Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość Widzka

Ja po obejrzeniu reportażu jestem szczególnie przerażona osem panów, którzy postanowili powiększyć sobie tym specyfikiem pe*nisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ja pierdziele. Jak to czytam to strasznie wam dziewczyny współczuję. Weszłam tutaj po informacji w tv o tych piersiach. Kiedyś o tym czytałam bo strasznie byłam napalona na powiększenie biustu ale do dzisiajszego dnia zostałam przy swoim. Strasznie mi przykro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zastanawia mnie to dlaczego sklad byl inny niz na opakowaniu.. W klinikach w Niemczech i w innych krajach ten zabieg jest wykonywany caly czas i nie ma takich przypadkow. Czy to mozliwe ze producent wysylal do Polski gorszy produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowani

Czy ktoś może odpowiedzieć na następujące pytania:

- czy w okolicach Krakowa jest ktoś kto to usuwa i się w tym specjalizuje?
- czy któraś z Was usunęła ten żel i może powiedzieć że jest wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Witam, jestem z Krakowa zabieg miałam wykonamy 5 lat temu nie mam większych powikłań ale po obejrzeniu reportażu w Super Wizjerze bardzo się zdenerwowałam. Napisałam maila do Szpitala w Warszawie, który się tym zajmuje. Proszę o informacje czy ktoś z Krakowa ma już doświadczenia gdzie iść na badania i co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowani
1 godzinę temu, Gość Ewelina napisał:

Witam, jestem z Krakowa zabieg miałam wykonamy 5 lat temu nie mam większych powikłań ale po obejrzeniu reportażu w Super Wizjerze bardzo się zdenerwowałam. Napisałam maila do Szpitala w Warszawie, który się tym zajmuje. Proszę o informacje czy ktoś z Krakowa ma już doświadczenia gdzie iść na badania i co robić ?

Też jestem z Krakowa a gdzie miałaś robiony zabieg? Mail do mnie ma24@go2.pl
Też rozglądam się pilie gdzie usunąć to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja miałam robiony w Gold Clinik u dr. Rogali pisze do Ciebie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Dziewczyny proszę o informacje czy macie jakieś doświadczenia z usuwaniem preparatu, jak to wyglada jakie są efekty, czy usuwać jak nie ma żadnych odczuwalnych powikłań. Jestem umówiona jutro do kliniki w Łodzi, która wykonuje zabieg usuwania tego preparatu czy ktoś tam już był ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Jest szansa na podanie prawidłowego adresu e-mail ten jest nieprawidłowy :

 

sowa0987@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta
19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Zastanawia mnie to dlaczego sklad byl inny niz na opakowaniu.. W klinikach w Niemczech i w innych krajach ten zabieg jest wykonywany caly czas i nie ma takich przypadkow. Czy to mozliwe ze producent wysylal do Polski gorszy produkt?

Nie ale u nas kazdy leser go mogl podax. Nawet kosmetyczka po przeszkoleniu. Ludzie bez wyobrazni i doswiadczenia. Nie mowiac juz o zasadach sterylnosci bo to nie zabieg tylko operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
20 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Zastanawia mnie to dlaczego sklad byl inny niz na opakowaniu.. W klinikach w Niemczech i w innych krajach ten zabieg jest wykonywany caly czas i nie ma takich przypadkow. Czy to mozliwe ze producent wysylal do Polski gorszy produkt?

Aaaaaa jaki jest odsetek powikłań po tym zabiegu w Niemczech? A skąd masz takie informacje, że Nie ma powikłań po takich zabiegach w Niemczech? Podaj jakieś źródła... statystyki...aaaa może tam w NIEMCZECH są mniej pazerni "wykonywacze" tego zabiegu I zdają sobie sprawę, że nie można Gówna w dyżych ilościach aplikować w takie miejsca jak piersi... nooooo i może powikłania są mniej "Spektakularne" niż w Piolsce.....bo nie dotyczy tak skomplikowanej tkanki jak Piersi.

Kobiety, dziewczyny UWAŻAJCIE bo za niedługo te DESPERACKIE TROLLE wciskające felerny "towar" na siłę, będą Wam podawać linki do stronek na Allegro na "zastrzyki" młodości poprawiające jędrność po PROMOCYJNYCH cenach, po to żeby "lekarze" mogli się POZBYĆ tego gówna zalegającego im w lodówkach w gabinetach, bo za bardzo się NAJARALI na szybki ZYSK kosztem NIEWIEDZY kobiet. BIZNES -KASA MUSI SIĘ ZGADZAĆ !!! A tu KLOPS!,  Mają pecha, bo MEDIA I mądrzy dziennikarze już pokazali, ostrzegają I nagłaśniają problem i mało czasu Im ZOstało na ZAROBEK....!

