Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Nowe konta sa ok, Mi sie wydaje,ze nie wszystkie dziewczyny chca miec konto na fb. Jest wiele osob przeciwnych temu, ale zobaczymy co z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z forum zamkniętym pewnie będzie mniej zamieszania niż z nowymi kontami na fb. Ewentualnie możemy założyć maile z naszymi nickami w nazwie i wtedy hasła się porozsyła. Ale to musi większość zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala łobuzie, jestem już salvea bez "j" bo jakas orange zajęła perfidnie mój nick x ja jestem przeciwna przeciwko koncie na fb, ale jako ja-osoba prywatna, ale pod Nickiem mogę mieć bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekamy niech większość zdecyduje:) osobiście wolałabym forum nie było by zamieszania z nowymi kontami na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbe, jeśli będzie to forum to niech będzie takie jakieś przejrzyste, czytelne i mało kolorowe :) tutaj jest fajnie bo nie ma kolorowych szlaczków, suwaczków, wszystkie wpisy wyraźnie widać, konkret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja też wolałabym forum zamknięte. w przypadku fb jak znajomości się rozwiną możemy przyjmować się na osobiste profile a póki co ustalmy kto należy do paczki lipcówek :) może zaczniemy od stworzenia nowej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się narobiło. :D Właśnie, zróbmy sobie nową tabelkę na początek. :) Ja mam spacerówkę marki Quinny i leży w sumie nieużywana, a jak urodzi mi się drugie dziecko to kupuje podwójny wózek. Gdyby któraś z mam miała ciężką sytuację albo by po prostu chciała to chętnie oddam. Może się komuś przyda. A jest mało używana i zadbana. Mogę chętnej mamie wysłać wieczorem zdjęcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam nową tabelkę. Dopisujcie się dziewczyny :) NICK...............TP....PŁEĆ....WIEK....WOJ. maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............TP....PŁEĆ....WIEK....WOJ. lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............TP....PŁEĆ....WIEK....WOJ. maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Widziałam te wpisy człowieka bez kultury i z nadmiarem negatywnych emocji w sobie, więc postanowiłam przeczekać jego wybuchy agresji ale widzę, że nie myśli odpuścić. Nie pozostaje nam nic innego jak póki co go ignorować i faktycznie pomyśleć nad przeniesieniem się w jakieś zamknięte forum czy grupę na fb. Póki co dopisuję się do tabelki: lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..20.07...?........26......dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam chwile czasu i się zaczerniłam.. Nie wiem czy jest tu ktoś jeszcze kto pamięta o koncie założonym przez wczesniejsze dziewczyny. Gdzieś na 50-56 stronie jest na samej górze link do tego forum i ja bym proponowała sie nam przenieść. Jeśli dziwczyny tam jeszcze piszą to na pewno chętnie nas przygarnął:) no bo niestety ale ostatnio jak było zakładane prywatne forum to sie troche rozdzieliliśmy... Spróbuje znalezc linka i go tu wkleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katherina ale tamto nie jest prywatne. Fajnie by bylo takie co nie bedzie widac wpisow, zeby mozna bylo zdjecia wstawiac i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam... W każdym razie tam trzeba było sie zalogować żeby sie udzielać.. No i może administrator czescieś sprawdza forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..20.07...?........26......dolnośląskie mala929.......7.07....?......22.....śląskie tak tamto forum na mnz jest otwarte lepiej sie "zamknąć" bedzie większa swoboda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Widziałam te wpisy człowieka bez kultury i z nadmiarem negatywnych emocji w sobie, więc postanowiłam przeczekać jego wybuchy agresji ale widzę, że nie myśli odpuścić. Nie pozostaje nam nic innego jak póki co go ignorować i faktycznie pomyśleć nad przeniesieniem się w jakieś zamknięte forum czy grupę na fb. Póki co dopisuję się do tabelki: (wcześniej wdarł mi się błąd, poprawiam) lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..21.07...?........26......dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..20.07...?........26......dolnośląskie mala929.......7.07....?......22.....śląskie madźźź...........11.07....?......19.........lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..21.07...?........26......dolnośląskie moniaszka_1986.....05.07.2014....28......dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera tabelka zaczyna sie spamować:/ możelepiej bedzie jak bedziemy same niki swoje wpisywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..20.07...?........26......dolnośląskie mala929.......7.07....?......22.....śląskie madźźź...........11.07....?......19.........lubelskie moniaszka_1986.....05.07.2014....28......dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×