Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka odzywke do rzes polecacie

Polecane posty

Gość aldona

Ja mam od jakiegoś czasu odżywkę Ecrinal (sprawdźcie sobie na www.asepta.pl ) i jestem bardzo zadowolona. Fajnie działa, nakładam ją od dwóch miesięcy. Stosuję tez ich wzmacniający tusz do rzęs i to kombo działa naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela90

Jeśli o mnie chodzi to miesiąc temu odkryłam świetną odżywkę do rzęs https://molash.pl/ I teraz po miesiącu stosowania spokojnie mogę Wam powiedzieć że jest rewelacyjna, i widzę jak moje rzęsy z każdym dniem stają się coraz dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli o mnie chodzi to miesiąc temu odkryłam świetną odżywkę do rzęs https://molash.pl/ I teraz po miesiącu stosowania spokojnie mogę Wam powiedzieć że jest rewelacyjna, i widzę jak moje rzęsy z każdym dniem stają się coraz dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Polecam z Eveline- relash. W necie można ją kupić teoche taniej niż stacjonarnie. Ale daje efekty, nie uczula i jest wydajna. Kiedyś miałam cieniutkie króciutkie rzeski. Nawet tusz im nie ppmagal. Teraz są mega długie i gestsze. Co jakiś czas wracam do tego produktu i robię sobie taka mini kuracje. Chociaż efekty są raczej długotrwałe, wiec odstawienie serum nie powoduje, ze rzęsy powracają do dawnej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ci mogę polecić serum revelash z eveline. Jest naprawdę spoko i szybko widać efekty. Sprawdzi się też u osób z delikatną, wrazliwą powieką - ja własnie taką mam i nie ma żadnych podrażnień czy czegoś w tym stylu. Rzęsy szybciej rosną i są dłuższe odkąd stosuję to serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecę żadnej bo w moim przypadku żadna się nie sprawdziła. Za to mogę polecić gabinet Magdaleny Bąk i przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs u niej. Przynajmniej efekt jest gwarantowany a do tego po prostu to fajnie wygląda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was sprawdzony sposób na osiągnięcie pięknych i gęstych rzęs oraz brwi - olej rycynowy! Jednak ważne jest, aby wybrać taki, który jest bez dodatków sztucznych substancji, takich jak heksan. Dlatego polecam zakup oleju rycynowego bez heksanu, który można na pewno zakupić w konopnej farmacji w Poznaniu. jeśli nie znajdziesz olej rycynowy bez heksanu można u nich zamówić online, dzięki czemu możemy łatwo zdobyć ten produkt.

Warto podkreślić, że heksan to substancja chemiczna, która może negatywnie wpływać na nasze zdrowie, powodując podrażnienia skóry i oczu. Dlatego tak istotne jest unikanie produktów zawierających ten składnik. Wybierając czysty olej rycynowy, możemy mieć pewność, że działamy w sposób bezpieczny i unikamy niepożądanych skutków ubocznych. Nie tylko jest to skuteczne rozwiązanie, ale również bardzo ekonomiczne. Piękne i gęste rzęsy można osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×