Prześledziłam ten wątek od A do Zet I widzę, że tylko jedna "Użytkowiczka Aquafilingu" zadowolona przez parę lat tu się udzielała niezłomnie, a Inne KRZYKACZKI typu "zróbcie sobie, aquafilling jest zajebisty!" co napisały po 1, czy 2 posty I co ??? CISZA , C I S Z A!! O czym to świadczy??? DOPOWIEDZCIE sobie same...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Paula
4 godziny temu, Gość Ewelina napisał:

Dziewczyny proszę o informacje czy macie jakieś doświadczenia z usuwaniem preparatu, jak to wyglada jakie są efekty, czy usuwać jak nie ma żadnych odczuwalnych powikłań. Jestem umówiona jutro do kliniki w Łodzi, która wykonuje zabieg usuwania tego preparatu czy ktoś tam już był ? 

Ja byłam w Łodzi kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powikłania -Katowice
2 godziny temu, Gość Ewelina napisał:

Jest szansa na podanie prawidłowego adresu e-mail ten jest nieprawidłowy :

 

sowa0987@o2.pl

Adres: sowa0987@o2.pl jest jak najbardziej prawidłowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zadałam sobie trud, kosztowało mnie to sporo czasu, ale zapoznałam się z tym forum od początku. Zastanawiam się, gdzie jest założycielka tego wątku Aqua Aqua. Była bardzo zadowolona z zabiegu czego dawała tu wyraz i myślę, że niejedna dziewczyna  na podstawie jej wpisów decydowała się na tez żel. Może wypowiedziałabyś się dziś po 6 latach noszenia tego g...na w sobie. Czy aby na pewno to miałaś, czy byłaś tylko naganiaczką bo coś  mocno zamilkłaś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zadałam sobie trud, kosztowało mnie to sporo czasu, ale zapoznałam się z tym forum od początku. Zastanawiam się, gdzie jest założycielka tego wątku Aqua Aqua. Była bardzo zadowolona z zabiegu czego dawała tu wyraz i myślę, że niejedna dziewczyna  na podstawie jej wpisów decydowała się na tez żel. Może wypowiedziałabyś się dziś po 6 latach noszenia tego g...na w sobie. Czy aby na pewno to miałaś, czy byłaś tylko naganiaczką bo coś  mocno zamilkłaś ????

Podobnie jest z osobani i lekarzami którzy aplikowali ten preparat - teraz albo sami są w panice albo udają że nic się nie dzieje!
Dodatkowo wychodzi na to że jedyne miejsca gdzie można liczyć na pomoc to centralna Polska a na południu nawet w takich miastach jak Kraków nie ma osób z wiedzą i doświadczeniem jak sobie z tym poradzić.

XXI wiek i ktoś w cywilizowanym kraju jest  w stanie narazić cie na coś takiego!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maja

usuwałam w Poznaniu. Na wiosnę wkładam wkładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość XXX napisał:



XXI wiek i ktoś w cywilizowanym kraju jest  w stanie narazić cie na coś takiego!

 

A co Naczelna Izba Lekarska na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Za odpowiada lekarz przed sądem lekarskim?

Lekarz może odpowiedzieć m.in. za takie przewinienia jak:

Naruszenie zasad, wynikających z Kodeksu Etyki Lekarskiej

Naruszenie przepisów, regulujących wykonywanie zawodu lekarza (głównie ustawy o o zawodach lekarza i lekarza dentysty)

Naruszenie przepisów ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta – odpowie m.in. za naruszenie prawa pacjenta do informacji czy niezachowanie w tajemnicy informacji o stanie zdrowia, a także w przypadkach podjęcia leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Okręgowe sądy lekarskie – co grozi lekarzowi?

Okręgowe sądy lekarskie funkcjonują w okręgowych izbach lekarskich. Okręgowe izby lekarskie znajdują się w większości większych miast, m.in. w Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Częstochowie, Łodzi czy Krakowie.

