Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ashtaroth

Depresja po operacji nosa Prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny chcę zrobić poprawkę u Szczyta po nieudanej operacji nosa(po doktorze andrzeju S.) Słyszałam że szczyt jest bardzo dobry ale prosze o szczere opinie czy u kogoś się nie udało to ważne,teraz mam dużego pietra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po niudanej operacji, która miałam 3 lata temu. Z braku rozeznania, i pośpiechu dalam sie nabrać na konowała, ktory nagminnie był na tym forum reklamowany. Jestem po przebytej dużej depresji z myślami samobójczyni, i tak naprawdę zabrakło mi tylo odwagi zeby to zrobić. Nic nie jadłam, żucilam prace, całymi dniami leżałam w łóżku i płakałam okna zasłonięte a do łazienki wchodzilam bez zapalonego światła zeby na siebie nie patrzeć. Moje małżeństwo wisiało na włosku. Dziś nie moge powiedzieć ze depresja mi przeszła raczej chyba nauczyłam sie z tym żyć, ale nadal siedzi to we mnie. Dodam jeszcze ze jestem po 2 poprawkach, i efekty nadal sa bardzo zle. Takich mamy specjalistów chirurgi plastycznej, ze szkoda nawet słów! Partaczy co niemiara tylko pózniej nie ma po nich komu poprawiac! Dodam jeszcze ze poprawki były u jednych z lepszych plastyków o ile nie najlepszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowany
u kogo robilas poprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pirwotnie o kogo robiłas, albo w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Napisz proszę dokładnie o jaką operację chodzi i co takiego się stało,że popadłaś w depresję bo z twojego opisu nic nie wynika,opisałaś ogólnie jak bardzo operacja wpłynęła na twoją psychikę a nie napisałaś dokładnie z czym masz problem.Uważam,że warto napisać co ci dolega i z czym masz problem bo wtedy inni mogą ocenić czy faktycznie jest to powód do tak ciężkiej depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z wczoraj Napisz chociaż u kogo były te operacje poprawkowe. Żeby inni już tam nie poszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gośćKajka ja jestem tą drugą osobą, nie autorką topiku tylko tą zadowoloną od tego samego lekarza. Powiem tak, ta narkoza (nie mam porównania, czy w każdym szpitalu podają te samą czy inne) też wpływa depresyjnie, bo ja też miałam coś takiego, właśnie w okresie po operacji, długo trwało u mnie jakieś rozbicie wewnętrzne i sama się sobie dziwiłam, bo nie mialam obiektywnych powodów, poza tym ja miałam też problemy z pamięcią jak po dużym zmęczeniu... nic mi się nie chciało. Wierzę że jest ona niezadowolona ze swojego wyglądu ale narkoza mogla pogłębić ten stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Depresja to nie to samo co przejściowe przygnębienie! A zreszta co ja sie będę produkowała trzeba przeżyć to na własnej skórze, zeby sie wypowiadać za innych. Ktos kto jest w tak ciężkim stanie psychicznym ktory prowadzi do myśli samobójczych jest to najgorszy stan depresyjny, i tu juz jest tylko krok od tragedi. Porównywanie zmęczenia do depresji :-D... Sorry, ale o czym tu dalej pisać. Większość ludzi nie wie co to jest prawdziwa depresja, i myła ja z przejściowym "dołem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 3 lata temu to było tu bardzo duzo reklam pewnego lekarza z Poznania. Akurat to pamietam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Wlasnie. Jak już piszesz A to dopisz już szczegoly u kogo i gdzie tak cie zalatwiono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie pisze tzn, że tu nie zagląda. Nie każdy siedzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy do programu tv osób, które przeszły nieudaną operację plastyczną lub są niezadowolone z efektów. Jeśli chcesz trafić w ręce najlepszych chirurgów plastycznych w Polsce i poprawić to, co nie udało się innym, opisz krótko swoją historię i wyślij: programtv@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi chirurdzy plastyczni w Polsce :-D. A kto to taki? Bo ja jakoś poprawialsm sie u najlepszego, i tylko mi dołożył problemów! W tym kraju to prędzej mozna sobie zaszkodzić niż poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ludzie! Depresja to nie to samo co przejściowe przygnębienie! > A skąd ty możesz wiedzieć co ja miałam? nie będę się tu rozpisywać o