Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rodzyn

ODCHUDZANIE PAŹDZIERNIK 2013 kto wbija

Polecane posty

czesc odchudzaczki co tu tak pusto???u mnie dzis piekna pogoda ruszam zaraz z dziecmi na daleki spacerek..a dzis od rana nawcinalam sie tak ze kalori chyba starczy na dwa dni na sniadanie zrobilam sobie platki owsiane gorskie z maslanka wkroilam w to banana i wrzucilam pare sliwek pyszne ale kaloryczne:P:P i niestety od kilku dni chodilo za mna ciasto upieklam zebre bo przy dwojce maluchow nie mam za bardzo czasu na skomplikowane ciasta i zjadlam kilka kawalkow tej zebry naszczescie nie jest taka slodka bo dalam polowe cukru:P milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już straciłam wątek do pisania :( Nie wimm od czego zacząć :P Dzisiaj zjadłam 1640kcal wczoraj 1855 dalej nie wiem na ile ustawić diete kurde ... POMOCY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wspomne o tym co jeszcze znalazlo sie wczoraj w moim jadlospisie:D albo wspomne zjadlam prawie pol blachy ciasta zebry paczke cukierkow mietowych kilkanascie owocowych pare paczuszek chipsow ale i tak jestem dumna,ze czekolady sie nie nazarlam:D zauwazylam,ze jak od rana nie zgrzesze to caly dzien jest ok a jak rano sie skusze na zakazany owoc to juz wpadam w wir ......slodkosci Ale co tam wybaczam sobie dzis postanowilam poprawe i czekam na sniadanko zrobie sobie dzis taki lightowy dzionek w ramach kary moze maslaneczke popije i serki pojem... milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja załamana jestem, jak nie wiem ... Stanęłam rano na wadze, żeby zobaczyć, czy faktycznie tyje, no i zgadłam ... od ostatniej soboty kilo w górę. Ćwiczę dalej kardio, nie wiem czy to przez to, po godzince codziennie ... Jem normalnie, nie jem słodkiego, piwo piłam we wtorek, chipsów ani grama ... no generalnie na początku więcej grzeszyłam nawet w tygodniu niż teraz ;( Tłuszcz też jem (bo wiem, że trzeba) w sensie oliwe do mięs, węglowodany i białka, cukru w ogóle ... Co robić dziewczyny ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc dziś się zmierzyłam ... 1) Ręka (między łokciem a ramieniem 33cm) łapa jak u Koksa smiech.gif 2) Noga 56cm 3) Łydka 42,5cm 4) Talia 90cm 5) Brzuchol 108,5cm 6) Biodra 103cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn gdzieś czytałam ze w trakcie odchudzania jest czas kiedy staje waga albo nawet i wzrasta ale to przejściowe bo organizm się zaczyna bronic i coś tam się zmienia dokładnie nie pamiętam co ale tak się dzieje nawet kilka razy w trakcie odchudzania jeżeli trzymasz się zasad jak do tej pory to myślę ze zaraz będziesz chudła :)) gorzej zemną dziewczyny ja grzeszę:(:( dziś zjadłam rano pomidorowa i kawałek piersi z kurczaka potem drugie śniadanie danio duże i do godziny 18 nic nie jadłam bo nie miałam czasu :( i teraz najgorsze zjadałam ciastka belvita których miałam nie kupować ale taka ochotę miałam na coś słodkiego ze masakra no i pól makreli z kawałkiem czarnego pełnowartościowego chleba no i własnie wyjęłam szarlotkę z piekarnika i na pewno się na nią skuszę a i dwa dni nie ćwiczyłam pocieszam się ze to załamanie tym czasowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz ? Kurde oby oby :D Ja pojechałam po wagę, wypiłam jedno piwko na spanie, bo ostatnio mam z tym problem, jutro rano się będzie ważenie, zobaczymy co pokazuje nowa waga ... Każda z Nas ma jakieś grzeszki, więc spokojnie, ja jestem zdania, że od czasu do czasu można, bo byśmy zwariowały :) Ja nie wiem, czy to ma coś wspólnego z wagą, ale dalej nie mogę się normalnie wypróżnić ;( jem otręby w jogurcie naturalnym i raz pójdzie, raz dopiero po 3 dniach ;( Czasami to mam wrażenie, że mi brzuch pęknie. No nić, idę spać, jutro święto, potem weekend więc miłego dziewczynki i spokojnego ! Wpadnę jutro napisać co i jak :D Paaaa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surfinia1266