Okręgowe sądy lekarskie orzekają we wszystkich sprawach jako I instancja. Mogą orzec następujące kary:

upomnienie;

nagana;

kara pieniężna;

zakaz pełnienia funkcji kierowniczych w jednostkach organizacyjnych ochrony zdrowia na okres od roku do pięciu lat;

ograniczenie zakresu czynności w wykonywaniu zawodu lekarza na okres od sześciu miesięcy do dwóch lat;

zawieszenie prawa wykonywania zawodu na okres od roku do pięciu lat;

pozbawienie prawa wykonywania zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czytam komentarze Pań ,które były u Pani Dr Majewskiej...Jestem przerażona...Mnie ta Pani również namawiała na aquafilling,bo za małe moje piersi są.stwierdziłam że są ok i nie chce..na to coś na zmarszczki..wstrzyknęła mi kwas hialurynowy w policzki..teraz się zastanawiam czy mi na czole nie wyskoczy..przecież to lekarz -miałam zaufanie..czuję się również oszukana,bo ta Pani bierze więcej pieniędzy niż ma kompetencji..Mam nadzieję, że właściwe instytucje się tym zajmą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudii
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zadałam sobie trud, kosztowało mnie to sporo czasu, ale zapoznałam się z tym forum od początku. Zastanawiam się, gdzie jest założycielka tego wątku Aqua Aqua. Była bardzo zadowolona z zabiegu czego dawała tu wyraz i myślę, że niejedna dziewczyna  na podstawie jej wpisów decydowała się na tez żel. Może wypowiedziałabyś się dziś po 6 latach noszenia tego g...na w sobie. Czy aby na pewno to miałaś, czy byłaś tylko naganiaczką bo coś  mocno zamilkłaś ????

Jestem dokładnie tego samego zdania co do tej całej "Aqua Aqua"...

Szkoda mi na prawde dziewczyn, które podjęły się temu zabiegowi... Mam nadzieje i trzymam kciuki aby każda z was wyszła z tego cało... A osoby, które przyczyniły się do tej krzywdy odpowiedziały za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszu
Dnia 25.11.2019 o 10:55, Gość Zainteresowani napisał:

Też jestem z Krakowa a gdzie miałaś robiony zabieg? Mail do mnie ma24@go2.pl
Też rozglądam się pilie gdzie usunąć to wszystko

Czyli jest nas więcej w Krakowie... ja również zostałam oszukana... jestem przerażona po obejrzeniu Superwizjera... Chce się pozbyć jak najszybciej tego świństwa, ale muszę zaczekać gdyż jestem w 7 miesiącu ciąży. 
W moim przypadku preparat migrowała i znajduje się pod piersią ... Jednak po porodzie raczej zdecyduje się na usunięcie w Warszawie w szpitalu z Superwizjera gdyż uważam ze maja pewnie największe doświadczenie w tym zakresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana
1 minutę temu, Gość Oszu napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi

Zajrzałam na pierwsze strony wątku i jedyna osoba, która odradzala ten zabieg została posadzona o teorie spiskowe, jak widać po latach teorie spiskowe istnieją i cudowne nowinki wstrzykiwane w nasze ciało to nic innego jak czysty biznes, w którym liczy się tylko zysk a nie zdrowie i życie ludzkie. 12 lat badań klinicznych, stwierdzono brak efektów ubocznych...  Wyniki takich badań też jak widać można za "drobną" opłatą sfalszowac. Jestem przerażona, żyjemy w takich czasach, że niczego nie możemy być pewni, żadnych badań naukowych, na których podstawie jest oparta medycyna i uczeni są swojego zawodu lekarze. Wiem jedno, na pewno żadnego upiekszajacego zabiegu sobie nie zrobię, bo życie i zdrowie jest dla mnie ważniejsze, niż cycki, którymi będę mogła się pochwalić, ale po co? Serio czy to jest takie ważne, czy daje tyle szczęścia w życiu? Że jesteśmy w stanie płacić za to zdrowiem a w niektórych przypadkach nawet i życiem? Szkoda mi takich ludzi, którzy nie potrafią zaakceptować siebie i wygląd jest dla nich tak ważny. Współczuję wszystkim, którzy mają ten preparat w sobie i życzę im z całego serca aby do żadnych powikłań nigdy nie doszło, a tym które już niestety się z takimi borykają, aby udało się znaleźć metodę, która całkowicie usunie to świństwo. Pamiętajcie, jesteśmy piękne czy to z małym czy dużym biustem, akceptujmy swoje ciało takim jakie jest. Życzę wszystkim dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

To zatrważające, jak lekarze i producenci traktują przedmiotowo pacjentów wykorzystując niewiedzę i marzenia o lepszym wyglądzie. Jeśli szukacie pomocy prawniczej w Warszawie, Lublinie napiszcie na: mymail@interia.eu podam kontakt do kancelarii, mecenasa, który prowadzi skomplikowane sprawy (także medialne) i jest przy tym niezwykle ciepłym człowiekiem. Na pewno doradzi Wam co robić w Waszej sytuacji i jakie podjąć kroki. Kochane, nie załamujcie się i dochodźcie swoich praw. Życzę dużo zdrowia i powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
4 godziny temu, Gość Oszu napisał:

