Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ashtaroth

Depresja po operacji nosa Prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość
zmasakrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce sie zyc
Hey do zalozycielki tematu Zagladasz tu jeszcze? Jestem w identycznej sytuacji jak to, nos mam plaski po operacji, w jednej lini z czolem. Jestem Zalamana. A jak ty sie masz teraz?? Poradzilas Sobie z Tym jakos. Ja sie staram ale jest ciezko... Zaluje z calego serca ze to zrobilam, ze nie natknelam sie na to forum. Odpuscilabym Sobie. A Tak bylam na to slepo nastawiona, a teraz Wiem ze moj stary nos wcale nie byl taki zly. Ale byl naturalny. Teraz najbardziej chcialabym zniknac... Tesknie Za Soba z przed op. Mialam wiekszy nos, wygladalam kobieco, teraz mam nos dziecka. Ledwo odstaje mi od twarzy. Nie wyobaram Sobie Jak mam sie starzec z takim nosem. Mam prawie 30 Lat a nosek dziecka... Czlowiek jest bardzo glupi. LUDZIE JESLI NIE POTRZEBUJECIE TAKIEJ OPERACJI NIGDY TEGO NIE ROBCIE. Naturalnosc ponad wszystko, nie Wazne czy ma sie Jakies drobne niedoskonalosci, polubcie siebie I dajcie spokoj. Jest wiele lepszych rzeczy na ktore mozna Wydac Pieniadze. Ja Wiem to dopiero teraz, kiedy nie jestem juz soba I Wiem ze juz NIGDY nie bede. Mnie operowal dr CZopkiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie lekarz miał naprostować kości nosa i poprawić czubek nosa/co zresztą sam zaproponował/.A po operacji wyszłam z większym, innego kształtu,asymetrycznym nosem-kości nadal niesymetryczne ,koniuszek prawie taki jaki był,a doktor porozpoznawał u mnie jakieś "paradoksy"o których dowiedziałam sie dopiero z dokumentacji ,zmienił mi kształt nosa ,nawszczepiał chrząstek,"wyczarował " mi nos na dodatek z zaburzeniami drożności,asymetryczny,wiekszy i odnoszę wrażenie ,że sobie poćwiczył na moim nosie.A mnie mój nos całe życie sie podobał. A operacja była w prywatnej klinice. Współczuję sobie i wam wszystkim.Ale nie dajcie się depresji. Ashtaroth,ciekawa jestem co u ciebie słychać .Ja wierzę we wszystko co opisalaś.Pewnie wcześniej nie wierzyłabym ale nie czytałam forum.Czy tu jeszcze zaglądasz? Dziewczyno z 25.04-trzymaj się -musisz sobie poradzić psychicznie.Wiem ,że nie jest łatwo.I jak ty odradzam operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już trzy tygodnie po operacji i wyszła mi kostnina jak myślicie zniknie i jeszcze lekarz wyciała mi za dużo kszastki mam 16 lat czy lekarz powinien zgodzić się na opetacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halfdead
Boże jak ja Cię rozumiem. Mam to samo przed operacją laska 10/10 miałam powodzenia lubiłam siebie jedynie ten profil. .. zrobiłam operacje jestem prawie 2 moc po niej i mam depresję .. gdy przypominam sobie stare życie płacze godzinami, i mogło by być normalnie gdybym tylko tam nie poszła . To koszmar . W poniedziałek idę do psychiatry po antydepresanty. Nie daje rady .. nie wiem czy dam rady . Nie róbcie sobie tego , błagam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nos

Ja też Cię rozumiem. Miałam dwie operacje i żadna z tych operacji nie poprawiła komfortu mojego życia. Niby wybrałam doświadczonego i sprawdzonego chirurga, a jednak z nowym nosem czuję się bardzo źle, jest krzywy i nie spełnia swojej funkcji. Zdecydowanie wolałabym mój stary i niedoskonały nos, ale w pełni naturalny i sprawny. A tak zniszczyłam sobie życie tą operacją nosa. Przeżywam nieustanny koszmar. I to na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki nos - dr Skupin

Ja niestety bardzo żałuję dwóch operacji u dr Skupina. Mój wyjściowy nos nie był dokonały, ale znacznie lepiej pasował do mojej twarzy niż ten operowany. Ten operowany jest brzydszy, bardziej asymetryczny, skrzywiony, za bardzo zwężony, wygląda sztucznie i naturalnie. Nigdy nie miałam tak asymetrycznej twarzy, po operacji nosa mam znacznie bardziej asymetryczny nos i twarz. Do tego stopnia, że nie poznaje siebie samej w lustrze. Co ja pozwoliłam zrobić ze swoim naturalnym nosem to się w głowie nie mieści. Do tego mam problemy z funkcją nosa i problemy zdrowotne. Nie polecam operacji plastycznych nosa. W moim przypadku operacja zniszczyła mój nos i twarz i wyglądam znacznie gorzej niż z moim naturalnym nosem. Teraz już wiem, że operacją nosa można się naprawdę oszpecić i zniszczyć swoje zdrowie. Najgorsza decyzja mojego życia! Czasu niestety nie cofnę, a bardzo bym chciała cofnąć się do dnia, gdy podjęłam tą złą decyzję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb

Czyli nie jestem sama. Mam to samo. Nabrałam sie na jego reklamy i fan club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin nos = koszmar

Ja też nabrałam się na reklamy i fan club Skupina. Ten człowiek nie informuje rzetelnie i uczciwie o powikłaniach, o tym, że może nos i twarz oszpecić i okaleczyć. On nie ma na uwadze dobra pacjenta. Operuje nosy, których nie powinien operować. Eksperymentuje z nosami kosztem wyglądu i zdrowia pacjenta. Operacja u tego lekarza to największy koszmar mojego życia! Do końca życia będę funkcjonować ze zniszczonym nosem i zepsutą twarzą. Skupin nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje działania, które z całą pewnością nie mają na celu zadowolić pacjenta, tylko jego kieszeń. Każdego dnia żałuję, że pozwoliłam jemu się zoperować. Mój naturalny nos nie wymagał poprawki, dopiero ten operowany jej wymaga. Ale Skupin tak bardzo osłabia nosy, że nadają się jedynie do rekonstrukcji. Miałam normalną twarz. Po operacji mój nos i moja twarz są zdeformowane i zniekształcone, wyglądam bardzo źle i nienaturalnie. Nie decydujcie się na operacje nosa, bo stracicie wszystko, tak jak ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin

Skupin jest specjalistą od niszczenia nosow. Zafundował mi horror i koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin osoby poszkodowane

Szukam osób, które zostały trwale oszpecone lub okaleczone przez Skupina. Proszę o kontakt pod adresem e-mail joanna.nnnnn@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×