Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rodzyn

ODCHUDZANIE PAŹDZIERNIK 2013 kto wbija

Polecane posty

Zebelek dziś nic już nie jedz poczekaj do rana bo na noc to największa zguba chyba ze masz marchewkę bardzo zapycha i ma mało kalorii jak bardzo głodna jesteś bądź twarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
Tylko że ja najchętniej wtrąbiłabym czekoladę którą mąż dziś cichaczem przemycił do domu,myślał że nie widziałam co tam tak chował.No i ta czekolada teraz tak leży sobie,a ja o niej wiem!!!I ta wiedza nie daje mi spokoju!!!Dziś mam kryzys,nawet nie ćwiczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez karmie piersia i zastanawiaalam sie nad jednym takim dniem bo bardzo lubie kefiry maslanki itd..a ostatnio czuje sie taka ociazala bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Żabelek, dobra jesteś :D Zjesz tą czekoladę, to Ci dokopie, dowiem się, gdzie mieszkasz :P Szklanka wody i do spania !!:) Seriale się skończyły, albo poćwicz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, tak zrobię, bo kurcze od 2 tygodni to tak chodzę raz a 3 dni, czasami czuję się, jak bomba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo jest i Truskawka :D No to teraz będziemy Cię gnębić pytaniami :P Bo dziewczyny !!! Ta Pani zaczęła ćwiczyć, zresztą poczytajcie sobie :)) Dostaniecie kopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowa_dama
Witajcie z rana! już zjadłam trzy chrupki w czekoladzie i wypiłam inkę ;-) do gościa,który pytał,czy karmię i chodzę na solarium.Oczywiście,że tak.Nie ma przeciwwskazań ,poszłam na solarium oczywiście po konsultacji ze swoim ginekologiem na ten temat. co do otrębów,ja za nimi nie przepadam..kurczę widzę,że wymyślacie naprawdę dietetyczne dania. A moja dieta polega głownie na nie jedzeniue slodyczy(tu proszę o mobilizacje co do chrupków,krakersów i przekąsek :P) ,a tak to jem samo gotowane, jogurty,pieczywo i tyle. Chyba niedługo odstawię małego od piersi,bo ja pracuje trochę(4godziny dziennie) i męczy mnie śćiąganie mleka laktatorem. już rozmawiałam z pediatrą,ale dalej nie wiem od czego zacząć :P poza tym nie ukrywam,że jednak piersią mi wygodniej,zwłaszcza w nocy :P ale mam ochotę się wreszcie najeść swoich ukochanych pomidorów z cebulą!a mój Mały niestety nie toleruje :/ gdybym mogła jeść wiecej owocow i warzyw..eh..byłoby pięknie. pozdrawiam was ciepło dziewczyny,trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowa_dama
p.s. Żabalek...i co jak wieczór? mam nadzieje,ze wytrzymałaś!!bo jedzenie na noc to masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na sniadanko serek wiejski a przez reszte dnia planuje tylko jogurt pic tzn kefir jakos mam ochote na male oczyszczanie jelit.Ide dzis z moim maluszkiem na szczepionke trzecia i naszczescie zarazem ostatnia nie lubie tych igiel sa naprawde duze..milego dnia odchudzaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowa_dama
truskawkowe ciacho broń boże nie wstydź się chodzić na siłownie! nie ma czego! powiem szczerze,bo jeszcze nie zdradzałam,że jestem instruktorem i najbardziej właśnie lubię kiedy przychodzą do mnie panie,które mają co zgubić!bo uwielbiam je motywować,działać i pomagać. kiedy widzę jakieś szczupłe laski,które się podśmiewują..eh...raz pogadałam z takimi i im nagadałam..to wiecej nie przyszly do mnie na zajecia.jednak nie wazne,nie pozwolę,aby ktoś mi demotywował takie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej truskawka jesteśmy w tym samym wieku :)) widziałam twoje fotki moim zdaniem nie jest źle fajnie ubrana babka :) czytając twój pierwszy post wyobrażałam sobie coś gorszego a tu otwieram stronkę i milo zaskoczona wiec nie masz co się przejmować jeżeli chodzi o siłownię ale z tego co widzę to już chyba pokonałaś opór. Dzięki tobie chyba uświadomiłam sobie ze muszę zacząć ćwiczyć już bo cały czas zwlekam bo czekam na mój orbitrek obiecany przez mojego ukochanego:) ale nie ma na co czekać dziś pogodzę się chyba z moja płyta jak mi mój bobasek pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki. Dzień rozpoczął