Czyli jest nas więcej w Krakowie... ja również zostałam oszukana... jestem przerażona po obejrzeniu Superwizjera... Chce się pozbyć jak najszybciej tego świństwa, ale muszę zaczekać gdyż jestem w 7 miesiącu ciąży. 
W moim przypadku preparat migrowała i znajduje się pod piersią ... Jednak po porodzie raczej zdecyduje się na usunięcie w Warszawie w szpitalu z Superwizjera gdyż uważam ze maja pewnie największe doświadczenie w tym zakresie...

Mam pytanie czy e czasie ciąży miałaś jakieś problemy z piersiami i czy karmisz ? Ja mam zrobiony zabieg 5 lat temu nie mam odczuwalnych powikłań  ale teraz planujemy ciąże i zastanawiam się czy powinnam go wcześniej usunąć ? Wiem, ze podczas ciąży mogą się pojawić komplikacje typu stany zapalne i ropnie taką odpowiedz otrzymałam ze szpitala w Warszawie czekam tam na konsultacje.  Jestem z Krakowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana Kraków
Dnia 22.11.2019 o 23:09, Gość Gość napisał:

Nie test kochana, do walki w sądzie i w prokuraturze, bo została mi podana substancja o nieprawdziwym składzie,niebezpieczna, która miała się wchłaniać,a pani doktor oszukała mnie że sama ma.Takze 3 lata bólu, bo z jednej piersi preparat zmigrowal a w drugiej są tak mięśnie oszczykniete, że ręką i palce drętwieją że o spaniu na boku nie ma mowy

Kochana czy robiłaś może w Krakowie? Chyba mnie tez robiła tez ta sama pani ,,doktor”? Tez mam powikłania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana Krakow
5 godzin temu, Gość Ewelina napisał:

Mam pytanie czy e czasie ciąży miałaś jakieś problemy z piersiami i czy karmisz ? Ja mam zrobiony zabieg 5 lat temu nie mam odczuwalnych powikłań  ale teraz planujemy ciąże i zastanawiam się czy powinnam go wcześniej usunąć ? Wiem, ze podczas ciąży mogą się pojawić komplikacje typu stany zapalne i ropnie taką odpowiedz otrzymałam ze szpitala w Warszawie czekam tam na konsultacje.  Jestem z Krakowa. 

Robiłam jakieś 5 lat temu, komplikacje pojawiły się po kilku miejscach, ale pani doktor umyła ręce... wszystkiego się wyparła również dostałam informacje ze sama ma preparat w piersiach I pierwszy raz słyszy o powikłaniach, ze takie rzeczy się nie zdarzają... W moich przypadku preparat zamienił się w wielkie grudy które migrują w stronę dołu pachowego oraz w dół, w stronę brzucha... w międzyczasie zaszłam już w druga ciąże, dziecka nie karmiłam, bo bałam się ze preparat może dostawać się do pokarmu:/ 

Reasumujac preparat tak się przesunął ze wyglada jakby mi się tworzyła pod biustem trzecia pierś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
13 godzin temu, Gość gość maja napisał:

usuwałam w Poznaniu. Na wiosnę wkładam wkładki

Maja, a podasz namiary gdzie usuwałeś dokładnie, jaki koszt i jakie umiejscowienie żelu, ze dało radę założyć wkładki? Gorąco proszę o kontakt- agneesha2@gmail.com

Ja miałam robiony Aqua jakoś 2 lata temu, ze między czasie zaszłam w ciąże, karmie piersią. Problemów żadnych nie odczuwam, chociaż zaczynam się doszukiwać czy spanie na boku sztywno (z dzieckiem obok) i drętwienie całej strony czy to efekt twardego materaca i usztywnienia przez pre godzin czy efekt powikłań.... szykuje się do badania elastografi. Aqua robiłam w Gdansku.... i tez przed zabiegiem wnikliwie studiowałam to forum.... nosiłam się z decyzją na ten rodzaj zabiegi ponad 6miesiecy, bardzo żałuje ze nie wybrałam jednak wkładek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana Krakow

Ja tez proszę o podanie nazwy gdzie można usunąć w Poznaniu, jaki koszt i czy maja doświadczenie w tego typu zabiegach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×