Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aravella

Czekamy na oświadczyny

Polecane posty

Gość kopnieta w glowe
Wiecie Co? Chyba jednak On cos szykuje :) pisze, choc pewnie nikt tu juz nie zaklada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnieta w glowe
I nie mylilam sie. Poprosil mnie o reke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze poprosil nie znaczy ze sie ozeni! Oswiadczyl sie zebys juz zamknela pape - dal pierscionek za pare groszy i wreszcie ma spokoj - daty slubu przeciez nie ustalil, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnieta w glowe
niestety rozczaruję cię, datę już mamy i to On teraz chciał jak najszybszą, więc za niecałe 8 miesięcy poślubię Mężczyznę mojego żucia. a data konkretna, miejsce też zarezerwowane i opłacone. Tobie również życzę wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnieta w glowe
oczywiście mężczyznę życia, a nie żucia. bo zaraz mi błędy wytkniecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie wiedziec czy on Wam sie oswiadczy czy nie, co on myśli, co czuje, napiszcie do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekamnaciebie
Hey Dziewczyny. Ja tez czekam. Jestesmy z soba 14 miesiecy. Mieszkamy prawie dwa. Jest wspaniale. Wspolnie oszczędzamy na mieszkanie ( na osobnych kontach), rozmawiamy o przyszłości Czekam na ten wielki dzień. Myślę ze moze w przyszlym roku jak pojdziemy na wakacje Mamy już swoje lata. JA 30, on 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , to ja Lady z Dubaju , Moj mąz zmarł nagle na atak serca kilka miesięcy temu, był prawdziwym dżentelmenem . " Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie " Pozdrawiam Kryske i wszystkie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poollkens

Swojej już obecnie żonie oświadczyłem się na jachcie. Cisza ,pełnia księżyca, tylko my dwoje i nasza chwila. Wynająłem jacht od flowczarter.pl i ruszyliśmy w romantyczny rejs. Oczywiście powiedziała tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×