Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ashtaroth

Depresja po operacji nosa Prosze o pomoc

Polecane posty

Gość ErykI
można się załamać psychicznie żyjąc z bolącym nosem i mając świadomość, że raczej to nie minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo współczuję osobom, którym operacje się nie powiodły. Wydaje mi się, że efekt często może być niezbyt udany i pewnie w wielu przypadkach nie jest to wina lekarza tylko tego, jak nos sam się ukształtuje. Lekarz zrobi swoje, ale nie ma wpływu na ostateczny kształt nosa. Po wielu gwiazdach widać, że ich nosy po operacjach wcale nie są piękne. Ja też przeszłam operację nosa i uważam, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Co prawda po operacji nie mam idealnego nosa, bo jest lekka nierówność, którą raz widać, raz nie, w zależności od oświetlenia. Jednak mimo to czuję się świetnie, bo to co miałam wcześniej... nie skłamię jeżeli powiem, że nigdy w całym życiu u nikogo nie widziałam tak garbatego nosa. Był to efekt wypadku. Teraz czuję się jak normalny człowiek, czego nie mogłam powiedzieć wcześniej. Myślę jednak, że w wielu przypadkach operacja jest zbędna i ja raczej nie zdecydowałabym się na nią, gdybym miała niewielką wadę na nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdo autorki
Astaroth odezwij się jak sobie radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:18 nie widziałaś mnie :) oczywiście przed. Tak samo uważam jak ty, niewielki defekt który nie rzutuje na całą twarz nie wymaga poprawek, ja wyglądałam jak obcy z profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomyślałby kto,że takie tylko w filmach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przedstawiam Wam prawdę ostateczną. Każdy ale to każdy powinien być ostrzegany o możliwości takich następstw swoich decyzji. Ponadto winno się dodać uwagę, by wszystko sumiennie i rzetelnie przemyśleć. Ostrzeżenia winny wystarczyć, w końcu ludzie mają mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina CCC
to jeszcze raz...raz na jakiś czas będę o sobie przypominać... jestem ponad 3 lata po operacji...szukam kontaktu z osobami po conajmniej 2 latach po op.Jestem ciekawa waszych wniosków...prześledziłam masę forum,na kafe pod nickami różnych lekarzy,na beauty w polscei wiem,że jest masę komplikacji po opertacjach nosa. 1.to nierówności-ale wiem,że to każdy inaczej odczuwa te mniejsze da się jeszcze zaakceptować,ale ja miałam ich dużo i bardzo widoczne-nie wiadomo skąd powstają,czy to wina lekarza,pacjenta...i czy to wyznacznik. ale jedna sprawa mnie jeszcze bardziej nurtuję 2.sprawy zdrowotne po operacji-katar,zatkany nos,flegma bóle głowy,zatok gardła...nawet jakbym maiła najpiękniejszy nos i tzw wieczną grypą ciężko jest żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje zycie jest fatalne po spartaczonej op. Krzywa przegroda, bardzo krzywa utrudnia zycie. Witamina czy dobrze pamietam jestes po op.poprawkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina CCC
poprawka nic nie pomogła...jestem trupem jak zmasakrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja musze poprawić po sankowskim,ale teraz się boję bo do kliniki sankowskiego szłam z przekonaniem że idę do doświadczonego lekarza a tu nos wygląda jakby robił go rzeznik nie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy płakać czy się śmiać kiedy widzę sankowskiego wypowiadającego się na temat nieudanej operacji plastycznej ,zwłaszcza że sama jestem ofiarą jego partactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashtaroth
Witam.Poprawki często nic nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja błagam chirurgów żeby któryś podjął sie operacji uszu które mi Żukowska oszpeciła w Dermedzie w Łodzi. Słysze tylko wszedzie przykro mi, prosze pojść tam gdzie była operacja, bo nikt tego nie bedzie operował, ponieważ bardzo trudno poprawić zgniecione uszy, zwłaszcza że chrzastka została wycięta, więc odtworzenie zaokraglenia grobelki z opuchlizny to prawie niemożłiwe. W dodatku wina spadnie na tego chirurga który operuje ostani. Nie dziwie sie że słysze odmowe, bo oni mają zysk i wolą operować kogośkto nie był ruszany, a poprawki to dla nich kłopot i ryzyko. Chce Was prosić żebyśćie nie myśleli nawet o jakiejkolwiek operacji w Łodzi u żukowskiej bo bedzie to koniec Waszego zycia. Brak słów do wyrażenia tego co ja przechodze przez żukowską. Gdyby m to opisał to by Wam łzy popłynęły z oczu. Nie tylko mnie oszpeciła ale boli mnie to, fizycznie boli jak ból zęba i nic nie moge zrobić. Nie mam nawet pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dodatku żukowska straszyła mnie sądem żeby mi zamknąć usta. Pomyśl przychodzisz załamana do chirurga który CIe oszpecił a on zamiast CI współczuć i jakos naprawić to wszystko, to mówi Ci że sprawa jest w sądzie i dosłownie wyprowadza Cie do drzwi żebyś już poszła i nie przychodziła tam więcej. Kim trzeba być? Jak bardzo podłym padalcem, żeby tak traktować osobe której sie zniszczyło życie. Zero wspólczucia, brak poczucia winy, jak bardzo trzeba zbydleciałym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ashtaroth zagladasz tu jeszcze? Przytrafiło mi się to samo co Tobie.. Miesiąc temu miałam robiona przegrodę w Kajetanach. Pech chcial że trafiłam na jakąś KU*RWE a nie lekarza. Nawet nie było żadnej konsultacji przedoperacyjnej z nią a obudziłam się z nowym nosem!!!! NIEPOJĘTE :( Do teraz w to nie wierzę. Poczatkowo nie był tak zmieniony, jedynie troche mniejszy wiec pomyślałam ok, może wycieli mi tam dużo chrząstki czy coś.. ale po miesiącu zaczął się koszmar nos zaczął się formować.. z rana wyglada jak u świni, za dnia się świeci, wyrosla jakas kosc na grzbiecie nos raz się krzywi a raz nie.. spilowala mi kość ta laczaca czoło z nosem, przez co oczy wygladaja inaczej gorzej bo mam tam wyrazne wglebienie. Po prostu KU*WA zniszczyla mi twarz poprzednio było wszystko idealnie a teraz lipa.. we wtorek ide na spotkanie z nia bo jeszcze nie mialam okazji. Do sądu na bank pójdę i będzie bulić!!! Jak to możliwe że pacjent idący na korekcje przegrody ma w pakiecie bez zgody i wiedzy plastyke nosa!!! Ja to mam takiego pecha że szok. Z tymi waszymi snami przepowiednimi też się sprawdza mojej matce snila się podobna lekarka do niej w dzień zabiegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe jak można iść na operacje bez rozmowy :D Z marszu Cie wzieli, czy siłą na stół zaciągnęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultacja nie była z lekarzem który oferował. W ogóle to miał operować ktoś inny bo ten lekarz dzwonił do faceta, z pytaniem czy będzie mnie dziś operowal a potem okazało się że operowala mnie kobieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imladris