hej, czy mogę dołączyc do was dziewczyny?? Mam 158 wzrostu i ważę 58 kg, chcę zejść do mojej wagi jak zawsze czyli 50 kg, nie wymieniam ubrań czekają na mnie chociaz nie wchodzę już w jeansy. Zawsze tyję w biodrach i mam teraz 98 cm a zawsze miałam 92.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej surfinia1266 jasne ze możesz prawda dziewczynki ? :)) muszę się wziąć dzisiaj za siebie i zacząć ćwiczyć. odezwę się później buziaki i miłego dnia kobietki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mogą się dołączyć kto chce :D:D Bo ostatnio Nasz topik zjechał na 2 pozycje na głównym ;( No i ten, ważyłam się, 88,1 -> czyli tyle, co tydzień temu. Heh, jaka szkoda kurde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj zjadłam jakieś 3 kawałki szarlotki ale już nie ma więc się nie pokuszę mój maż nawet mnie prosił żebym jutro znowu zrobiła szarlotkę ale nic z tego, obiad zupa pomidorowa na drugie kasza gryczana buraczki i pierś z indyka gotowana na parze z cukinia a i danio duże z otrębami na śniadanie i to tyle na dziś może skusze się na płatki jeszcze bo dzisiaj szykuje się seans filmowy na tvn :D no i zapomniałam dodać ze ćwiczyłam 20 minut intensywnie w specjalnym kombinezonie który zakupiłam na eBay pomaga w utracie wagi normalnie byłam taka mokra jakbym z godzinę zasuwała Polecam dla kogoś kto w domu ćwiczy bardzo tani i skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ja właśnie zauważyłam, że na siłowni często widzę dziewczyny w POLARACH :| zastanawiałam się, czy to mit, czy fak, że jak się więcej wypoci to jest lepiej ? Ale ja bym chyba nie dała rady, bo pocenie mam nadmierne i bez tego leje się ze mnie jak z kranu :D Ile taki kombinezon kosztuje ?? Ja wczoraj na kolacje zjadłam/wypiłam 3 piwa :D nooo 3,5 ... Jakaś zwałka dopadła, przez wczorajsze święto a rok temu kolega zginął i sobie przypominaliśmy, jak to było ... Więc dziś trochę kac :D I jeszcze nie wiem co zjem ... Bo nie mam nigdzie sklepu w okolicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co rodzyn ja zapłaciłam 6 funtów nie wiem ile funt w Polsce to jakieś chyba 25 zl - 30 zl ale na siłownie to bys raczej w tym nie poszła mój mąż się ze mnie śmiał jak to nałożyłam ze kupiłam sobie strój na Halloween bo wyglądałam w tym jak robot tu masz link http://www.ebay.co.uk/itm/310601859135?var=610175185368&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no rzeczywiście śmiesznie to wygląda, ale to nie ma wyglądać, tylko pomagać :) No to ja może na siłownie jednak ubiorę polarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie się zważyłam :( i 70,5 waga stoi w miejscu a ćwiczę dietka jest nadal w takich momentach człowiek traci motywację wczoraj ćwiczyłam intensywnie przez 40 minut na orbiterku w kombinezonku wyobrażałam sobie siebie z przed ciąży i normalnie takiego mi to dało kopa ze muszę być chuda ze masakra. A dziś co