniaczom, których zawiera naprawdę dużo Dieta owsiana - wady Jest dość monotonna - ciągłe jedzenie tej samej potrawy szybko może zniechęcić do dalszego jej przeprowadzania Dostarcza mało kalorii, przez co możemy czuć się osowiali i bez energii Choć chudniemy, dzieje się to kosztem niedoboru składników, których nie dostarczamy wraz z pożywieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn - no to trzymam kciuki za tescia , Mam nadzieje ze wszytsko szybko wroci do normy i szybko do nas wrocisz zeby pochwalic sie kolejnymi postepami U mnie do obzarstwa , problemow w pracy .... mega problemow bo tak na codzien to optymistka ze mnie aksymalna dolaczylo przeziebienie i powiem Ci ze nie mam sily na odchuzanie - malo tego zjadlam batonika - nii takiego dla sportowcow ktory mial dzialac jakko zamiennik a ja go zeżarłam do posilku i teraz leze taka obzarta jak swinia Madzia2231- ja niestety nei nadaje sie na zadne diety cud ... ale jesli tylko chcesz i jestes zmotywowana to napewno Ci sie uda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że już tu nikogo nie ma :( zatem przechodzę na "zdrowa dieta" zapraszam was tam też !!! całuski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn jakoś znaleźć nie mogę weź wyślij link do tego tematu :))? A ja muszę się pochwalić 69.1 w tym tygodniu bez żadnych ćwiczeń sama dietka a bez ćwiczeń dlatego bo mój maluszek jest coraz bardziej aktywny a mąż wrócił do pracy i nie mam czasu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam z telefonu wczoraj sorrki i wyskoczył mi spam :)) ZAPRASZAM Madzia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
Cześć dziewczyny!!!Widzę że topik umiera...Co tam u Was?Jak Wasze diety?Jeżeli o mnie chodzi to waga pokazuje 85-86 kg,więc jest już ździebko lepiej,ale spodziewałam się że szybciej schudnę...no nic,nie poddaję się,chociaż miałam wiele momentów mocnego zwątpienia.Np.dzisiaj podczas ćwiczeń spojrzałam w lustro na swoje wielkie cielsko i straciłam nadzieję że kiedykolwiek schudnę poniżej 80kg. Jestem wściekła na siebie,że tak się roztyłam i teraz muszę kombinować żeby cokolwiek zrzucić!!!!Ech...szkoda gadać... Zdeterminowana-fajnie że wróciłaś do nas...jak tam wakacje minęły?Kupiłaś ten sprzęcior do rażenia prądem:-)? Rodzyn,Madzia2231,jak tam Wasze diety? Ubekkubek-jak Twój kręgosłup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabelek zapraszam na ten topik (link podałam wyżej), madzia już przeszła, jeszcze zdeterminowaną muszę dołapać i resztę, która długo nie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebelek u mnie już 6 z przodu dietka jest nadal gorzej z ćwiczeniami czasu brak mój maluszek się rozszalał i teraz mu poświęcam cały mój czas. Zebelek chodź na tamten topik tam chociaż co się dzieje a tu pusto :(( fajne dziewczynki będzie nas więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAkropka
Dziewczyny przygarniecie kropkę???? Waga 93 kg i masakrycznie zdołowana szukająca wsparcia i kopniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×