Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podajcie swoje powody dlaczego wolicie Polakow od obcokrajowcow

Polecane posty

Gość Polski Robolek z UK
Znowu zasypałaś mnie oskarżeniami, większość z nich w ogóle nie ma żadnego poparcia w faktach. Co ja niby staram się komuś narzucać? Już dawno wyrosłem z ambicji naprawiania świata. W Anglii nie jestem dlatego, że lubię, ale dlatego, że nie chciałem zarabiać 3 tys. zł, które ledwie wystarczało mi na utrzymanie i spłatę kredytów. Nie wykluczam, że do Polski wrócę - już teraz mam tyle odłożonej kasy, że starczyłoby mi na mieszkanie w Polsce. Patriota to nie ten, co płaci podatki na złodziejski rząd, ale ten, kto pielęgnuje w sobie polskość, posługuje się poprawnie własnym językiem i kocha swój naród - także ten rozsiany po całym świecie, a nie tylko ten żyjący w Polsce. To, że czasem znajdę sobie jakąś dziewczynę na seks, przeważnie cudzoziemkę, to jeszcze nie czyni mnie hipokrytą. Marzę o związku na całe życie i z braku jakiejś sensownej perspektywy w UK ostatnio szukam Polek na polskich czatach i portalach randkowych. Sprowadzę sobie kobietę do Anglii i tyle. Najwyżej nie wypali. Kryteria wedle których dobieram sobie partnerki to moja osobista sprawa i uważam, że w ogóle nie powinnaś mi takich rzeczy wytykać. Ja mam prawo do żony, która zajmuje się domem - Ty masz prawo do cudzoziemca, który zapewni ci szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Robolku jaki latwy jestes do rozpracowania... Zadna Polka cie nie zechce, a jak sie trafi naiwna, to szybko ucieknie. Tacy jak ty skazani sa na wyginiecie...Mowie, kup sobie juz trumne, rozaniec i do kosciolka, bo niebo ci ucieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
Dobra, czas spać, jutro praca :) Miłego wieczoru życzę i mimo wszystko dzięki za rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Robolku, dobrze myslisz i kombinujesz , zycze Ci wszystkiego dobrego, a tej starej purchawy nie sluchaj, pewnie ciapatego zlapala mlodszego od wlasnego syna i zyje w raju, do czasu ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że czasem znajdę sobie jakąś dziewczynę na seks, przeważnie cudzoziemkę, to jeszcze nie czyni mnie hipokrytą. Marzę o związku na całe życie i z braku jakiejś sensownej perspektywy w UK ostatnio szukam Polek na polskich czatach i portalach randkowych. Sprowadzę sobie kobietę do Anglii i tyle. Najwyżej nie wypali. Kryteria wedle których dobieram sobie partnerki to moja osobista sprawa i uważam, że w ogóle nie powinnaś mi takich rzeczy wytykać. Ja mam prawo do żony, która zajmuje się domem - Ty masz prawo do cudzoziemca, który zapewni ci szczęście.>> Nazwalam cie hipokryta, bo ja nie neguje tego, ze idziesz na seks z jakas dziewczyna, ale przez twoje wypowiedzi na innym topiku , o kluczyku i ze facetowi wolno, a kobiecie nie. Faceci z takimi pogladami jak ty, nie sa wiernymi mezami, bo wystarczy ze zona bedzie dlugotrwale chora a wy juz pojdziecie w dluga, bo nie spelnia malzenskich obowiazkow. Marzysz o zwiazku, ale ty do zwiazku sie nie nadajesz, bo ta kobiete, ktora zdecyduje sie jednak z toba byc stlamsisz swoimi starczymi, pelnymi jojczenia wywodami. Ona albo ucieknie od ciebie albo popelni samobojstwo. Taka kobieta, zwyczajnie pogrzebie sie z toba za zycia, bo ty juz w tej chwili sie umartwiasz, jakbys mial mnichem zostac, ale cos ci po drodze wypadlo i jednak nim nie zostales... Co do tego twojego prawa do zony, ktora sie zajmuje domem, nei masz takiego prawa, bo kobieta nawet jak zostanie twoja zona, to nei jest twoim niewolnikiem. Poprzez sacrament malzenstwa, kaleko zyciowa nie kupujesz sobie niewolnika, przykro mi, ze cie mamusia czy tatus wprowadzili w blad, ale tak wlasnie jest. Zona nie jest twoja wlasnoscia i czy bedzie chcial ci zrobic obiad, czy posprzatac wasz wspolny dom, to bedzie jej wola, a nie