wchodzę na wagę i dół nawet pół kilo nie zeszło ..;/;/ jeszcze ostatnio gadałam na skype z mama mojego męża i mówi ze się poprawiłam wiecie co to znaczy dla niej się poprawiłam wiecie jak to mamy albo babcie trochę ciałka nigdy za mało chrzciny robimy gdzieś w maju mam jeszcze trochę czasu tylko żeby motywacji nie zabrakło jeszcze święta może być ciężko... coś ten topik umiera pusto tu strasznie ja i Rodzyn się nie poddałyśmy :) Dziewczyny gdzie jesteście ?? :Dobra lecę może później się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie wiem, gdzie sa wszystkie laski ;( hallo hallo ? Hm. Imprezowy weekend zakończony, oby już ostatni, bo normalnie pokusa za pokusa ;/ wpadne rano ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny !ostatnio nie mam czasu ,aby z Wami pogadac.Dzis moja waga 89,700gr.W swieto zmarłych i wczoraj tez tak jak Wy pozwoliłam sobie na słodkosci i alkohol -co pozostało od czasu do czasu pogrzeszyc,dlatego w weekend jeden dzien jest tym dniem grzesznym w którym mogę zjesc cos słodkiego,ale pamietajcie zawsze rano-do południa.Jesli alkohol to z wodą mineralną .Po weekendzie jedzcie białko przez jeden dzien.Ja w sumie przez 3 tygodnie schudłam 3 kg nie mało i nie za dużo ,ale wiem ,że nie trzeba wariowac z dietą pomału małymi kroczkami i do przodu-tak więc dziewczyny dzisiaj nowy tydzien i zapominamy o naszych wybrykach i idziemy do przodu.Trzymam kciuki .Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubekkubek jak 3 kg przez 3 tyg to idealnie, bo tyle trza !:D No i coś miałam mówić, mówisz, że mozna poszaleć jeden dzień ?:D Ja się boje, że przez ten jeden dzień przytyję więcej niż schudłam w ciągu tygodnia ;p idę będę później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
Cześć dziewczyny!!!Trochę się nie odzywałam bo miałam problemy zdrowotne... Kochane,dla tych dziewczyn które mają więcej niż 15-20kg nadwagi mam mała radę-uważajcie na kolana!!!Bieganie to w ogóle zabójstwo dla stawów kolanowych,ale też wszelkie ćwiczenia,gdzie są podskoki,przysiady,wypady.Ja przez moje ćwiczenia z Chodakowską totalnie rozwaliłam sobie kolana.Teraz jedynie spacerki i rowerek stacjonarny,no i wszystkie ćwiczenia w pozycji leżącej albo siedzącej. Jeżeli chodzi o moją wagę to raz jest 87,innym razem 89,więc szlag mnie trafia jak nie widzę jakichś specjalnych efektów,a naprawdę wkładam dużo wysiłku w to żeby schudnąć. Faktycznie jakoś pusto się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Żabelek !!! No ja to samo mam właśnie, ćwiczę codziennie ale waga stoi, Co mogę powiedzieć, dziewczyny twierdzą, że to może być chwilowe ;) Właśnie gadałam z kuzynką idzie po 11 na siłownie ze mną i bardzo się z tego cieszę :P będzie większa motywacja !!! A Ty nie poddawaj się tylko ćwicz i nie waż się tylko weź metr i mierz się !!:) pozdrawiam i wpadaj częściej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