Współczuję wam bardzo :( Mnie mój lekarz słuchał od początku i dużo rozmawialiśmy, co się da, czego się nie da zrobić i mam tak jak chciałam, jestem zadowolona. Ale też mnie przed samą operacją bardzo ostrzegał i informował o takich przypadkach... mimo to zaryzykowałam i nie żałuję. A tych konowałów co wam zepsuli twarze do Sądu - ludzie pojęcie przechodzi taka samowolka. Ja miałam spisaną umowę przed operacją, co lekarz będzie robił i szczegółowo podane - oboje się pod tym podpisywaliśmy! ?Nie było mowy o jakiejś inwencji twórczej! Może jeszcze ta lekareczka myśli że zrobiła ci przysługę a sama sobie ćwiczyła umiejętności? Do Sądu dziewczyny, jak nie będziecie walczyć to kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po nieudanej ma siły do walki, niestety osoba w ciężkiej depresji nie jest w stanie procesować się o odszkodowanie. Kiedy nie ma oparcia w rodzinie czy bliskich jest praktycznie skończona. Dlatego tylu partaczy nie ponosi żadnych konsekwencji. ... zabrzmi tragicznie, ale w tej chwili czytam w internecie .. jak popełnić samobójstwo przez powieszenie. Jest to wina partacza wymienionego w temacie o nieudanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imladris dokładnie pewnie tak było. Przygladam się cały czas sobie i szukam przyczyny takiego stanu rzeczy. Co najlepsze jak przechylam głowę dół i patrzę na siebie w lusterku to mam swoją dawna twarz!!! A jak zaczynam się prostowac to twarz się zmienia i wyglądam jak inny człowiek. Podejrzewam że to dlatego że spilowala mi cały nos od nasady po czubek bo skore można naciągnąć w tych miejscach. Tak jakby tym spilowaniem zaburzyla mi trójwymiarowość twarzy i dlatego nos wydaje się plaski i szeroki a ja wygladam jak nie ja!!! Nie wiem co robić. Bylsm piekna godzinami patrzalam w lustro a teraz widze obca osobe i jak się schyla to spowrotem siebie to jakis horror science fiction! Operacja plastyczna nic mi nie da musialby mi nos odrosnac. Nie wiem czy to mozliwe ktos tu pisal ze tak wiec się łudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ohole to mial mnie operowac ktos inny, mialam miec inna date zabiegu.. Kiedys ktos mnie przeklął i to chyba dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku przez ten spilowany nos mam dziwne oczy i kazdy mnie pyta co ćpam albo co piłam albo mówią że się nie wyspalam. Czy wam też zmienily się oczy po spartaczonym zabiegu? Musze vhyba zwolnic się z pracy odciac od tego swiata. Wygladam teraz trochę jak w wieku naastoletnim mialam ogromne kompleksy, potem cos mi się zrobilo z twarza (nos chyba urosl) i wygladalam dobrze wiec moze trzeba poczekac az odrosnie spowrotem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nos mógł odrosnąć to nie było by tego tematu, bo każdy by przeczekał aż mu nos "wyrośnie" ;) Tobie nos się zmienił, bo wtedy byłaś pewne nastolatką, to normalne z wiekiem. Nie wiem czy u Ciebie to możliwe, ale zainteresuj się przeszczepem kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 22 lata wiec może to mozliwe? Ktos tu pisal ze po 5 latach nos odrosl. Duzo mi nie uciela tak z 0,5 - 1 cm bo tyle skory schodzi ksztalt jest takie sam ale nos spilowany i dlatego wyglada na splaszczony a nozdrza jakie byly takie sa dlatego wygladaja szerzej. Jutro do niej jade i ja chyba zatluke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba słuchać swojej intuicji. Nawet kiedy macie tylko trochę złe przeczucia, lepiej zrezygnować z zabiegu w ostatniej chwili, niż potem cierpieć resztę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się wyjaśniło. Nikt mi nic nie pilował tylko schrzanili zabieg. Wycieto mi za duzo chrzastki przegrody przez co nos zaczal opadać. Wykonano podsluzowkowa resekcje zamsepmmusunac tylko wypuklosci. Nie wiem czy w takim wypadku nalezy mi się odszkodowanie i jak to udowodnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Ashtaroth Ciesz się że miałaś oparcie w mężu. Nie każdy facet wytrzyma takie obciążenie, wiele związków i rodzin rozpadło się przez takie operacje. To są ludzkie dramaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×