moich sprawach, napisałam tylko że narkoza może pogłębić taki stan, a ona już tą depresję miała a to ją dodatkowo pociągnęło w dół, z resztą ktoś już o tym pisał i pytał ile to trwa, ale jak nie rozumiesz to w*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos kto jest w tak ciężkim stanie psychicznym ktory prowadzi do myśli samobójczych jest to najgorszy stan depresyjny, i tu juz jest tylko krok od tragedi. Porównywanie zmęczenia do depresji smiech.gif ... > Tak bo ty jedna to miałaś i tylko tobie wolno się wypowiadać, pogorszenie pamięci porównałam do zmęczenia a nie myśli s,strzel już tego samobója i nie zanudzaj 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc ------------- programtv@onet.pl Chyba masz na myśli tych poczatkujacych którzy dopiero chcą sie wypromowac w TV :O jak wiele lat temu były takie programy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z godz 16:38. Ja nie mislam depresji, ale moja siostra miska, i wiem jsk to wyglada, i przez co ona przechodziła, w jakim była stanie psychicznym po operacji. Ktos kto tego nie doświadczył niech nie myli pojęć z często nazywanym " dołem"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i napisze, ze wieje od ciebie hamstwem, i prostactwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscw
Po nieudanej operacji nosa jestto calkiem inny rodzaj depresji niż w powszechnie opisywana. Przeciez dochodzą tu problemy zdrowotne opisywane w innych wątkach o nosie. :( Więcej-tutaj stawiam 100% ze gdyby dać tym po nieudanej środek do zakończenia tego piekła na ziemi to większość zrobiłaby to bez zastanowienia. W Polsce nie ma żadnych odrębnych grup wsparcia dla takich osób, ich problemy są bagatelizowane, a mało który chirurg plastyczny jest chętny do pomocy, czas oczekiwania na operację poprawkową bywa dla takich ludzi zabójczy, im więcej go upływa tym gorzej jest pod każdym względem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:22 popraw ortografię i interpunkcję miss wszechwiedząca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tylko dodam że od ciebie za to wieje butą i pychą, a co to znaczy to już poszukaj sobie w słowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups :O zapomniałam że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-zmasakrowany-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, ze nalo inteligentna jesteś. Nie wypada wytykać błędów. Napisze zeby inne tak mało błyskotliwe ludziska wiedziały dlaczego robi sie błędy. - podczas szybkiego pisania. - osoby, które siedzą wiele lat zagranica, i nie pamietają pisowni. Widać ze strasznie sie nudzisz, bo czepiasz sie głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno. W przeciwieństwie do ciebie nie muszę sprawdzać synonimów. Wyglada na to, ze jestes psychicznie chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja się wieszam na sznurze ale niech ci będzie niepamiętająca pisowni szybko pisząca błyskotliwa istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z resztą widać komu tu brakuje kultury, odpisałaś na post który w żaden sposób ciebie nie dotyczył, zrobiłaś to w sposób chamski, o przepraszam... hamski. Nie tłumacz się tutaj pobytem za granicą, odmawiasz komuś inteligencji a sama nie potrafisz poprawnie zdania sklecić. A jak masz problem z depresją to ty powinnaś udać się do specjalisty bo ja czuję się dobrze i nie potrzebuję wsparcia farmakologicznego (patrz słownik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam nigdy depresji! Czytaj ze zrozumieniem! Nie będę prowadziła rozmowy na takim poziomie! Bawią mnie taki osoby jak Ty:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, ze nalo inteligentna jesteś. Nie wypada wytykać błędów. > Takich rzeczy też nie wypada wypominać nikomu, to na wypadek gdybyś chciała uczyć kogoś kultury. Nie będę się sprzeczać z rozchwianą emocjonalnie histeryczką, wszystko co mi tutaj zarzuciłaś dotyczy nikogo innego jak samej ciebie, z mojej strony to wszystko, nie będę tracić czasu. Wątek nie dotyczy ciebie, zrobił się offtop, może idź na dyskusję ogólną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może depresji nie miałaś ale to są skłonności dziedziczne, ewidentnie masz coś z głową, nie będę cię więcej zabawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×