Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taki sobie Gość

Dlaczego polskie mamuski są takie wredne

Polecane posty

Gość Taki sobie Gość

Czytam Kafe od jakiegoś czasu i zastanawia mnie jedno: dlaczego polskie mamuski są takie wredne względem siebie? Nie mieszkam w Polsce obniżenia takiego tutaj nie zauważyłam. A na Kafe jak jakaś mamuski sie zwierzy lub zapyta o radę to zaraz ja zjada i udowodnia głupotę. Dziewczyny, czemu takie jesteście? Niby wszystkie macie dzieci, jesteście matkami a jedna drugiej chce tylko dopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
*niczego takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawiść zazdrość zamiast starać się mieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie te, które obrażają, nie są w życiu szczęśliwe. Szczęśliwa, zadowolona z siebie i z życia osoba, nie będzie jechała po innej Wyładowują tutaj swoje frustracje, bo anonimowo, bo nikt się nie dowie. Ale faktycznie, niektóre zasługują by im wypomnieć głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
Dziwne to jakieś. Naprawdę. Wstyd mi za większość dziewczyn piszą tych tutaj :( moze taka próba odreagowania niepowodzeń w życiu w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
Czytałam topik o mamie która pytała sie o zachowanie dziecka w przedszkolu. I dziewczyny na nią najechalyni udowodniły ze córka jest wszystkiemu winna a ona jest beznadziejna mamuska! Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy sobie szczerze, każdemu z tu piszących, jak go ktoś podk..... , zdarzyło się nieładnie odezwać. Po drugie nie, nie piszą tu same matki, myślę nawet że one są tu w mniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
Myśle ze na macierzyńskim piszą w wielsosci matki lub ciężarne :) i rozumiem ze jak ktoś kogoś wkurzy to można sie nieładnie odezwać ale większość tutaj robi to bez jakiegokolwiek powodu. Chyba nie zrozumiałes gościu co miałam na myśli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
Jakoś nikt sie nie zlecial na ten topik. Potwierdza to tylko Moja teorie ze większość mamusiek tutaj patrzy tylko jak zaatakować inne mamy ale jakim to krów wytknie to juz żadna nie chce sie bronić. No bo I jak? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
Ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o ci Ci chodzi, ale myślę że większość która tu trafia, na początku przeżywa szok, widząc takie chamstwo. Później zaczynają krakać jak i inne wrony :O Agresja odpowiada agresją itd. To jak kula śniegowa, mało kto ma na tyle samokontrolę, by na to nie odpowiedzieć podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
Możliwe. Ale dziwi mnie fakt ze Kobieta która jest matka i ma swoje lata Wypisuje takie głupoty. Czasem Jest to takie pisanie bez ładu i składu byle na przekór, byle wywołać burze. I nie do końca wierze ze te dziewczyny nie są matkami bo wiedzę i doświadczenie zdają sie posiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
wiekszosc na kafe niestety taka jest:), dobrze,ze ze w realu mam fajne kolezanki:D na kafe jak jestes biedniejsza to źle(nieudacznik zycowy, niedojada itp) jak bogata źle(chwali sie albo kłamie) karmisz piersią źle(bo potem beda obwisłe wory - piersi) nie karmisz piersią źle(wyrodna matka) nie stac na dobre wakacje źle(mąz nie umie zarobic ) stac sie na dobry urlop źle(kłamiesz, chwalisz się, albo kombinujesz) TU ZAWSZE JEST ŹLE...:D dlatego zwykle wypowiadam sie tylko w luźnych tematach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
I wystarczy zobaczyć co sie dzieje na topikach "ciazowych" ze tak Powiem :) typu maj,czerwiec etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
Dobrze napisane mama123. Wszystko złe :p Szkoda ze nie ma normalnych topikow gdzie mogłyby porozmawiać normalne mamuski :) gdzie można mieć problemy i je rozwiązać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może (na pewno nie wszystkie), może to z nudów, specjalnie awanturę rozkręcają, co by się coś działo. Jak widzę jakiś temat który mnie zainteresuje, ale widzę tam już 3 strony, a od połowy pierwszej pyskówki, nie czytam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
mieszkasz z tesciami źle(jak tak można na kupie) masz dom/mieszkanie na kredyt źle(pol zycia jestes uwiazana) pracuje źle(nie poświęca sie dziecku) nie pracuje źle(leń) i co bedzie ja mąż rzuci:D:D .... no tu ja takie jaja:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
Hahaha :) najbardziej mi sie podoba tekst "chwalis sie czy zalisz?" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
są jaja*:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
Mama123 a ty masz dzieci? Domyślam sie ze tak :) w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
tak to jest the best:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
tak, 4 i 13 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel K A
wlasnie, ja kiedys radzilam sie w prawie synka, raz jak mial 1.5 roku i uszczerbal zabek, bylam sama w domu spanikowalam, nic mu nie bylo tylko ciut zeba ukruszyl, plakal bo pekla mu arga ciut, a ja umieralam ze strachu, pisalam na kafe co robic z tym zabkiem czy do lekarza, synek oczywsicie juz ladnie bawil sie obok mnie bo pierwszy szok minął to zostalam zjachana,ze patologia,ze dziecko mi pewnie umiera a ja klikam na kafe syn ma teraz 5.5 roku malo co udzielam sie na kafe , tylko czytam, nie praco mimo,ze syn chodzi do przedszkola --wlasnie--- o ile mozna to nazwac chodzeniem, od wrzesnia byl 2 tyg w szkole, caly czas chory, i gdzie ja bym znalazla prace, z ciaglym siedzeniem przy dziecku, maz ma odp stanowisko i nie moze pozwwolic sobie na ew chorobowe, opieke, wiec ja jestemw domu, i bylam szczeliwa,ze dziecko ma mame w domu, obiad na stole, w razie choroby nie musze go podrzucac jednej pseudobabci, itp itd, mam kochajacego meza, finansowo jest ok, ja jestem zadbana, mam czas na przyjemnosci i niczego mi nie brak to czytajac kafe dowiedzialam sie, ze jestem utrzymanka meza, ze nieudacznica, ze pasozyt na utrzymaniu meza, ze maz to pan i wladca, i gardzo taka zona, ze faceci t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
taaa:D i pewnie niedługo Cię rzuci i znajdzie sobie bardziej ambitną:D typowe na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe a teraz te mamuski kluca sie o ketchup,ktory lepszy :)Zapowiada sie na kilka dobrych stron,bo to przeciez taki wazny i ciekawy temat jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel K A
dodam,ze takie slowa nigdy nie padly z "ust" mezczyzny , tylko od jakichs zawistnych mam, co w wiekszosci kariere robia na kasie w lidlu ew innym dyskoncie, nie ublizajac kobietom tam pracujacym, albo te ktorych maz nie kocha chociaz sa kobietami spelnionymi zawodowo , byleby dowalic innym, it itd, ze one sa supermenki bo pracuja i gotuja, no a my tylko gotujemy, bo my "kury domowe" jestesmy bez wyksztalcenia (ja mam 2 kierunki) , w dresie z tlustymi wlosami i ufajdane w pieluchach, a jak jest inaczej to trzeba nas zrwonac z blotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
Dobre z tym ketchupem. Pewnie żaden kupny, najlepszy własnej roboty z pomidorów z ogródka :p bo oczywiście wszystkie choduja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie Gość
Sorry za błędy ale pisze z telefonu :) żadne wytłumaczenie, wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×