Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podajcie swoje powody dlaczego wolicie Polakow od obcokrajowcow

Polecane posty

Gość gość

Ciągle słyszymy od Was, że cudzoziemcy są od nas lepsi, dlatego teraz chciałbym usłyszeć w czym my jesteśmy lepsi od większości cudzoziemców. Mamy chyba jakieś zalety, które nas wyróżniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówicie po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale nic więcej nie mogę wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie szmaciska wysiliły a to że jesteśmy wierni, dbamy o swoje kobiety, jesteśmy dżentelmenami, traktujemy kobietki jak księżniczki to nic? tylko na kasę lecicie ku*rwy pier*dolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ale skoro ciagle slyszycie od nas, ze obcokrajowcy sa lepsi od was to chyba nie nas powinienes pytac w czym \polacy sa lepsi od obcokrajowcow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch*j wam w du*pę ku*rwiska walcie się ze swoimi obcokrajowcami, sram na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierni?? hahaha dbacie o swoje kobiety? hahahahahahaha jestescie dzentelmenami? Pokazales, ze to bzdura nazywajac kobiety szmaciskami, traktujecie kobiety jak ksiezniczki?? OMG tyle sciem w jednym zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak pieknie zaraz ci zylka peknie frustracie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jesteście szmaciskami szmacicie się z obcokrajowcami, a rodakom nie chcecie dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze było tak że polka marzyła o polskim chłopcu w podstawówce tak było i później też tylko teraz wszystko się powaliło i szmaty puszczają się z obcokrajowcami to jest chore niedługo wszystkie szmaty w polsce będą walone przez murzynów, arabów i innych napływowych, a polacy jako naród wymrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
Spokojnie Panowie, bez nerwów, tego kwiatu jest pół światu, jak nie ta, to inna. Ja podchodzę do tego ze stoickim spokojem, tym bardziej że widzę jak te związki Polek z obcokrajowcami wyglądają i jak zazwyczaj się kończą. Kupa śmiechu, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
Miałem dwie koleżanki, które błagały mnie o pomoc, bo ich egzotyczni ex-kochankowie (Pakistańczyk i Albańczyk) nie dawali im spokoju. Pakolek groził nawet śmiercią, a dziewczyna była zbyt wystraszona, żeby iść na policję, zresztą obawiała się, że jej sprawa zostanie zbagatelizowana. Nawet do pracy musiałem ją odwodzić i przywozić codziennie, bo bała się sama wracać. Tak jak mówię - zależy na kogo się trafi. Psycholi nie brakuje w żadnej nacji, a moich doświadczeń wynika, że jest ich zdecydowanie więcej wśród obcokrajowców niż Polaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
Mój kolega ma też znajomą w Irlandii w związku z Irlandczykiem. Codziennie chodzi w okularach przeciwsłonecznych, żeby zakryć siniaki na twarzy. Kolega nie raz namawiał ją do tego, żeby odeszła, wyzywał ją od idiotek, żeby się opamiętała - a ona jeszcze była oburzona, że jak on śmie, że on w ogóle nie zna jej męża itd. No po prostu kretynka... Myślała, że złapała boga za nogi - bo Irlandczyk, bo ma fajny dom, fajną pracę - a teraz ma "eldorado".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
Tak więc jeśli miałbym wymienić przewagę Polaków nad obcokrajowcami, to polega ona na tym, że zły Polak zwyzywa swoją kobietę od "szmat" (jak przedmówca w wątku), ale nigdy nie użyje wyrażenia: "ty _polska_ szmato". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"""ale sie szmaciska wysiliły a to że jesteśmy wierni, dbamy o swoje kobiety, jesteśmy dżentelmenami, traktujemy kobietki jak księżniczki to nic? tylko na kasę lecicie ku*rwy pier*dolone""" Taki dżentelmen jak wielu Zdzichow, Rychow i Wlodkow. :-( Bijąc i wyzywajac swoje kobiety odpychacie je do obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