Wiesz Rodzyn,tylko teraz to te moje ćwiczenia są beznadziejne,zero ćwiczeń aerobowych,nic co obciążałoby kolana.Czuję się przez to jak staruszka.W dodatku raz miałam chwilę słabości i w nocy zjadłam 4 parówki,bułkę i 2 serki monte.I to wszystko nara!!!.Wcześniej wypiłam z mężem butelkę wina,a po alkoholu zawsze jestem strasznie głodna. No ale nie wydaje mi się żebym po tym tak od razu przytyła...mam ochotę olać to odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn u mnie tak jak u Ciebie waga stoi a nawet wzrasta :(:( co jest dziewczyny tracę motywacje .... :(( Dzisiaj stanęłam na wagę o tak z nadzieja ze może jednak a tu 70.9 jak to możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie można załamywac się jak nasza waga wacha się ,najważniejsze dla mnie nie ważę się codziennie .Poniedziałek ważenie.Od poniedziałku do piątku 3,lub 4 posiłki pamiętajcie ,aby węglowodany jeśc rano na sniadanie ,potem białko,tłuszcz plus warzywa .Po cwiczeniach samo białko i może byc nawet o godz 20-tej zjedzone.Przez 5 dni zero soli ,cukrów,i dużo wody.Co do cwiczen typu wypady bieg itp trochę się nie zgadzam z opinią .Ja 3 tygodnie temu wazyłam 93kg chodze 3,lub 2 razy na siłownie Pierwsze momenty na orbitreku tragizm ale zalecone miałam 10minut -ja zrobiłam 5 ,to samo na bieżni pierwsze treningi to 15 minut teraz 35.Kolana trochę bolały nawet nie przespałam parę nocy ,ale nie robiąc nic na siłe trzeba obserwowac swój organizm i nie przestawac cwiczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubekkubek Jak możesz napisz jakieś przykłady tego co jeść na kolacje żeby było dietetycznie :)) albo wy dziewczyny jak macie jakieś pomysły, jak myślicie płatki zbożowe na kolacje albo musli ?? to zły pomysł niech ktoś mnie uświadomi bo chyba popełniam jakieś błędy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kolację jem np:dzisiaj 2parówki cieńkie jedynki pół serka bielucha i pomidorek mały.Możesz zrobic sobie pastę z tunczyka lub makreli wedzonej i sera chudego białego,lub zjesc 2 jajka na twardo .Nie polecam żadnych płatków i musli na noc -zjedz je na śniadanie,a najlepiej zrób sobie sama 3 łyzki płatkow owsianych mleko chude lub jogurt,kefir dodaj garsc zurawiny suszonej ,mogą byc sliwki suszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !! MAM DLA WAS PROPOZYCJE !! otóż jest tu Nas mało, znam temat gdzie dziewczyny sa super i czekają na Was i moze dacie sie namówić żeby tak przeskoczyć ? Ich też nie jest za wiele i byłoby Nas więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi jutro Wam napisze, zgadalam sie z laska która schudla 34kg jest niesamowita i dała mi bezcenne rady. Przeskocze jutro na kompa i sie odezwę. Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ubekkubek :) Rodzyn podziel się z nami tymi radami nie bądź taka :P :)) Milego dnia kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn właśnie daj jakieś wskazówki ,prosimy! Od wczoraj jestem w kołnierzu ortopedycznym ,n ie mogę się ruszac jestem załamana zero cwiczen w tym tygodniu,dlatego pozostaje mi tylko dieta.Może Rodzyn pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
Witam dziewczyny!! Rodzyn,a jaki topik odkryłaś?Ja parę śledziłam,o który chodzi? Ubekkubek,skoro bolały Cię już kolana,tak że nie mogłaś spać,to znaczy że nie jest z nimi za dobrze.To co napisałam o bieganiu czy przysiadach,to nie po to żeby wszczynać jakąś zażartą dyskusję o szkodliwości ćwiczeń,tylko po to żeby ostrzec,bo w moim przypadku już jest za późno.Bieganie jest obciążające dla kolan,nawet dla szczupłych osób.A dla osób z nadwagą to już bardzo .I powie to każdy lekarz. Oczywiście nie każda osobą z nadwagą która zaczyna biegać czy intensywnie ćwiczyć będzie miała problem ze stawami,ale sama nadwaga jest już dużym obciążeniem.O to mi chodziło:-) A co się stało że jesteś w kołnierzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×