się znakomicie, na śniadanie zapalenie oskrzeli, nie zasnęłam nawet na minutę, idę odespać .. powikłania niewyleczonej grypy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś dziewczynki jak na razie płatki fitness z otrębami o 11 zjem chyba serek i dosypie do niego trochę płatek taka papka a na obiad chyba jeszcze mi zupki z wczoraj zostało miałam pierś u parować ale już mi tak zbrzydło może upiekę pierś w piekarniku i kasza gryczana i moja soróweczką z kapusty pekińskiej a na kolacje nie mam jeszcze pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja po obiadku zjadałam pierś pieczona w worku w sosie słodko kwaśnym do tego kasza gryczana i surówka z kapusty pekińskiej z marchewką i kukurydzą i sosem sałatkowym pycha :)) teraz zaczynam sprzątanie jest tego trochę więc się poruszam :) i spale co nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez żadnych tabletek jedziecie koleżanki ? ja nie wiem czy brać bo brat kupił mi slimcea bo jego kolezanka sie tak odchudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko i bardzo dobrze zrobilas ;) Dzięki Madziu, szkoda czasu na chorowanie ;))) Zjadlam dzis omleta 2 jaja z resztką kurczaka z tarty z łyżka ketchupu, na obiad mięso z nóżki kurczaka w warzywach z gotowanymi ziemniakami. Wpychalam na siłę. Mam straszna ochote na kolacyjnego banana, zgrzeszyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Dzisiaj kończę trzeci dzień diety -wytrzymuję .Dzienna dawka węglowodanów 12g nie dużo ,ale przez pierwsze tygodnie ograniczyłam je do minimum.Natomiast białko i tłuszcze (oliwa ,masło,smalec)jadam tyle ile mój organizm potrzebuje.Dzis miałam ochotę na słodkie to zjadłam 5gr orzechów włoskich-mineła chcica. Teraz jestem po kolacji-2 skrzydełka gotowane bez soli i woda mineralna.Trochę czuję po spodniach ,że dekagramy ubywają,ale w poniedziałek napiszę ile w ciągu tygodnia spadłam.Mam jeden tylko problem z chodzeniem do toalety-może macie jakiś sprawdzony sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubekkubek tak jak wcześniej pisałam otręby owsiane 2 łyżki dziennie do jogurtu czy płatków naprawdę pomagając przynajmniej mi ;) dziewczynki wystawiłam ogłoszenie ze kupię orbitrek i własnie zadzwonił pan jakiś i mój mąż pojechał go zobaczyć bo na zdjęciach to taki zwykły najzwyklejszy nie wiem czy ma to jakieś większe znaczenie ? wie ktoś może ale w każdy bądź razie pan chce go sprzedać prawie darmo wiec chyba i tak się opłaca? i na dodatek na zdjęciach widzialam ze stoi tam taka mała bieżnia i moze w pakiecie pan tanio sprzeda to będe miała mini siłownie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabelek
Cytrynowa_damo-no proszę!!!!Ale mamy szczęście-teraz będziemy Cię zamęczać pytaniami o ćwiczenia,przynajmniej ja:-) A czego jesteś instruktorem?Jeżeli chodzi o wieczór to wytrzymałam,natomiast dzisiaj w ciągu dnia była porażka... Rodzyn-wracaj szybko do zdrówka i dzięki za mobilizację do nie rzucenia się na lodówkę- byłam blisko:-),za to dzisiaj się poopychałam batonikami... Madzia2231-Tobie też dziękuję:-) Truskawkowe ciacho-szczerze mówiąc wyglądasz na 70kg,a nie 105,w ogóle bym Tobie tyle nie dała,na pewno tyle ważysz?Bo wyglądasz naprawdę dobrze,fajnie że dołączyłaś do nas... Ubekkubek-ale chodzisz za często czy wręcz przeciwnie? Dziewczyny,muszę Wam powiedzieć że jestem straszną pierdołą-dzisiaj wywaliłam się w sklepie na zgniecionej marchewce(!!!aale ludzie się na mnie patrzyli) i oczywiście walnęłam się w kolano,które już wcześniej miałam rozwalone-no i teraz w ogóle nie mogę ćwiczyć,a robiłam to prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jja dzis tylko serek wiejski i 3 kubki kefiru poza tym 2 kawy i woda z cytryna i wcale glodna nie jestem ciekawe czy po tak postnym dniu pojawi sie ubytek na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam już orbiterek muszę wam powiedzieć ze masakra 5 minut poćwiczyłam i tragedia jest ze mną kondycja do du** hehe ale powoli powoli i dam rade jak to u was było z tymi ćwiczeniami na początku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowa_dama