twoj rozkaz. Tobie sie cos chlopacze pomieszalo, myslac, ze jak kobieta mowi ci tak, to znaczy, ze sprzedaje sie w niewole... Takie niestety jest myslenie 99% Polakow niestety, a utwierdzaja ich w tym ich mamusie, ktore zostajac tesciowymi, wrecz znecaja sie psychicznie nad mlodymi synowymi. Zona nie ma zadnego obiowaiazku ci gotowac i sprzatac. Co do mnie, juz ci napisalam, ze sa kobiety, ktore znajduja szczescie zyjac bez faceta i nie chlopcze, nei jestem lesbijka. Tylko nie chcialam miec tesciowej :D szczegolnei polskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa wlasnie wasze poglady, jak mloda to szmata, ja stara to purchwa. Dzwic sie, ze Polki uciekaja jak slysza Polakow mowiacych po polsku w try miga...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz, to pisalam ja - kobieta :) Purchawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z Robolkiem chetnie bym sie zwiazala, mam podobne poglady na zycie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zdjęcia z linku tylko potwierdzają że z brudasami wiążą się paskudne lochy brzydkie jak kupa u Polaków nie mające nawet cienia szans :D Brudasy naprawdę nie rozróżniają białych skoro pchają takie maciory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz poglady na zycie? Ze zona ma gotowac i sprzatac? No coz jak lubisz byc masochistka, na lasce i nie lasce meza, ktory bedzie dawal sobei prawo do k******a na boku, jak tylko bedziesz "niedyspozycyjna". Jak lubisz umrzec za zycia, twoja sprawa, ale potem nei placz na forach, jak to biedna jestes, a twoj maz to lajdak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBRZEZANY ARABSKI PENIS mmmmm
Ja sie polkomNIE DZIWIE ze nawet na SEKS wola wybrac obcokrajowac niz polaka!! BYLAM W Angli i w innych krajach polakow...TO SAME>:brudasy w wiekszosci,chamy,z brudem pod paznokciami nie potrafia sie fajnie ubrac,czesto nie potrafiacy sie dobrze wyslowic,tylko czesto slychac ku ku k u r w a itp...BRUDASY jak nic!! do tego DZIADY BEZ HONORU..kombinatorzy!! wiec naprawde nie dziwie sie polkom A PENIS OBRZEZANY sprawia kobiecie wiecej satysfakcji niz normalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz chlopcze zwal sobie konia, bo sperma ci juz uszami sie wylewa i nie potrafisz juz myslec racjonalnie, taka frustracja, masakra, musisz byc strasznie zdesperowany... No coz milego walenia konia do prostytutek z netu...Tylko nie zachlap za bardzo kompa, bo brzydko to potem wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze zona ma gotowac i sprzatac? -- zona nie zona, sprzatac trzeba, a jesli uwazasz za hanbe sprzatanie to pozdrow swoje oswojone domowe zwierzazka - karaluchy szczury i pajaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw, wlasne ugotowane a z budy kebaba czy z chemia ze sklepu to dla ciebie tez zadna roznica, trudno, nie wychodz za maz bo potrujesz nie tylko meza ale i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety lubia polakow bo sie z nimi lepiej porozumiewaja, wladaja tym samym jezykiem , pochodza z tej samej kultury, nie wydaja im sie obce ich obyczaje , nawyki bo sa przyzwyczajone do tego wiec nic nie jest obce, nie wystapi problem w jakim kraju zamieszkac co czesto dotyka mieszkane pary, nie pojawiaja sie problemy z poznaniem rodziny partnera etc, polacy sa opiekunczy i troskliwi , pogodni i tryskaja poczuciem humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpie polakow za Seksizm. Te ciagle erotyczne podteksty przy niemal kazdej rozmowie doprowadzaja mnie do szalu. Nie lubie byc traktowana, jak chodzace cycki z cip.ka.... Tak jakbym tylko chodzila I szukala okazji komu sie nadstawic, bo to moj sens zycia.. I'm wiekszy obles, tym wiecej takich tekstow..... Wiec wole nie-polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aussie boy
