Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy takie są wymagające

Czy kobiety wielkomiejskie i wykształcone są bardzo wymagające

Polecane posty

Gość do Sz P Krwawej
moze i jestem egoista, ale wole zarabiac mniej w biurze, niz harowac za granica na budowie, bo jakas pani by chciala meza, ktorego bedzie stac na to by postawic dom. nie mysle o przeszlosci, chce miec teraz wygodne zycie, w weekendy bawic sie, jak najdluzej utrzymac mlody wyglad. nie mam wielkich potrzeb, lubie sobie kupic czasem od biedy fajny ciuch, wydac pieniadze na przyjemnosci, ksiazke, hobby, jedzenie, zabawe, jakies rzeczy zwiazane z muzyka. prawa jazdy nie ma, sila rzeczy auta tez nie, wiec nie mam takich wydatkow jak zmotoryzowani koledzy, ktorzy bardziej musza trzymac reke na pulsie ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK! Jak nie skończę studiów będę na pewno używać młota pneumatycznego, pracować w kopalni albo przy miedzi:classic_cool: Bo w końcu każdy kto nie jest wykształcony ma kiepską pracę i to taką działającą wybitnie szkodliwie na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sz P Krwawej
Fiku, zdrowy wysilek fizyczny to np. kopanie swojego ogrodka albo amatorski sport lub chodzenie po lesie. praca fizyczna czesto wiaze sie z kurzem, pylem, brudem, halasem, chemikaliami, oparami, trudnymi warunkami. dodatkowo w tzw. sezonie budowlancy czesto pracuja od switu do zmierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, a ten znowu o sobie. Który to już temat jak opowiadasz o swoim życiu? Zacznij pisać bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sz P Krwawej
sa osoby przesiebiorcze, sa tez samouki, im nie jest wyksztalcenie potrzebne. nie wiem jakie sa statystyki, ale pewnie wiekszosc osob bedacych pracownikami najemnymi nie majacymi wyzszego wyksztalcenia ma prace fizyczna lub w handlu. moze kiedys w biurach, urzedach nie wymagano wyzszego wyksztalcenia, ale idz do glupiego biurowca teraz - tam praktycznie kazda mloda osoba albo studiuje albo ma wyzsze. od pielegniarek tez sie wymaga teraz wyzszych studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny antagonisto krwawej uwierz że wolę mieć zakwasy od pracy fizycznej niż hemoroidy i zrypany kręgosłup od siedzenia za biurkiem a na hałas to kupuję sobie takie koreczki do uszu , w aptece .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sz P Krwawej
pisalem bardzo ogolnie - jakbym musial zapewnic byt dzieciom to bym pewnie zostal nawet smieciarzem, zeby dzieci nie zyly w nedzy. generalnie podziwiam osoby pracuje fizycznie i bardzo je szanuje, bo to ciezka i potrzebna praca. wielu facetow wyksztalconych tez porzucilo nedzna prace biurowa i zamienilo ja na fizyczna, zeby zapewnic godny byt rodzinie. ja niestety jestem wygodnym "gogusiem" i nie jest mi z tym dobrze. nie jestem dumny z bycia absolwentem humanistycznych studiow z malo wazna praca biurowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sz P Krwawej
akurat halas negatywnie wplywa na caly organizm i to, ze chroni sie przed nim uszy to nie znaczy, ze calkiem sie niweluje jego dzialanie. poza tym facet z biura moze chodzic na basen, na silownie, biegac, cwiczyc sztuki walki, duzo spacerowac, do tego nie musi sie poruszac samochodem, zwlaszcza ze ja i moi koledzy mniej zarabiamy od pracownikow fizycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sz P Krwawej
a hemoroidow to sie predzej nabawi prosty chlop jedzacy malo blonnika i majacy czesto zaparcia, niz ktos kto pomimo pracy biurowej zdrowo i swiadomie sie odzywia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sz P Krwawej
pulchny, poza tym chce wygladac mlodo, byc gladki i zadbany i majac np. 30 lat przeleciec atrakcyjna studentke z mlodego klubu, ktora spracowany wyglad z miejsca by odrzucil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty i dietetyk jesteś ? Czego to na studiach nie uczą . Rób sobie biurowa karierę a kiedyś i tak zrozumiesz że mgr przed nazwiskiem nie zrobi z Ciebie wartościowego człowieka ani poziomu intelektualnego nie podniesie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia jednak o czymś świadczą- półgłówek ani się nie dostanie na dobrą uczelnię ani jej nie skończy. możecie się oszukiwać, że machacie łopatą z wyboru, a nie braku zdolności i inteligencji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie bedzie nigdy szczesliwy jesli wartosc czlowieka bedzie ocenial patrzac na zasobnosc portfela i wyksztalcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sz P Krwawej
nie zamierzam byc jakims intelektualista, czy naukowcem. starczy mi wygodne zycie biurowego pracownika. a praca nie ma nic do tego, czy ktos jest wartosciowy czy nie, o ile nie krzywdzi innych (w tym przypadku na minus) albo np. nie poswieca sie np. wyjezdzajac jako wolontariusz czy misjonarz do biednego kraju (w tym przypadku na plus). nie chce miec dzieci, wiec nie widze powodu by sie poswiecac wybierac prace fizyczna. gdybym mial swoje pociechy i z powodu tego, ze siedze sobie w biurze za 2000 z hakiem nie mialaby butow na zime to owszem, byloby to z mojej strony lenistwo i egoizm. jednak ja nie chce miec dzieci ani zony - bo nie czuje sie na to gotowy i zwyczajnie mnie na to nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sz P Krwawej
a i intelekt jest czesto przereklamowany, bo nie musi sie rownac byciu dobrym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadko się spotyka kobietę wielkomiejską i wykształconą.. większość to nadęte dziunie szukające faceta z portfelem i udające pseudointeligentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w korporacjach jest
mnostwo kobiet po dobrych studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jakie studia... każdy idiota dostanie sie i skończy humanistyczne kierunki na prywatnej uczelni tym bardzje, i to nie są studia tylko przedłużenie liceum. Studia to są na uczelniach technicznych, medycznych i kierunkach typu prawo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lars a ty w ogóle skończyłeś jakąś szkołę po za podstawówką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×