Żabelek jestem instruktorem zumby oraz areobiku.Oprócz tego czasami(2x w tyg) zastępuje kolegę na siłowni,bo jestem też z zawodu trenerem personalnym. W razie jakiś pytań o ćwiczenia śmiało :P Ja głównie teraz skupiam się na zumbie,areobic prowadzę tylko 1x w tyg. Zumba daje mi większe efekty ,od wczoraj zaczęłam 3x w tyg,bo wcześniej miałam 2x po 3h,teraz jeszcze 1x 2h po rząd. No,ale też mam swoje słabości jak każdy :) muszę po prostu walczyć sama ze sobą,fajnie jest motywować innych,ale poza salą ćwiczeń...szara rzeczywistość mąż,dziecko..i krakersy na stole...;-) dlatego potrzebuje Was :D najlepiej jakbyscie mnie zwyzywały od grubasów..to na mnie działa :D i tak jestem strasznie krytyczna wobec siebie,ale krytyki nigdy dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowa_dama
Madzia2231 ja Ci powiem,że ja ćwiczę od zawsze,ale proszę Cię o mobilizację-zmuś się do 15minut chociaż! :P 5 to stanowoczo za krótko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubekkubek-> Czekam na poniedziałkowe ważenie z niecierpliwością !:) Co do wypróżniania na mnie na prawdę mało co działa, ale z informacji innych dziewczyn to: suszone śliwki, siemie lniane, jak jak pisze karolajna, j pijałam z mlekiem, bo z wodą bleee, jabuszka, generalnie skórka, bo zawiera dużo błonnika, Madzia tu napominała o otrębach wcześnie, i są jeszcze tabletni "BIO BŁONNIK" to są jedyne tabletki które brałam z naturalnym błonnikiem i polecam, po nich było lepiej i mniej chciało mi się jeść, jakoś zapychały, tylko koniecznie popijać je ciepłą, przegotowaną wodą. Ruch też bardzo pomaga :P i ocet jabłkowy, ale tego bym chyba nie próbowała ;/ Żabelek-> Dziękować, powoli zaczynam się czuć na 70 lat ... :) Albo mnie coś szczyka, albo choruje, tęsknię za siłką <3 Ale witaj w klubie, marchewka też całkiem spoko :p Pechoweee jesteśmy i tyle. Ale to minie :p Kurde Sylwester coraz bliżej :( karolajna-> tylko czasem nie stawaj na wagę, po tygodniu będziesz miała lepszy efekt :DD Wtedy to dopiero będzie !!:D Madzia-> Na początku jak weszłam na Orbiego, to 10, 15 min i myslałam, że wypluje płuca, ale ja nie ćwiczyłam w ogóle i byłam sasiedziała, teraz 45 min i oczywiście jestem spocona jak nic, ale jak się wkręcisz, to będzie super :D zawsze 10 min najgorsze, po czym rozkręcasz się i czas mija strasznie szybko, fajna muzyczka w tle i jedziesz :D Zazdroszczę Ci Orbiego, sama bym chciała do domu, ale szczerze mówiąc nawet bym nie miała gdzie go trzymać ;/ poza tym drogi strasznie ... Ale jak miałaś okazję to supaa :D Idę się pouczyć i do łóżka kurować się dalej, wypiłam kakao ;| nie bijcie ... Zawsze jak byłam chora piłam kakao (1/2kubka)) i jakos tak wyszło, gardło mi fajnie łagodzi. Z siłowni w tym tygodniu nici, zakaz totalny od Pani Dr ... kiedyś bym się cieszyła z lenistwa, ale jak patrzę na ten kalendarz i już jest 23.10 zostały 2-mce żeby popuścić brzuszek !!!! Miłej Nocki, wpadnę jutro paaaa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko, właśnie mnie zdziwiło, że jesteś trenerką i siedzisz na tym temacie, ale jak to Ci pomaga, to super :D Będziemy mieć Ciebie a Ty Nas :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko wiem ze 5 minut to mało ale 9 miesięcy ciąży i teraz 3 z moim maleństwem to można powiedzieć ze to moja pierwsza aktywność fizyczna ale codziennie po trochu i dam rade :)) tylko ze ten orbitrek to taki najprostszy z najprostszych bez żadnych bajerów jedynie pokrętło + i - i jest masakrycznie ciężko na nim ale muszę muszę muszę chudnąć Rodzyn akurat okazja mi się trafiła rzeczywiście jak się rozkręcę na nim i mi się spodoba tak jak mówisz to zainwestuje w jakiś lepszy :) bo z natury to wszystko mi się szybko nudzi ;) Jak ja bym mieszkała w polce to tez bym nie miala gdzie go wstawić chyba ze na balkon hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzyn sprobuj rano pare plastrow cytryny zalaz wrzatkiem i dodac lyzke miodu i wypij to gorace na mnie nic tak nie dziala najpierw slysze jak zaczyna sie wodospad w jelitach a pozniej biegne do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×