Taki dżentelmen jak wielu Zdzichow, Rychow i Wlodkow. Bijąc i wyzywajac swoje kobiety odpychacie je do obcych ------------------------------------------- Nie usprawiedliwiam facetów, którzy biją swoje kobiety, dla mnie to podgatunek ludzki nie zasługujący na szacunek. Niemniej nie można też tak generalizować i mówić, że kobiety odchodzą od facetów i wiążą się z obcokrajowcami, bo w ten sposób uciekają od złych mężów. W swoim imieniu nie będę się wypowiadał, bo nigdy jeszcze coś takiego mi się na szczęście nie przytrafiło, ale mam przyjaciela, którego dziewczyna rzuciła w Anglii dla czarnoskórego. Mogę za niego ręczyć, znam go od dzieciństwa, wiem, że dosłownie nosił ją na rękach. A jej coś odwaliło, pewnego dnia zabrała wszystkie swoje rzeczy i poszła do tamtego. Potem nawet zadzwonić się wstydziła, to wysłała SMSa, że bardzo jej przykro, ale zakochała się w kimś innym. Może to i faktycznie była miłość, nie wnikam - natomiast ciężko mi się zgodzić z takim stawianiem sprawy, że gdy dochodzi do takich sytuacji, to zawsze jest wina faceta. Tutaj za granicą to Polki przeważnie niszczą związki ze swoimi polskimi chłopcami, a nie na odwrót. Tak wynika z moich obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na kasę lecicie ku*rwy pier*dolone>>> ladnei podsumowales wlasna matke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
Jest tyle różnych nacji, tyle pięknych kobiet na świecie. Nie wiem po co sobie poleczkami głowę zawracać ----------------------------------------- Chcę Polkę za żonę z dwóch powodów: 1) Żeby uniknąć różnic kulturowych 2) Bo chcę, by moje dziecko było stuprocentowym Polakiem. Chcę, żeby mówiło płynnie zarówno po angielsku jak i po polsku, i żeby czuło się Polakiem. Kraj nam zniszczyli, ale duszy nam nie odbiorą. Chcę, żeby moje dzieci były w pierwszej kolejności Polakami, a dopiero w drugiej Anglikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy maja mentalnosc Arabow, roznica taka, ze nie podcinaja brod I rzadziej sie myja... Mezami jestescie zadnymi (swoj dom traktujecie jak hotel, nie dbajac o niego, ciagle trzeba po was sprzatac, albo wam uslugiwac), ojcami jestescie zadnymi (przypominace sobie o swoich dzieciach, jak sa zagrozone przejsciem do nastepnej klasy, a wtedy jedyna metoda wychowawcza to pasek, nie odrabiacie lekcji z walsnymi dziecmi I nie interesujecie sie czy one odrobily, macie w d***e wyksztalcenie swoich dzieci, gdyby w PL kobiety tego nei pilnowaly, to dzieciaki bylyby analfabetami...), kochankami tez nie jestescie zadnymi (im dluzszy zwiazek, tym krotsza gra wstpena, czesto potem juz tylko slinicie palec, bo wilgotna cipka to dla was znak, ze kobieta juz jest gotowa...). Im jestescie starsi, tym mniej dbacie o hygiene wlasna, osiadacie na laurach, wpadacie w samozadowolenie, nie rozwijacie sie. Po 45 roku zycia faceci to juz masakra, wiekszosc wyglada jak L. Walesa, sa "honorni", nie uznaja krytyki nawet jak jest sluszna, popadaja na swoja szkoda w przedwczesne moralizowanie. Kobiety sie przy was starzeja, bo sami stajecie sie wczesnei dziadami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraj nam zniszczyli, ale duszy nam nie odbiorą. Chcę, żeby moje dzieci były w pierwszej kolejności Polakami, a dopiero w drugiej Anglikami.>>> Robolek ty przedwczesnie podstarzaly mocherze, z uniwersalnym kluczykiem, kto ci ten kraj zniszczyl? Polacy sami zniszczyli swoj kraj I dalej go niszcza, tak jak zaczeli to robic z innymi krjami Europy. Jestesmy jak szczury, ktore sieja zniszczenie. Maszynki z motorkiem w d***e, ktore za miske ryzu, gotowe sa zdeptac konkurencje, pokazujac jacy to jestesmy naj, hiper, super...Polka potrzebna ci jes po to, zeby ci uslugiwac, bo jestes kaleka, ktora zobila cie twoaj wlasna mamusia, utwierdzila cie w przekonaniu, zes taki cud, a tymczasem, mimo, ze jestes przed 30tka, to juz zachowujesz sie jak satry dziad... Kup sobie trumne, rozaniec I z*********j do kosciolka, bo niebo ci ucieknie, a nie mysl, o zonie -dziewicy, bo zycie tylko jakiejs kobiecie zmarnujesz, bo jestes hipokryta i zaklamana kaleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoimi wypowiedziami sami pokazujecie, dlaczego Polki jak slysza Polaka mowiacego po polsku uciekaja w poplochu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
Daj sobie dziewczyno na wstrzymanie, bo jad ci się uszami wylewa. I przestań się tak samobiczować. Popatrz na inne narody - wcale nie są lepsze od nas, ale jakoś ich poziom samokrytyki jest nieporównywalnie niższy z naszym. Przytoczę ci wypowiedź sir Winstona Churchilla o Polakach, przemyśl ją sobie "Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych." Ci "najpodlejsi wśród podłych" to ci "Polacy" w naszych rządach i parlamentach, którzy przeważnie dziwnym trafem wyglądają jak obywatele Izraela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