Goraca Zuzia, - Obserwuj Ce od jakis 10 minut :)i twoim czestem argumentem jest fakt, ze "polaczek" musi sobie konia walic bo Ty jestes dla innego. Takze nie probuj argumentowac swojej wyzszosci nad innymi. Z drugiej zas strony, jesli jestes nad wyraz atrakcyjna kobieta i nie ubierasz sie wulgarnie wyzywajaco to faktycznie takie teksty od strony meskiej czesci populacji swiadcza o zwyczajnym prymitywizmie lub tez niedorozwoju mozgo czaszki. zasugerowac moglby jedynie bliskie spotkania z osobnikami wyzszego poziomu intelektualnego, ktorzy czesto nie wyrozniaja sie w tlumie maszurjacych do pracy robotnikow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut to zaiste wystarczajaco duzo czasu, zeby zrobic mi analize psychologiczna.....hahaha Tak sie sklada, ze nie zawsze mamy wplyw kto kolo nas zamieszka, kto jest na imprezie u znajomych itd..... A powiem, ze tylko polacy tak sie zachowuja. Ciagle tylko jakies przyglupie podteksty..... I nie, nie ubieram sie wyzywajaco, choc jak to Niektorzy twierdza Sam fakt, ze mam ksztalty kobiety (czyli cyc I ksztaltny tylek) to juz jest prowokujace. To moze mam sie owijac bandazami lub wskoczyc w worek niczym muzulmanka, zebym nie byla prowokujaca. Polacy to erotomani I seksisci......no ale procz tego glupiego gadania maja malutko do zaoferowania....jak to sie mowi....krowa, ktora duzo ryczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klootzak
"No, juz chlopcze piszesz jaki to dumny jestes ze swoich przodkow, to czemu siedzisz na emigracji tylko budujesz i wspierasz gospodarke innego kraju... Mamona prawda?" / Siedzę na emigracji, bo nie zgadzam się na życie w biedzie i upodleniu, którą funduje Polakom postokrągłostołowa sitwa. Nie jestem niewolnikiem, nie będę swoją ciężką pracą finansować mafii która mój kraj rujnuje, która dławii kreatywność i przedsiębiorczość Polaków, która odbiera ludziom godność i nadzieje na lepsze jutro. Niestety w dalszym ciągu ogłupiona większość na to przyzwala i dopóki ludzie się nie obudzą dopóty nie ma czego szukać nad Wisłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wielki patriota, niech za niego ludzie porzadek ze zlodziejami w PL zrobia, a on wroci na gotowe :D Twoj patriotyzm to latanie po ulicach obcego panstwa z szalikiem z napisem Polska i bluzganie na macoche, ktora daje ci prace i chleb....Ale pracujesz i rozwijasz inny kraj, a do PL wrocisz jak inni za ciebie zrobia tam porzadek... Patriota...smiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co ten jad? Stresik po dzisiejszej harówce za 1200zł/ msc. odreagowujesz? Patriotą nie jestem, w flagę się nie owijam, po prostu czuję sentyment do kraju moich przodków. W pojedynkę porządku nie zrobię, a życia marnować na walkę z wiatrakami nie mam zamiaru, bo dopóki ludzie w Polsce sami nie przejrzą na oczy jak są robieni w wała to nie ma szans na zmiany. Poza tym mam już życie ułożone poza Polską i wracać nie mam specjalnie potrzeby. Może na emeryturę przyjadę jak mnie weźmie na sentymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi chlopcze, ja nie mieszkam w PL i sie nie wybieram, mieszkam za granica i dobrze mi z tym. Leje cieklym moczem na to co sie stanie z PL, nie gram wielkiej patriotki i nie placze lzami tesknoty, ani nie latam jak p***b z szalikami z napisem Polska. Nie wzruszaja mnie polskie mecza np z Anglia, kopnelam matke-Ojczyzne w d**e, bo nie jestem nasochistka, za to doceniam macoche, ktora daje mi prace i godne zycie. Za to niemilosiernie smiac mi sie chce z takich pseudopatriotow, co placza, tesknia, psiocza na kraj, ktory ich przyjal, daje im jesc, ale pachnia im pieniazki, ktore ochoczo laduja w tego trupa zwanego Polska, a rzadzacy w PL sie ciesza, bo nic nie musza robic, a od sentymentalnych naiwniakow kasa plynie i wciaz oddala to co nieuchronne. Przyznam sie, ze nie moge sie doczekac, kiedy wreszcie ten moloch ZUS wreszcie padnie, zeby wreszcie