Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy takie są wymagające

Czy kobiety wielkomiejskie i wykształcone są bardzo wymagające

Polecane posty

Gość Czy takie są wymagające

I czy bardzo patrzą na wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taka jestem i n ie marnuje czasu na byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, a jak nie jesteś modelem to nici z wyuzdanego seksu:classic_cool: Seks wyłącznie w celach prokreacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też taka jestem, mieszkam w Warszawie, praca w finansach, skończone studia na SGH, stypendium zagraniczne, w dodatku ładna i atrakcyjna. Byle kogo nie wezmę :P mało ambitna fleja po zawodówce, dla którego jedyną rozrywką jest piwo pod sklepem nie ma u mnie żadnych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli dziewczyna zyla w dostatku, na jakims wyzszym poziomie dzieki rodzicom i byla rozpieszcana to bedac dorosla kobieta wynosi te przyzwyczajenia z domu, to samo dotyczy chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nawet jesli skonczylas SGH to poderwac cie moze byle pastuch jesli tylko przelaczy odpowiednie dzwigienki... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale taki tez moze byc wyuzdany" Ale taki po ciemku, pod kołderką :P W końcu tylko prawdziwie przystojni mężczyźni mają szanse na częsty i namiętny seks:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja też taka jestem, mieszkam w Warszawie, praca w finansach, skończone studia na SGH, stypendium zagraniczne, w dodatku ładna i atrakcyjna. Byle kogo nie wezmę jezyk.gif mało ambitna fleja po zawodówce, dla którego jedyną rozrywką jest piwo pod sklepem nie ma u mnie żadnych szans" Popadasz w skrajności i myślisz stereotypami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że taki "zbereźnik" ma szansę tylko u modnej, "wykształconej", wielkomiejskiej lali, prawdziwe kobiety szukają prawdziwych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy sie polubi i zakochac :) Co innego jak dziewczyna na sile szuka meza: wtedy faktycznie wybierze kogos na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pochodzę/mieszkam w dużym mieście i jestem wykształcona. W domu byłam rozpieszczona i zgodzę się z gościem powyżej - to się przenosi na dorosłe życie. Wyszłam za mąż za dobrze wykształconego, inteligentnego człowieka, nie wyobrażam sobie trwałego związku z nieokrzesanym, mało błyskotliwym ;-( Nie wiem co masz na myśli pisząc "wymagające", ale na pewno w kwestii wykształcenia, wyglądu, pochodzenia, stanu posiadania partnerzy powinni być w miarę podobni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a zdefiniuj mi slonko "prawdziwego mezczyzne" " Jak to do mnie to czytaj ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, w końcu te studia tyle zmieniają. Dzięki nim ludzie są zabawni, inteligentni, zaradni i w ogóle. Kurde, nie mogę się doczekać aż swoje skończę bo na razie bez wykształcenia to jestem nieokrzesaną i mało błyskotliwą miernotą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fiku mikuuu
taka modna, wielkomiejska lala ze stala biurowa praca to nie jest zla partia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już takim nieokrzesanym chamem zostanę i chwała Bogu że pomału już sie starzeję bo na bank zostałbym singlem gdybym miał wybierać wśród takich tępaków jak te damesy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sz P  Krwawej
ale jednak studia daja wieksza szanse na znalezienie umyslowej pracy. jak ktos pracuje cale zycie na budowie od najmlodszych lat to czest po 30tce juz jest nieco zniszczony i spracowany. poza tym np. walenie mloda pneumatycznego w tyle nawet jak jeszcze nie doprowadzilo u kogos do niedosluchu, to na pewno powoduje straszne zmeczenie i drazni uklad nerwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sz P  Krwawej
moze swiat jest brutalny, ale robotnikiem nie zostaje sie po to by dozyc do 90tki w dobrym zdrowiu wygladajac mlodo. bardzo chcialbym zeby bylo inaczej, ale jesli ktos np. pracuje jako spawacz w ciezkich warunkach to raczej nie na wlasna emeryture, ale zeby zapewnic dzieciom przyszlosc. w krajach trzeciego swiata klasa robotnicza nie ma dostepu do powszechnego systemu ubezpieczen spolecznych i sluzby zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, sa bardzo wymagajace, dlatego tak wiele z nich zostaje starymi pannami, opps...singielkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sz P Krwawej
pisalem o tym, ze praca fizyczna jest czesto niezdrowa. wiec czasem lepiej klepac pisma w cieplym biurze - moze to i malo ambitne, ale na pewno zdrowsze niz ciezka praca fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem stres i siedzenie na d***e przed kompem jest gorsze dla zdrowia od wysiłku fizycznego i bardziej wykańcza człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×