I przestań traktować Polaków jak konglomerat takich samych jednostek. Dla ciebie termin "Polak" to jakiś zbiór do którego wrzucasz wszystkie cechy, które ci się nie podobają. Ktoś cię musiał bardzo skrzywdzić, skoro ma takie podejście. A to że szukam sobie żony, która oprócz tego, że ładne pachnie i wygląda, to potrafi jeszcze gotować i sprzątać, to moja autonomiczna decyzja i mój wybór i Tobie nic do tego. Ty masz prawo fruwać sobie z obcokrajowcami, a ja mam prawo szukać sobie żony-Polki spełniającej moje kryteria. Ja Ciebie nie dyskryminują, więc i Ty mnie nie dyskryminuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robolku na innym topiku, ktory prawdopodobnie zostal skasowany, dalam ci do zrozumienia, ze nie jestem dziewczyna, jestem juz stara kobieta z doswiadczeniem i takich jak ty ja rozprawcowuje w try miga, bo wy Polacy nie jestescie zadna nowoscia, jestescie tendencyjni, powtarzalni i konserwatwni. Te wyjazdy europejskie dopiero z waszych dzieci moze zrobia ludzi normalnych, ciekawych i rozwijajacych sie poza przecietnosc... No, juz chlopcze piszesz jaki to dumny jestes ze swoich przodkow, to czemu siedzisz na emigracji tylko budujesz i wspierasz gospodarke innego kraju... Mamona prawda? Bledy robia inni nie ja, takie twoje motto, to ja jestesm swiety, moge sie lajdaczyc, ale bron boze inni, ja bede swiety kiedy mi pasuje, bo ja moge... Nie masz woli, sam sobie folgujesz, ustanawiasz reguly, ale innym chcesz narzucac jak maja zyc. jak nie chca to sie obrazasz. Jestes przedwczesnie podstarzalym dziadem, ktory metrycznie jest mlody i sam sobie szkodzisz... Jestes mezczyzna i w przyszlosci sam siebie bedzie przeklinal ze swoje poglady, bo umartiwiasz sie za zycia. Moze miales pecha i wziela cie na wychowanie osoba, ktora byla dewota, czy to plci meskiej czy zenskiej i skrzywila cie bardzo, bo z jenej strony twoja natura chce sobie folgowac i folguje, a z drugiej strony chcesz byc "swiety", czy czasem wieczorem nei biczujesz sie po penisie, ze cie nie chce sluchac?:D Jezeli jeszcze nie, to zaczniesz w przyszlosci... A jak nie siebie, to kobiete, ktora wzbudzi w tobie pozadanie, a cie odrzuci, bo zwyczajnie cie rozpracuje, ze jestes zaklamanym hipokryta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdu pierdu srac go wioda a on nie chce kreci broda. to do autorki powyzej - babci z ego powyzej wlasnej d.upy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie lubie ani polakow ani ciapakow wg mnie podobna mentalnosc wole anglikow i amerykanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy sa we wszystkim gorsi od obcokeajowcow Same pijusy lajdusy i zlodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to że szukam sobie żony, która oprócz tego, że ładne pachnie i wygląda, to potrafi jeszcze gotować i sprzątać, to moja autonomiczna decyzja i mój wybór i Tobie nic do tego. >> co do mnie to strzelasz kula w plot, chlopcze, nikt mnie nie skrzywdzil, bo sie nei dalam. Nie dalam sie wtloczyc w ramy, w ktore ty bedziesz chcial wtloczyc swoja przyszla zone, jak znajdzie sie taka naiwniara, ktora ciebie zechce, ael w pewneosci szybko ucieknie. Co do gotowania twoja przyszla musi umiec to robic, bo ty tego nei umiesz, mamusia daleko, a znudzilo cie sie juz odgrzewanie puszek z Tesco, marzy ci sie porzadny domowy obiad... No i frustracja, ze juz sobie "wyrobiles marke", swietoszkowatego hipokryty, ktory ukradkiem slini sie na widok ladnych, seksowny kobiet, juz ci doskwiera, znudzila ci sie wlasna raczka, a w polskim srodowisku w ktorym sie obracasz juz jestes spalony, wiec stad ten placz. Wy Polacy jestescie przewidujacy, moze 1 % z was nadaje sie do zwiazkow, ale napewno Robolek nie jestes nim ty... Co do kobiet, nawet ci przez mysl nie przyszlo, ze sa kobiety, ktore nei potrzebuja facetow, zeby byc szczesliwe. Faceci, a juz szczegolnei Polacy, tj rabowie, jzu napisalam, ograniczaja kobiety, tlamsza je, sami nic soba nie reprezentuja, a im starszy tym gorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×