postyropinowcy poczuli na wlasnej skorze, dobitnie i ostro to do czego sami doprowadzili, jak beda skazani na utrzymanie przez swoje dzieci i wnuki, ktorymi teraz niejednokrotnie pomiataja, bo maja emerytury i renty, ktore tak naprawde im sie nei naleza, bo ich system zbankrutowal, to wtedy zacznie powoli byc normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leje cieklym moczem na to co sie stanie z PL, nie gram wielkiej patriotki i nie placze lzami tesknoty, ani nie latam jak p***b z szalikami z napisem Polska. Nie wzruszaja mnie polskie mecza np z Anglia, kopnelam matke-Ojczyzne w d**e, bo nie jestem nasochistka, za to doceniam macoche, ktora daje mi prace i godne zycie. Za to niemilosiernie smiac mi sie chce z takich pseudopatriotow, co placza, tesknia, psiocza na kraj, ktory ich przyjal, daje im jesc, ale pachnia im pieniazki, ktore ochoczo laduja w tego trupa zwanego Polska, ______________________ oto pelny obraz dna ktore za pieniadze nawet koze na Berlin pogoni :D z*********j z usluznym usmiechem na swej gebie skoro ci tak dobrze byc czyims podnozkiem liz rowa swojej jak to okreslilas "macosze" zyj "godnie"dla pieniedzy i pracy- bo to jedyne co znasz i zacznij liczyc dni miesiace i lata ktore przyjemnie spedzilas bo to co teraz robisz to zwykla konsumpcyjna codzienna wegetacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopcze to, ze ty lizesz komus rowa, bo biedaku padniesz z biedy, to nie znaczy, ze wszyscy tak maja. Ja po pierwsze nie jestem masochistka, zeby sie rozczulac nad krajem, ktory jest tak glupi, ze swoich wlasnych obywateli wygania z kraju, a po drugie, mam jedno zycie, a nie jak kot siedem. Ty za to pseudopatrioto, jak tak ci sie na placzki zbiera za PL, to dlaczego siedzisz za granica? Jak tak chcesz sie najesc tymi lanami zboz, pagorkami, szczawiem i mirabelkami, to wracaj, a nie psiocz. Widac a dobrze ci ta macocha pomaga, a ciebie to trzeba po d***e kopac, wtedy dopiero doceniasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk praline
oto dlaczego wolimy obcokrajowcow : wasze powyzsze wypowiedzi panowie : "ale sie szmaciska wysiliły" "tylko na kasę lecicie ku*rwy pier*dolone" "ch*j wam w du*pę ku*rwiska walcie się ze swoimi obcokrajowcami, sram na was" "dlaczego polczyny sa gorsze od dziwek z ulicy" 'jestesmy spokojni,ale czasem widuje sie te zmije i jest sie za aborcja" " Jest tyle różnych nacji, tyle pięknych kobiet na świecie. Nie wiem po co sobie poleczkami głowę zawracać" "Te zdjęcia z linku tylko potwierdzają że z brudasami wiążą się paskudne lochy brzydkie jak kupa u Polaków nie mające nawet cienia szans smiech.gif Brudasy naprawdę nie rozróżniają białych skoro pchają takie maciory " ile w was chamstwa ,wulgarnosci i glupoty czy ty umiesz wypowiedziec zdanie bez przeklenstwa ?? co tu sie dziwic ze nikt z takimi typami jak wy nie chce byc zacznijcie szanowac kobiety bez wzgledu na narodowosc to moze ktos z wami bedzie chcial byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten ciapaty żyd spamuje? I tak od pół roku od rana do nocy i od nocy do rana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1
Popieram wypowiedz powyzej w 100%. ....bo ONI tylko "szanuja" te ladne, zgrabne I nadziane......hahaha Skoro takie lochy I maciory, to co wam przeszkadza, ze je "pcha" jakis kolorowy? Zal doope sciska, ze nawet taka ma kogos do lozka,a wy ciagle na recznym? Hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1
Tzn chodzilo o wypowiedz z 23.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 1 chyba cię p******o, ty chyba czegoś nie pojmujesz, gdzie w tym wpisie widzisz zazdrość, to zwyczajne, logiczne wytłumaczenie dlaczego ciągniecie brudne fiuty... Sama ogladnij zdjęcia, spójrz do lustra i odpowiedz sobie uczciwie czy miałybyście jakieś szanse u Polaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×